Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Лікувальні установи

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

лікуватися в державній лікарні чи поліклініці?або звертатися до приватних лікарів? прриватники зазвичай шалено дорогі, але державники не зовсім надійні? от і куди звертатися? чула кілька непоганих вражень про "Медекс" і "Асклепій"...хто де лікується і у яких лікарів?які ціни?

0

2

я от стоматолога можу порекомендувати Олександра Місюру, стоматологічна клініка АВІЦЕНА (вул.Шевченка, 46 тел.: 55-26-97) насправді руки у людини золоті і хто боїться стоматологів, стане просто фанатом такого лікування :glasses:  але дорогувато...всіх розцінок і тарифів не пригадую, але по кишені вдарило відчутно :(  щодо інших доХторів...то шось ше ніяк не можу визначитись...мама лікар, а дитина до лікарні ні ногою))

0

3

Я взагалі боюсь лікарень як таких :blush: бо шота я взагалі не можу себе заставити їм повірити, при чому нікому. А щодо грошей то я вважаю нехай краще б"є по кишені ніж по здоров"ю, все таки я у себе одна

0

4

нещодавно була в Екстрамеді, догсить непоганий рівень обслуговування і лікарі хороші, всі дуже люб"язні...але от ціни трохи кусаються, хоча безплатно нічого доброго нема і так :disappointed:
прийом у лікаря з оглядом та консультацією - 60 грн (приблизно)
вул. Національної Гвардії, 14
тел. 52 75 49

0

5

І роблять вас приватні поліклініки своїми хронічними пацієнтами, бо гроші їм завжди потрібні o.O

0

6

V nas we e dosut horowuj metod obstezhennja jak MRT. Pravda ves organizm we ne mae zmogu obstezhutu, ho4a bagato diljanok robutsja. Cej metod obstezhennja ne z dewevuh, ale e efektuvnum dlja postanovki diagnozy, wo v podalwomy dae zmogy likyvatu same te wo zmineno, a ne "abu jak" i "wo zna".Jakwo e putannja, to zvertajtes ;-)

0

7

месний дохтарчеҐггг!)) :love:

0

8

naw sajt, (ale we ne dokincja zroblenuj i na rahynok cin mozhete putatu, bo vse tam po maksumymy) wwwmrt.org.ua

0