Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Game - zone » Ваше ставлення до ігрових автоматів?


Ваше ставлення до ігрових автоматів?

Сообщений 1 страница 15 из 15

Опрос

Ваше ставлення до ігрових автоматів?
Позитивне

0% - 0
Негативне

85% - 6
Нейтральне

14% - 1
Голосов: 7

1

В Івано-Франковську нарешті почали боротися с однорукими бандитами... Подробиці тут

Отредактировано kosolapiy (2008-11-14 08:01:59)

0

2

це хвороба..при чому дуже серйозна!

0

3

навіть не сумніваюсь, що всі, хто не "хворіє" цією хворобою, проголосують "НЕГАТИВНО" :)
тому-то цікавіше було б дізнатися думку якраз тих, хто регулярно просирає час і бабло на автоматах....  :question:  :unsure:

0

4

..ті хто "хворіють" також негативно до цього ставляться.. але тяга відігратиССь сильнішА )) :glasses:

0

5

навіть не хочу пробувати, це так страшно  :canthearyou:  %-)
гірше, ніж пияцтво ))))

0

6

..ҐҐгг да картинка невесела... цікаво чим саме затягує людей така мрачна перспектива ))

0

7

мабуть тут працюють якісь підсвідомі інстинкти  :crazyfun: а насправді люди сподіваються на "шальниє дєньгі"...
та найгірше тут навіть не сама суть ігрових автоматів... а те, шо це сфера шахраїв, нечесності, кароче бруд суцільний. От сам подивись -
по-перше, в нас ті ігрові автомати дуже легонько програмуються на майже нульову долю ймовірності шото виграти.. того й просираєш в тищі разів більше, ніж виграєш..
а по-друге, навіть як ощасливить тебе доля хорошим джекпотом, то ліпше зразу бабло віддати власнику, бо додому можеш і не дійти (начальник же гроші свої віддавати не хоче, паскуда)..  :hobo:
і тим не менше, бізнес цей у нас процвітає  :canthearyou:

0

8

Я особисто вибрала варіант "Нейтрально" бо сама не граю, а ті хто грають - про їхні "душі", гаманці і таке інше я впевнена я кому попепеживати. Якшо чесно я навіть зрозуміти не можу шо у тих автоматах знаходять. Колись спеціально проводила експерисенти над собою затягне чи ні. Навіть не зацікавило)))

0

9

а мене, чесно кажучи, тисне жаба, як то так - люди пхають в ящички з кольоровими картинками купи грошей...ліпше би мені пару рублів, я б також покривлялась :mad:

0

10

Lady написал(а):

а мене, чесно кажучи, тисне жаба, як то так - люди пхають в ящички з кольоровими картинками купи грошей...ліпше би мені пару рублів, я б також покривлялась :mad:

хош сказати - рагульчики грають, аби просто парісаватись??! певне погано я ту кухню знаю :)

0

11

та де! :confused: до чого тут рагульчики і порісоваЦЦа?! це просто хвороба така - ігроманія, туди йдуть охоплені азартом і кожен думає, шо заробить на цьому...хоча всі усвідомлють наскільки шанси мізерні і яка безглузда уся ця ідея про заробляння :angry: ((

0

12

думаю не варто тим  філосоФФію розводити по цій темі  хто невиграв хоча б 100 грн в тому лаХатроні ) :glasses:

0

13

а я думаю, шо якшо бачиш з середини, шо ця штука з людьми робить, то і грати не почнеш і маєш повне право всім розказувати, який це жах

0

14

це дуже страшна хворба

0

15

..ага, псиХологічна )

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Game - zone » Ваше ставлення до ігрових автоматів?