Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Різне » «Мізунська Zвигода ‘09» 04.07.09-06.07.09


«Мізунська Zвигода ‘09» 04.07.09-06.07.09

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

В 2009 році фестиваль Мізунська Звигода святкуватиме п’ятиріччя!
Скільки людей пройшло через цю мальовничу місцевість? важко порахувати, можливо 20 тисяч, можливо й більше ! скільки спортсменів боролись за перші місця? Близько 700 за роки існування фестивалю! Скільки гуртів зіграло під відкритим небом свої акорди...близько тридцяти!
Фестиваль приймав всіх хто мав бажання прийняти його!
В рік святкування свого пятиріччя фестиваль проходитиме під гаслом «Молодіжний в еко-туризмі»
Крім запеклої боротьби між спортсменами і видовищних трюків, кожен бажаючий зможе прийняти участь в акції «Розфарбуй свою планету» та переглянути цікаві фільми у кінотеатрі під відкритим карпатським небом.
Місце проведення незмінне, це селище Новий Мізунь, Долинського р-ну,
Івано-Франківської обл.
Час проведення : 4-5-6 липня 2009 року (субота, неділя, понеділок)
Організатор : Івано-Франківська громадська молодіжна організація «Клуб альтернативних видів спорту «Адреналіновий стиль», федерація велосипедного спорту Івано-Франківської оласті, Вигодський лісокомбінат та ТзОВ ”Уніплит”.
За підтримки Долинської райдержадміністрації, Старомізунської сільської ради та ДП « Вигодське лісове господарство
Партнери свята : мережа велосипедних магазинів „ВеломанЕксрім” , страхова компанія „Універсальна”.
Партнери змагань з тріалу : ECHO UKRAINE wwwuatrials.com , wwwupbikes.com.ua

http://uaextreme.com/allimgs/afisha/zvugoda_500.jpg

Фестиваль поділяєтся на конкурсну та показову частини, які проходять за наступними номінаціями:
Спортивна частина фестивалю складаєтся з номінацій:
• Даунхіл (швидкісний спуск на гірських велосипедах зі схилів гори)
• Нор-шор (спуск на гірських велосипедах па лісній штучній дерев”яній стежці завширшки 25-30 сантиметрів з різноманітними місточками конструкціями на висоті до 3 метрів і довжиною близько 700 м)
• Тріал, тріал-крос (подалання різноманітних складних перешкод на гірському велосипеді на невеликій швидкості)
• Крос-кантрі (змагання по гірському велосипеду на пересічній місцевості)
• Чемпіонат України по спортивному орієнтуванню
Показова частина фестивалю складається
• Парад ді-джеїв під відкритим Карпатським небом – Open Karpatian Air
• Розважальна прогулянка на Карпатському трамвайчику (одна з двух діючих вузькоколійок в Європі)
• Перегляд відео-фільмів під відкритим карпатським небом
• Відкритий конкурс малюнка « Розфарбуй свою планету» (малювання на великих фанерних листах, переможці отримають призи, а кращі картини будуть виставлені на огляд в центрі м.Долини»
• Розваги та конкурси з публікою –конкурс силачів

*Проживання відпочиваючих в наметовому містечку
** Польова кухня

А ви поїдете?

0

2

Я поїду  :cool:

0

3

ну росказуй... як там і шо ?! )) якісь може фотозвітик?

0

4

Я недоїхав  :crazyfun:  :tomato:  в друга була днюха, то як же таке пропустити.... кароч тож на природі 2 дні... всьо шо можу показати за цих 2 дні це:
http://cs4302.vkontakte.ru/u34100939/89557255/x_94a085c6.jpg  :rolleyes:

0

5

це опосля моцної пянки? _)))

0

6

О да... чесно кажучи я не всьо пам*ятаю, але мені казали шо я канкрєтно повеселився... аж занадто помойму...

+1


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Різне » «Мізунська Zвигода ‘09» 04.07.09-06.07.09