Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Калуш і його принади » Нарешті в Калуші відкрився льодовий Палац спорту!


Нарешті в Калуші відкрився льодовий Палац спорту!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

У місті Калуші запрацював льодовий Палац спорту імені Степана Бандери. В облдержадміністрації кажуть, що Калуш став третім містом в Україні, в якому з’явилась арена зі штучним льодом, збудована в межах реалізації державної соціальної програми «Хокей України», затвердженої Кабміном в 2007 році. Згідно з положеннями цієї Програми, до 2012 року в усіх регіонах буде збудовано 60 багатофункціональних спортивних комплексів зі штучним льодом.
Подробиці тут Цікаво допоможе це розвинутися хокею в Україні чи ми так і залишимся постійним аутсайдером в хокеї?

0

2

cikladon написал(а):

ми так і залишимся постійним аутсайдером в хокеї?

ну я б не сказав шо ми аутсайдер... глянь на українську команду "Сокіл", яка виступає в Російській премєр лізі (одна з найсильніших у світі) і займає там досить потужні позиції... :glasses: та й збірна наша не з найслабших))
інша справа шо команда потужна у нас лише одна і немає своєї власної ліги...а це уже питання фінанССування і бажання тих 450 дармоїдів виділяти кошти на розвиток цього виду спорту))  :angry:

0

3

невже в прм'єр лізі? По моєму розподіл там такий спочатку іде КХЛ(Континентальна Хокейна Ліга) потім відкритий чемпіонат висшої ліги, так от Сокіл грає в Висший лізі, і то я чув такі чутки що він хоче знятися з розіграшу, незнаю правда то чи ні...

0

4

ось знайшов інфу про "Сокіл"

Участие в высшей лиге России больно бьет по бюджету киевского клуба

Поздно вечером в пятницу в Москве закрылось совещание руководителей клубов российской высшей лиги, которое прошло в офисе ФХР. Участники встречи уделили основное внимание экономическим вопросам. Так, из-за финансового кризиса было принято решение не проводить в этом сезоне Матч звезд высшей лиги. А представители киевского «Сокола» заявили, что из-за тяжелого экономического положения готовы начать следующий сезон не в российской высшей лиге, а в чемпионате Белоруссии.

тут подробиці

0

5

Ого...можливо ти правий..я хокеєм не дуже цікавлюся. А от те, що в Білоруську лігу хочуть перейти справді прикро, адже вона слабша як на мене (

0

6

Білоруська ліга дійсно слабіша за російську, а наша нажаль слабіша за білоруську....

0

7

чув інФФу по темі... наші (Сокіл) спригують не з ліги а з плейофу куда вони увійшли.... як сказав тренер Сокола, нєФФіг тратити на то купу бабла якшо шанси на перемогу примарні.. )

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Калуш і його принади » Нарешті в Калуші відкрився льодовий Палац спорту!