Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Рупор народу!!!

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

Давайте тут кожен вискаже своє "ФЕ" слугам народу..! :mad:

0

2

Та тут просте фе не поможе аби там що. Тут треба так: "Шановні депутати дозвольте вас перебити? Тра-та-та-та(*автоматна черга*)". Може зажорстко але шось нічого іншого в голову не приходить :glasses:

0

3

Antares
Поддерживаю.

0

4

..Ґг та й я не проти, але ж такого нікаҐггдА не буде ! ))

0

5

мде жаль шо я не бешена гуцулка, а то тільки так. Але якщо чесно я просто переважно від тих всіх проблем дещо абстрагуюсь, моє життя поки що не зазнало жодних крупних змін, "завдяки" політикам. Весна і осінь слава богам приходять без них і підуть без них. Так що я просто тішуся осені а там буде то шо буде.

0

6

ну я б несказав шо шановні депутати ніяк неповпливали на твоє життя! )) :glasses:

0

7

згоден з Айсом — депутати своєю бездіяльністю все-таки впливають на наше життя, а от ми на них ніяк не можемо вплинути, і це найгірше... ну хіба шо стати провідником збройного повстання...

0

8

Я вважаю що моє життя лише в моїх руках. Суто і тільки. Всі решта не грають ролі якщо я так захочу.  :tomato: моя думка)) звиняйте

0

9

Antares написал(а):

Я вважаю що моє життя лише в моїх руках. Суто і тільки. Всі решта не грають ролі якщо я так захочу.

а шо, кльова позиція  :cool:  ;)

0

10

мене нервує, шо депутатство перетворилось на професією з високою плинністю кадрів.
щорічні вибори пропускають у парламент нових і нових дармоїдів  :@  списки партій міняються, в залі щоразу нові обличчя, сини-дочки-племінники...

0

11

Дивився вчора свободу слова..а сьодня зранку Шустер лів... яй.. сміх та й годі.. )) нафіга ті ШОУ якшо ітак ніХто по ділу неговорить.. або обсирають один другого або паражняк гоняТь )) :canthearyou:

0

12

ICE написал(а):

нафіга ті ШОУ якшо ітак ніХто по ділу неговорить.. або обсирають один другого або паражняк гоняТь ))

ти не прафф друг. Воно ж на то  і шоу шоб піднімати рейтинги а не говорити по ділу))
To Andy_aka_Adny ти правий

0

13

та я розумію значення слова "Шоу"...але нерозумію як люди такого рівня опуССкаютьССя до того самого "Шоу" :canthearyou:  :mad:

0

14

якого рівня?? У нас я такого поняття як рівень у політикумі власне і не бачила. Десь може він і є, але не там))

0

15

ну я не про професійний рівень.. а про посаду яку вони обіймають ))) то шо там професіоналізмом і не паХне я неССумніваюССь )

0

16

на рахунок посади. Рівнем вона може стати лише тоді коли її поважають а не б"ються за неї лише заради покращення свого матеріального рівня, або що частіше заради влади))

0

17

Ґгг..і ми це розумієм і вони..лише декому на це з великої колокольні

0

18

ну я можу сказати?? Кожному своє. Але повір від того що ми тут будемо рвати глотки і казати які вони погані, то їм ніц не помішає і нічого не буде означати для них принаймні))

0

19

та полюбому.. згоден з тобою шо на них то ніяк не повпливає.. проССто деколи помічаєш такі їх очевидні помилки  шо мовчати негоден..хочеться комуССь раССказать )

0

20

я против,власти надо уважать,так  Святое письмо говорит.. :writing:

Отредактировано MC_saNta (2008-11-04 22:36:13)

0

21

я проти трати часу і нервів на таку тему як влада

0

22

добре .. а давайте тако - який радикальний але дійсно РЕАЛЬНИЙ шлях вирішення наших політ проблем.?? Бо мені починає здаватись шо комуністична система не така вже й погана, зважаючи на то шо за 18 років вона б значно вдосконалилась ! )))

0

23

Виїхати звідси. Радикально і реально.Все решта по зміні світу і влади поки шо мені видається дещо ефімерним((

0

24

Народ як вам ціни на все????    я кожен раз в шоці біля ціників в магазині стою))))   цікаво ще довго наші люди все це терпіти будуть?

0

25

кучка мегомільйонерів негодні поділити стульчік, і народ при цьому в асФФаль катають.. це уже на геноцид сХоже.. :mad:

0

26

мені стає цікаво лише одне - коли ми вже таки "впадемо" цілком і повністю. Повземо-повземо вниз і кінця-краю тому нема((

0

27

видно височенько залізли, що так довго повземо вниз :dontknow:

0

28

думаю що заповзли уже настільки низько, що далі нема куда.. :'(

0