Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Проблема

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Є кілька фраз шо не дають мені спокою.
Перша - Пока человек ищет свою недостающую половину вне себя, в сотворенном мире, он никогда не найдет единства, просто потому, что оно не вне его, а внутри, в его .
Друга - навчись по-справжьому мовчати, щоб почути світ. І вміти про це сказати.
Я не знаю. Я загубилась у трьох соснах. От так от.

0

2

так в чому проблема? ....відносись до життя трішки простіше і більшість траблів зникне само собою ! )) :blush:

0

3

може може. Але я не може поки шо))) а потім усьо буде гарно)) А шо ні в кого більше проблем нема??? Тану ніколи не повірю

0

4

найбільша моя проблема це те шо Україну поглинає криза...Ґггг...а так всьо гуд... Ааа ну ще відсутніССть у моєму гаражі БМВ...  ну і гаража як такового ! ))

0

5

угу)) Полинає тут ти прав. Але повір це далеко не найгірше, це просто думка яка побутує і вимагає уваги до себе. І усьо))

0

6

та насправді я кризою непереймаюССь ..ібо ше недоріс до того шОп якоССь повпливати на її розвиток... мене більше хвилює відсуТніССть у мене БМВ ! )) :crazyfun:

0

7

як я тебе розумію!!! Але я хочу Майбаха)) і навичитись водити не як блондинка((

0

8

а я Бентлі Контіненталь :(  хочу

0

9

ну воть і вияснили хто шо хоче)) А тепер нове питання - шо робити аби то все мати?? :idea:

0

10

..а оце уже проблема! ))

0

11

воть і я о чем((((

0

12

Аво сьодня загубив 2 мобільника :dontcare:  ет проблема, і не в тому шо телефонів не стало, а в тому шо я 80% мого спілкування загубив  :'(

0