Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Ovi Files

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Ovi Files (https://files.ovi.com/) дозволяє зручно і легко отримати доступ до компа за допомогою мобільного телефон Nokia. Навіть коли ПК відключений, все одно є доступ до  файлі.Ви можете переглянути, завантажити і надсилати фото, документи і файли. Абсолютно безкоштовна фішка. Рекомендую всім!

Отредактировано Keyjok (2009-08-18 10:09:30)

0

2

Ресурс для фанатів Нокії. Загалом дійсно досить прикольний: є безплатний контент, чудова синхронізація роботи телефону з інтернет-сторінкою, можливість пересилати фото і копіювати інформацію. Забавка цікава, було би бажання з нею розбиратися.

0

3

з допомогою послуги Nokia Ovi в ласники Нокія смартфоні мають легкий доступ до інтернету та можливість зберігати різноманітну інформацію з свого мобільного телефону.Nokia Ovi послуга дійсно потрібна і  корисна!

0

4

Хто знає Nokia Music store вже працює в Україні чи ще ні? А то такий позитивний сервіс.

0

5

Ayfrodo написал(а):

Хто знає Nokia Music store вже працює в Україні чи ще ні? А то такий позитивний сервіс.

Всі сервіси від Нокіа працюють в Україні. Нажаль нема українського інтерфейсу, але не треба досконало знати англ.мову, все зрозуміло ітак.

Отредактировано Keyjok (2009-08-26 12:39:10)

0

6

Чого ж тоді на сайті Нокія позначена тільки Росія? Може я просто недодивився.

0

7

Україна теж позначена , але звичайно не так ідеально як би того хотілось, тільки великі міста, але думаю, що скоро ситуації виправиться, бо послуга хороша, але було в б не погано, якби можна було нею і у нас користуватись

0

8

Тепер Нокія зробила на Ові російський інтерфейс, переклали всі сервіси. Сподіваюся, що і на українській скоро буде.

0

9

Цікаво коли вже одержим український інтерфейс?, я думаю, що це все таки питання часу, ОВІ ж тіки недавно появилось, я сам тільки тижня два назад почав користуватись, тай юзаю поки лише ові-шер і ові-мейл.

0

10

Прикро, звичайно, що інтерфейс тільки російською, але від цього ові-сервіси не стають менш корисними чи менш потрібними. Я, наприклад, користуюся ові-файлс - легко залажу на свій компютер зі смарта.

0

11

я теж тільки ові файли опанувала, на інші сервіси не вистачае часу, але для мене "нулевого" юзера в мобільному світи і то забагато, але малий мій вже якіхось ігор накачав, сидить щось там клацае....а я хочу музику хорошу, хочу сама навчитися всіми сервісами користуватися

0

12

карти реально тільки закордоном мож використовувати. Україна майже не прописана, але хто в поїздках заграничних пробували, то хвалили, що дуже добре працює. ну я так розумію що Ові в нас тільки почали розкручувати, тому й інтерфейс ще тільки рос і інфи мало і можливості обмежені. але з часом може шось з того буде, як гроші дерти не будуть. імхо

0

13

Все з часом, у нас ові це дісьно новинка, того й не все працює там як у тій же Польщі, та й у Росії вона вже завоювала своє місце, і в нас таке ж буде - більше користувачів більше для них комфорту, Нокіа постарається - я впевнений.
Ось найшов ще такий конкурс, може комусь буде цікаво http://gagadget.com/contest/ovi

0

14

Не бачу нічого дивного, в тому, що інтерес навколо ові дедалі зростає. А те, що карта для України не зовсім пристосована, думаю - це питання часу. Я й надалі користуюсь ові-файлс і збираюся писати про нього на конкурсі.

0

15

конкурс це добре, треба малому сказати, хай спробуе свої сили, може пощастить і виграе мобільник, бо мій вже затаскав, в нас молодь розумна, особливо що стосуеться компьютерів чи мобільних.Шкода що карта ще не дуже розкручена в Україні мене в це дуже зацікавило

0

16

ну, я не до конкурсів. буду чекати поки карти розпишуть і пошукаю ще щось нове на ові. як розберусь відпишусь

0