Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Заробіток в інтернеті


Заробіток в інтернеті

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Всім Привіт! У мене є для Вас пропозиція заробітку в інтернеті. Для цього необхідно мати 2-3 вільні години на день (хоча це все залежить від того скільки Ви хочете заробляти) та бажано безлімітний інтернет, особливих навиків роботи з компом не треба. Це все реально і без всіляких "розводів" - інакше я б цим не займалася вже 6 місяців!!! Суть роботи - робота на файлообмінниках. Спочатку (перший місяць) Ви не заробите більше 100-200 дол., проте пізніше - спокійно матимете 350 - 500 дол на місяць, а може й більше - це все залежатиме від вас. Гроші переводяться через Веб Мані на банкоматку карточку, або на нашу рідну Укрпочту. Якщо когось зацівило - то пишіть нижче або стукайте в асю 446424678. Можу викласти й тут всю потрібну інформацію. Успіхів! :)

0

2

якшо можна,  детальніше роскажи про це  :glasses:

0

3

А по мне это ещё одно "пирамидное" зарабатывания денег. Если автор топика не приведет аргументы, я его удалю.

0

4

ждемс доводів від автора топіка, ми тут всі непроти по 200 баксів в місяць за 2-3 години в день)))

0

5

SteelDi
Я закрываю тему. Через неделю удалю.

0

6

[mod]Тему открыл[/mod]

0

7

Отже, викладаю коротку інформацію про роботу. Впершу чергу для роботи тут вам потрібно мати терпіння побільше, оскільки перший тиждень, а може й місяць буде важко. Зато потім ви зрозумієте, що тут нічого складного немає. В чому суть? Це заробіток на файлообмінниках - тобто ви знаходите на будь якому сайті якусь новину (фільм, гру, програму чи ще щось на ваш вибір) - за перезаливаєте це собі в аккаунт за своїх файлообмінниках. (якщо дозволяє швидкість вашого інтернету - всі ці новини можете заливати через комп - тоді вони будуть унікальними). Потім по відповідних шаблонах оформляєте цю новину і розсилаєте на інші сайти - туди, де її ще нема. Це можна робити за допомогою спец програми Addnews або вручну. Проте через програму ви розсилаєте на сотні, а то й тисячі сайтів...а вручну це буде дуже довго. Люди скачують новини опубліковані вами (причому не безкоштовно- і таких людей повірте дуже багато) - за це ви отримуєте гроші...тарифи на різних файлообмінниках різні. Їх дуже багато, але я працюю на трьох постійних.
Запитаєте - для чого це мені - пропонувати вам роботу? Просто я з цього матиму додатковий бонус - за те, що приведу людину чи кількох. Пам"ятайте - те, скільки ви будете заробляти залежить лише від вас - від ваших новин і того де ви їх публікуватимете. Всі кошти зберігаються на веб мані, а потім переводяться на ваш рахунок (на карточку банківську наприклад).
Для того, щоб відправляти новини через Addnews - потрібно скачати цю програму безкоштовно. проте вона не працює без купленого паролю (його продаю не я і з цього ніякого зиску не маю). Ось офіційний сайт http://soft4dle.ru/   -  тут можна скачати цю програму і купити у власника ключ. Він коштує 15$. Я в принципі можу купити його для вас за 10$ (маю знижку). Хоча краще - якщо це все будете робити самі.
Для того, щоб ви почали працювати, я готова вам надати всю необхідну інформацію, шаблони для оформлення новин, список сайтів для публікацій та купити вам пароль на перші 2 тижні та постійно допомагати по мыры можливості...
Якщо ви зацікавились, то реєструйтесь по цим ссилкам:

1

2

3

Після чого стукайте до мене в аську 446424678  , вказуйте логін - під яким зареєструвались - і далі будем спілкуватись. Готова навчити працювати не більше 5-х людей - оскільки боюсь, що терпіння на більше не стане. Перевага надається жителям Франківська - оскільки, можливо, комусь буде зручніше зустрітись і подивись наочно на суть роботи.

А ось вам скрін з моїм заробітком на одному з ФО...

Жми сюди

червоним обведено суму зароблену за весь період роботи.

Отредактировано lauvaol (2009-04-01 20:32:59)

0

8

Добавлю пару своих копеек.
Я понимаю что все таки структура "пирамиды" здесь имеется, но не закрываю потому что сам немного заработал (ненароком) на файлообменниках, и кстати бонусы сейчас предлагают почти на всех на всех обменниках.

0

9

ого...доволі кругленька сума...але паходу тре нет мати "НЕ ЧЕРЕПАШИЙ" і купу терпіння для такого діла. :glasses:

0

10

терпіння потрібне звичайно...особливо на початку роботи. Але чесно кажу - що більше 2-3 год на день я не працюю...і то не кожен день ...Що ж до інтернету - то ваша швидкість тут особливої ролі не грає....просто бажано, щоб інет був безлімітний. На початку роботи в мене швидкість була 128 кб/с, а зараз 512

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Заробіток в інтернеті