Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Гуморина » сайт йопсів - ЙОПС.org.ua


сайт йопсів - ЙОПС.org.ua

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт
Хочу представити Вам сайт ЙОПСІВ - jops.org.uajops.org.ua
Хочу почути ваші думки, також приєднуйтесь у написанні йопсів!
Ігор

0

2

Було це на останньому дзвонику в школі. Всі зібралися при параді в класі перед лінійкою, заходить заучка, розглядає нас, які ми гарні, а також розглядає наші квіти, які звичайно принесли всі, я не виключення. І от заучка починає розприділяти наші букети, для гостей та вчительского складу. Мій шикарний букет з роз, я мав нести голові батьківського комітету школи. От всі вийшли на лінійку, я собі опустив букет, впадло весь час тримати його доверху, але квіти виявилися надто довгими, і волочилися по землі. От називають імя голови батьківського комітету, ну я виходжу з лінійки і валю по плацу до нього, дарувати квіти. Відчуваю на собі погляди і сміх учнів. Думаю, що таке, може якось смішно одягнений чи шо. Але пофіг, іду гордо, щоб подарувати ті кляті квіти. Доходжу до того дядька, тичу йому квіти, і тільки зараз помічаю, що від роз нічого майже не лишилося, тільки голі патики. Стерлися об асвальт)) Як мені було соромно йопс..., я хотів під землю провалитися. Назад я вже повертався червоний, як радянський прапор.

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Гуморина » сайт йопсів - ЙОПС.org.ua