Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



хто ти?

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

люди бувають дуже різні, кожному з нас здається, що наше життя особливе і ми неодмінно відіграємо мЕгА-важливу роль у цьому світі, або є просто незамінні для оточуючих...чи просто дуже хочяеться розказати іншим про себе))

0

2

лишаю свій поССт ібо я асобєнний ! ))))

0

3

Я??Я це я!!!Дівчинюшечка з характером, який декому до душі, а декому ваааШШшєє не в кайф!-)Но я індивідум, окрема особистість...Вперта, інколи дуж самовпевнена заразКО!Прашу любіть і жаловать такой, какой я есть!!-)))Дякую за увагу!Цьом!!-)

0

4

ну шо?моя черга? я така собі паскудна тьотка з жахливим характером, страшенно імпульсивна і ні грама не тактовна, але мене всі люблять :playful: не вірите? :blush:

+1

5

Lady написал(а):

ну шо?моя черга? я така собі паскудна тьотка з жахливим характером, страшенно імпульсивна і ні грама не тактовна, але мене всі люблять  не вірите?

вірим!!!! ми тебе всі любимо :love:  :crazyfun:

Отредактировано Yurik (2008-05-13 19:44:16)

0

6

Юр!!!а про себе?))давай розкажи

0

7

я людина начебто(
характер в мене поганий
і не то шо тяжкий а просто не товариський
мені тяжко бути самою собою бо те чим я є переважно не подобається людям
з мене і моїх уподобань насміаються
я переважно тихо здихаю десь подальше від усіх
те якою я здаюсь людям це брехня
не вірте жодному моєму слову
насправді я так не думаю
малюю
пишу вірші
роблю ляльок
займаюсь всім чим хочеш аби хоч якось розмалювати своє сіре існування(

0

8

наФФіг...... магу лЄчіть..но сам етаму нє паддаюСь ! ))
Грррр.....
Описати сам себе не годен... хТо це спробує зробити заперечу кожне його слово!! ))

0

9

ааааа найскладніше питання хто я(( як казав великий Гришковец "от як так мене нема чи не буде??? Я скільки себе пам"ятаю завжди був"!!!!!! ааааа але ким був?? ким був/була. донькою, студенткою. чиєюсь малою, чиїмось гемороєм мля а нині вночі взагалі була кормушкою для комарів і шо?? і хто я?

0

10

не вдаючись в філософію, я житель планети земля, що у сонячній галактиці, громадянин прекрасної країни Україна, проживаю на Галичині, в гарному Франковому місті)...що конкретно розказати про себе...можу назвати себе меломаном, люблю колекціонувати музику, деколи шось пишу прозою або віршами...телевізор не дивлюсь, радіо не слухаю, час від часу читаю газети або якусь худ. літературу( але то рідко :) )... особливих прикмет, постійних звичок, неординарних захоплень, надзвичайних вмінь чи досягнень у спорті немаю)...ще люблю дивитись фільми на компі, серед моїх улюблених "Хрещений батько", "Володар кілець", "На Ігле", "Реквієм за мрією", "Одного разу в Америці"...

ніби все, але нічо по суті)...

0

11

савсЄЄм не філосоФФське еСсе ))) :cool:

0