Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » ЕМО рух » Любофь-мАркофь і сльози


Любофь-мАркофь і сльози

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

--кохання - постійний фронт, бойові дії і страждання, які часом перериваються солодким перемир"ям, або премого/поразкою когось із суперників...ну і як тут не потекти одинокій філософській сльозі?...хто не згоден чи згоден?

0

2

бойові дії...?! хмм оригінальний підХід ))

0

3

але думаю неправильний ))

0

4

ну ...правильний-неправильний)) то не ми диктуємо правила;) так вже повелося...хтось воює один з одним, хтось воює з собою, хтось воює за себе, а хтось за когось...))думаю найвдаліший варіант, це коли обоє боряться з собою, щоб відвоювати "ми" і завоювати один одного...завернула :confused:  :D

0

5

чо плакать пора веселиться!

0

6

ну така вже легенда емо-культури))раз любоФь - значить страждання))а щоб розважатися при цьому треба бути явним мазохістом :cool:

0

7

всім різаТи вени ! )))

0

8

ну про вени ти загнув слегка))) ми ще пожити хочем.

а з шановною Леді трішки не погоджуюсь, думаю вислів що кохання - постійний фронт, бойові дії і страждання
в нас би тоді всі побиті і поцарапані бігали :D

0

9

Юр...та то ж в астрально-теоретично-нематеріально і бла-бла-бла сенсі!!!) і не в усіх, а в емо!)) і якшо душі і серця в синяках і подряпинах, то зверху невидно! :glasses:

0

10

кровью вымазаны стены........... :tomato:

0

11

вот такая большая эмовская любовь

0

12

а верите ли вы в любовь - девочка+ девочка? :love:  :flirt:

0

13

MC_saNta написал(а):

а верите ли вы в любовь - девочка+ девочка?

саФФо ! ))

0

14

Встречал и Лесби и Би, Лесби действительно любят партнерш, а Би говорят что с девочками классно но они такие "Стервы" что без мальчиков никуда :-)

0

15

да..любить эмобоя-сложно ..... :'(

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » ЕМО рух » Любофь-мАркофь і сльози