Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вконтакте

Сообщений 1 страница 30 из 44

1

8-) В Контакте
Веселий сайтик.. троха давить на моск, але все таки є з нього і користь.. ну принаймі для мене
Пропоную обмінюватись адресами сторінок, френдитись і подібною фігньою страждати :D
Також цікаво вислухати ваші думки щодо сервісу, його потрібність, чи непотрібність, etc

lihtar.if.ua В контакті приєднуйтесь ;)

Отредактировано Mentally_ill (2008-08-14 09:00:35)

0

2

Я Вконтакті  :blush: френдяйте :)

0

3

Mentally_ill написал(а):

Я Вконтакті  :blush: френдяйте :)

уже йду френдити :)

+1

4

Andy_aka_Andy :glasses: є! уря!
:D процес пашоль

0

5

а, ну і я сам: http://vkontakte.ru/id7729170

0

6

ТанькО в мну вже давно у френдаХ ! )) сервіс хОроший..але має уже купу клонів... наприклад оцей http://connect.ua/

0

7

ICE  :D то не я в тебе, а ти в мене

Танько connected
цей проект пре тим, що український :)

0

8

ну да..він навіть якийССь симпатичніший як на мене )

0

9

ICE краще продуманий.. правда багато дообрацювати треба  :blush: але ж маємо з чогось починати

0

10

але все рівно..вишу вконтакті

0

11

я переважно Вконтакті :) всьо ткі більше народу...

0

12

та там тож немало... але вже звик до контакта..тай на всі інет приколи не розірвешССя ))

0

13

ICE написал(а):

тай на всі інет приколи не розірвешССя ))

стопудово :)
сам вишу тільки Вконтакті, воно курва чєсу забирає багацько, але весело :)
коннекст.юа зовсім не пре, двіжок тупорилий і примітивний. Вконтакті набагато продуманіший і досконалий. Русяки все-таки на крок попереду нас, во.

0

14

Andy_aka_Andy написал(а):

коннекст.юа зовсім не пре, двіжок тупорилий і примітивний. Вконтакті набагато продуманіший і досконалий. Русяки все-таки на крок попереду нас, во.

двіжок - правда, але ніщо не стоїть на місці.. особливо в інеті
а вконтакт все таки існує на рік більше
але коннект - це ж не тупа копія вконтакта, є багато відмінностей, багато сервісів, люди доопрацьовують його просто на очах
і взагалі, варто підтримувати вітчизняного виробника хД

0

15

значить вконтакт це оптимальний вибір між кількістю народу і продуманістю двіжка? бо є ж ще однокласснікі - там народу туєва хуча, але двіжок мну вбиває

0

16

Nemo ну не знаю чи оптималь, бо на усьо є причини.. мені наприклад комфортніше на коннекті, але я шо сама там сидіти буду? :) тому і перебралась на вконтакт.. на однокласниках сидять переважно батьки моїх знайомих + мій тато зареганий, такшо той сервіс точно відпадає..хД

0

17

мммдя....одноклаССники то вибір покоління наших батьків... вони цвітуть і паХнуть від того проекту..а як наХодять когось нового то тішаться як діТи ))

0

18

ICE :D стопудов..тато найшов там якихось своїх, з якими служив, а потом цілий тиждень ночами триндів з ними по скайпі :) аццкоя нідєлька видалась..гг

0

19

:D  дОбре шо мої батьки далекі від інтернету ! )

0

20

ICE
на собі переконалась, що нікада не пізно приблизити :) на свою голову  :D
до речі, ніхто не вкурсі, наскільки реально взламати вконтакт? ну не так,щоб попідглядати за закритими анкетами, бо то дєцко і не взлом..а шоб пароля виловити? а?

0

21

отрута написал(а):

наскільки реально взламати вконтакт?

хз..ляльО не хакер... але думаю шо ресурс такого роду зламати дуж важко..принаймні як на мене у Франі таких людей немає )) :tomato:

0

22

ICEта може э..я і ідею маю як то робити.. ну типовий брут...але то займе міліард годин і тону витримки...
а лазейки там стопудово мают бути, тіко нема з ким полазити їх пошукати :)

0

23

ого..недумав шо ти така шаряща в тих речах... анука хОч приблизно роССкажи як таке ся робит?! ))

0

24

ICE  :D  цілі дні за кампом, треба ж чимось зайнятися
так от, є тома програм-брутів - вони фактично підбирають паролі до асьок, емейлів і подібного.. то всьо потребує силу праці, наприклад, пробувала брутити номери асьок
треба мати досить велику базу номерків, ввести пароль (щось зі стандартного 12345,987654 чи те ж qwerty)або інший (все тільки від фантазії залежить) чи з датами народження пограти. багато людей саме на такому тримають аськи :) і брут по тих номерках шукає збіги з моїм пассом. займалась таким десь тиждень..збрутила около 15 звичайних девятизнаків і одну сімку ...стало нудно)
Майже за таким принципом можна ламати вконтакт, ввести мило, ід.. але якщо пасс на символів 6, то підбір його може і не один тиждень йти, це тупо як пошук вірного ключа через перебір всіх можливих комбінацій.. тому на таке мало шансіф  :rolleyes: шукаю тих, хто може має інші варіанти

Отредактировано отрута (2008-08-15 18:09:18)

0

25

http://vkontakte.ru/id10187058?14219  :blush:

0

26

:rolleyes: плюсадин френд :)

0

27

Ого..поХоду в наСС скоро буде доморощений Ліхтар-Хакер!)) :cool:

0

28

ICE  :rolleyes: особистий хакер..ммм..ніби не зле :) секюріті йопт

0

29

ти головне кваліфікацію набирай! )))

0

30

ICE єсть, сер ;)

0