Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Х-tream » Екстрім Без Мети


Екстрім Без Мети

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Хто як вважає — чи варто займатися екстремальними видами спорту тільки тому, що ти це любиш? Адже екстрім, як-не-як, штука травматична. Чи є смисл ставити під загрозу своє здоров'я (нерідко й життя) тупо тому, шо тобі це подобається?..
    Зараз, мабуть, багато молодих людей починають займатися екстремальним спортом, бо це модно/круто, бо це показуха, бо це дозволяє пережити яскраві відчуття, бо це так безбашенно. А через пару/кілька років кидають, з різних причин. І дехто за цей час встигає отримати кілька серйозних травм на все життя — вбивають суглоби, хребет, коліна; отримують переломи, струси мозку, шрами (а стрибати на велику хлопцям взагалі трохи небезпечно — можна заробити no children :D). Якщо справді хочеш чогось досягти, продовжуєш займатися цим професійно, буваєш на змаганнях, щось там виграєш і навіть стаєш трохи відомим, тоді це виправдано. Але якщо це недовготривале юнацьке захоплення — чи не доведеться потім шкодувати?..

    То які ваші думки з цього приводу?  :flag:  :question:
    Наводьте живі приклади, якщо якісь знаєте.

0

2

хмм... я вже трохи підССтаркуватий для того...але якшо б повернути час назад то неодмінно спробував би...як мінімум )

0

3

та ні, ICE, по-перше, ти ще зовсім не підстаркуватий ))) я от знаю один приклад — одружений чоловік, з дитьом, у 30 років вперше сів на екстремальний ровер, і шо б ви собі подумали? - дюже сильно цим захопився )) тепер їздить на змагання, тратить на своє захоплення гроші (причому немалі), допомагає молодшому райдеру. так шо вік — то дуже відносно. головне це здоров'я, "молодий дух" і трохи бажання )))

по-друге, питання якраз в тому, чи варто починати шось таке чисто ради цікавості, а не на перспективу?..

0

4

..хмм..спірні думки.. думаю шо якшо шось таке починати справді на перспективу (немалу, а не стати чемпіоном району) то тре починати якраз в юному віці, шоп в такому віці як я добитиССь значних результатів! ))

0

5

мда, тутка ти правий 100%... :)

0

6

Жити шоб просто вчитись, потім працювати, потім на пенсію і потім в гробік? Поки молодий помойму тре троха розважатись...

0

7

ну все залежить від того, хто якою метою задається.. :glasses:

0

8

До кожного X-III-му треба братись з розумом. Так якщо вже башню зриває, то на тобі травматизм :tomato:

0

9

ІМНО займатись екстримальним спортом для заробітку грошей просто нерозумно... ну можна там разок змагання виграти але шоб це не було основним способом заробітку... ібо якшо не станеш інвалідом то скоро на пенсію доведеться йти... а жити за шось треба...

0

10

+1 :flag:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Х-tream » Екстрім Без Мети