Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » НОВИНИ ФОРУМЧАН - що новенького? ;)


НОВИНИ ФОРУМЧАН - що новенького? ;)

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

Що у вас новенького, форумчани?   ;)

У цій темі пропоную форумчанам писати про будь-які свої новини та події, неважно якої важливості чи масштабу :)
Сюди постіть будь-що новеньке-свіженьке зі свого повсякдення — особливо коли не стає фантазії написати щось у всіх інших темах :)
Іноді - у періоди "затишшя" на форумі - це могло б розворушити форумчан, пробити на якусь дискусію чи легонький флуд  ;) Бо завжди буде щось новеньке!

Отредактировано Andy_aka_Andy (2008-10-14 18:41:35)

0

2

От сам і сочиню перший пост :)
Був на фестивалі короткометражок у "Химері" — яко волонтер, стояв з колєгою на вході і продавав прихожим глядачам квитки, вручав анкети (за нашими підрахунками, прийшло 132 людини!)
Хто з форумчан був тамка? Може, я когось не впізнав/не побачив? :) Хоча, я з Ліхтаря мало кого знаю  :'(

0

3

ну як феСстивальчєҐгг пройшоФФ ? шо цікавенького?
..такс  а тепер по темі - купив собі нові штанцяТа.. :blush:  а ше пробив антологію "Готики"...сижу тішуССь зараз третьою чаССтинОю ))

0

4

ну то ти ГатиШШний хлопака ))) пару років тому я переграв 1 і 2 частини, дюжже цікавезна гра (до речі, німці робили!, я грав в оригіналі німецькою, така озвучка офігенна, як в кіно!).
А ІІІ ще не пробував, та й певне вже не попробую.

П.С. По фестивалю - пройшов норм, хоча відгуки дуже суперечливі. Є ВкАнтакті: http://vkontakte.ru/event4880142

0

5

оФФ тОп: я тож пройшоФФ 1,2... вчув шо є третя.. тай купиФФ....))
щодо новенького..то нарешТі обзавівся звуком на робоТі... ! )))

0

6

ICE написал(а):

щодо новенького..то нарешТі обзавівся звуком на робоТі... ! )))

о, тема аудіо мене всігди інтересувала! а шо поставив? фотачки обладнання в студію  ;)

0

7

...ҐҐгг та то маленькі калоначькі...нІц цікавоГо.. :rolleyes:

0

8

ну, головне шо є САУНД :)
тільки не забувай в асьці звук відключати, шоб начальство не просікло  ;)
чи може, ти сам над усіма начальник?...  o.O  :)

0

9

Я начала заниматься фотографией-очень нравиться и кто видел-говорит- гуд..собираюсь в галереи папку создать с моими работтами

0

10

Andy_aka_Andy написал(а):

чи може, ти сам над усіма начальник?..

ше покішо неначальник..але найближчим часом збираюССь ним стати!))) :blush:

MC_saNta написал(а):

собираюсь в галереи папку создать с моими работтами

даФФай даФФай...цікавенько мало би бути... )) :cool:

0

11

дірЄхтар "лісу" (засекречене місце роботи) поїхав на курворт у відпустку, так шо тепер маю більше часу і свободи))а ше скоро у тому ж "лісі" матиму мегашвидкісний і-нет, тож буду з вами постійно контактувати он-лайн!отакі веселенькі новини :glasses:

0

12

закупилась новими книжками - часу читати нема але тішусь гейби шоть тим шо вони є. Бо мене шота накриває останнім часом так плотненько депресухою((

0

13

2 Antares
ага, депресняк перед зимою - значно небезпечніше захворювання, ніж грип... є таке...  :|
а в мене в додачу до депресняка ше йде самотність і загроза втратити роботу :)
такі от новинки ...

0

14

нууу у мене далеко не все так страшно(то побічний фєфєкт). Крім того я закохана у осінь - у будь-яку у всіх її видах і дощ люблю. А от зима то вже таке. Люблю лише запах морозу і усьо, а от бовото на дорогах мене вбиває. :blush:

0

15

і шо то за нові книги? цікаво шо саме зараз люди читаюТь )

0

16

То Януш Леон Вишневський - один з моъх улюблених сучасників)) І ще декілька))) Дещо з Олді=)

0

17

називаєсі пачюССтвуй сєбя неабразованим :crazyfun:

0

18

ми оголосили на роботі СТРАЙК  :)  тупо не виходим на роботу, поки бобла не дадуть  :tired:
правда, дирехтір напудився і дав вказівку бухгалтерії переглянути заборгованості. в понедільок буде видко, чи бабло переможе зло :)

0

19

тут майже як і у нас в державі...поки народ не взбунтується - верхи дупу не почуХають ! )

0

20

Адназначна!! Дапікс ще в четвер жалівся шо у вас у журналі бардак!!! :( але я надіюсь шо у вас усьо буде файно=))

0

21

Antares,
а звідки ДаПікса знаєш? :)
слух, а може і я тебе десь в реалі бачив?..  :blush:  :dontknow:  :)

Antares написал(а):

але я надіюсь шо у вас усьо буде файно=))

сенкі :)

0

22

зі Сноба))) Може і бачив але не думаю))

0

23

підстриглася :hobo: обрубала половину довжини...одні кажуть файно...другі кажуть, шо нІц не видять різниці, а треті - "яй..((було ліпшішче"..фоткі німа, сфоткаюсь і капажу)) дрібниця, але пріятно))
а ісчьо - купила си такій файний пріборчік - блутуз з кардрідером, поставила софтик на комп, попідключала всякі штукі і тепер у мене віртуал на хаті місцями прорізається)) отака я тепер крута! :playful:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » НОВИНИ ФОРУМЧАН - що новенького? ;)