Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вконтакте

Сообщений 31 страница 44 из 44

31

отрута
Ну воТь а родіна в далгу не останєЦЦо ))

0

32

отрута
Насчет того что забрутишь, я сомневаюсь, потому что на фаерволе они скорее всего закрыли ввод пароля больше 5-10 раз подряд, после этого они блокируют у себя твой айпи на некоторое время, все равно нужно использовать анонимные прокси иначе выпасут, а найти свободные ой как не просто.
нету меня в контакте, я просто в социальных сетях не вишу.... Аська все мое родное.

0

33

SteelDi написал(а):

я просто в социальных сетях не вишу....

а чьО так?

0

34

ICE
Просто не нравится) у меня на работе девочки висят, я как то особо не хочу)))

0

35

паняТно.. я тож спочатку впирався.. але якшо це є єдиним засобом звязку з певними людьми..то ..))

0

36

SteelDi  :rolleyes: ти усьо правильно сказав, та, в принципі, я і думала, що брут вконтакті не пройде, або просто коштуватиме занадто багто сил, ресурсів, не вартуватиме того короче.. тому збираю людей з новими ідейками :)

0

37

отрута
Где то я видел статейку, как можно посмотреть скрытых пользователей.
Но енто было давно)))))

0

38

SteelDi та це бєзпраблєм :rolleyes:
Увага! розказую один раз ;) знаходимо закриту анкетку, ось так має виглядати адреса: http://vkontakte.ru/search.php?id=хххххх і замість search прописуємо photos video notes відповідно до того, що нам треба - фотоальбоми, відеоролиrи чи нотатки.. якщо в закритій анкеті самі матеріали не закриті, то все працює.. далі хакери ще не добралися :)

0

39

отрута
Дело не в хакерах, просто сайт написан без проверки на данные)))) так что кстати опасно выкладывать что либо личное))

0

40

SteelDi ааа, я вважаю так, що якщо там і викладують щось особисте, то якраз і для того, щоб азнакоміть так сказать с абщественнастю..більше ніц :)

0

41

нічого було робити - промоніторив Вконтакте на кількість фейкових сторінок, "закосів" під відомих особистостей. От чисто для початку, такі підрахунки:

Ані Лорак = 101 шт.
Тіна Кароль = 86 шт.
Юлія Тимошенко = 93 шт.
Віктор Ющенко = 101 шт.

Отака ситуація на складі :)))
Я пробував різні написання і версії (тіпа Таня Либерман, Юлія-Юлия-Юля, Каролина Куек, Ani Lorak і т.д.), потім всьо додав.

ПеСе. Декотрі фейкові сторінки Вконтакте почали вже видаляти, але всіх же не видалиш, бо хз - де просто закоси, а де правдива сторінка (якщо взагалі є).

0

42

шОт я сильно сумніваюССь шо  є дійсно правдиві сторінки :canthearyou:

0

43

http://vkontakte.ru/id18171785 то є я :)

0

44

тобі повірим на слово..)

0