Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Нічні клуби » Lihtar.if.ua forum's party (EOL) - Kamil Polner |08.08.08| NC Relax


Lihtar.if.ua forum's party (EOL) - Kamil Polner |08.08.08| NC Relax

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Новий довідково-розважальний портал Івано-Франківська www.Lihtar.if.ua презентує:
«ВЕЧІРКУ ПІД ЛІХТАРЕМ»
За участю
Відомого британського ді-джея та музичного продюсера Каміла Польнера!
Поринайте у ритми справжнього Європейського трансу разом з «Ліхтарем»
8 серпня, у нічному клубі «Релакс»,
старт о 22:00

В силу независящих от нас причин, диджей Эко не сможет отыграть свой микс на нашей вечеринке по семейным обстоятельствам.

Мы приготовили для Вас достойную замену!!И так...

DJ KAMIL POLNER[Armada, Somatic Sense,Alter Ego,Selective recordings]

Музыкальный продюсер Камиль Полнер (Kamil Polner) родился в Словакии, а в настоящее время проживает в Великобритании. Музыку Камиль полюбил еще в детстве. Начиная с сольных занятий, уроков игры на пианино и клавишных в музыкальной школе, он постигал непростую науку овладения музыкальным искусством. Детские впечатления от популярного в то время disco сильно повлияли на его дальнейшее творчество. Музыка постепенно становится его основным хобби, он начинает осваивать профессию диджея и учится создавать свою музыку в студии, первоначально созданной его отцом. Работая в среде разработчиков компьютерных игр, он получил возможность создавать и обрабатывать множество интересных мелодий - начиная от атмосферного саунда и до оркестровых партий. В настоящее время основным направлением его творчества является Uplifting / Euro Trance.

За последние несколько лет Камиль стал известен широкому интернет-сообществу благодаря своему активному участию в жизни таких интернет-сообществ, как DJ Space,

0

2

Нє ну таке пропустити це вже точно...(накінець то побачу форумчан), тим більше о Вєлікій Рєлакс відкривається :)

0

3

:flag:  лаССкаво проССимо усіХ фОрумчАн разОм відССвяТкуваТи оФФіційне відкриТТя нашОго сАйТу ) :jumping:

0

4

ціна звичайно мені "подобається", ну лан, а де флаєра можна взяти?

0

5

вручим тобі флаєра лічно=)

0

6

Відкриття офіційне, нє щоб зробити для адміністрації і активних 3 користувачів вхід вільний)))

0

7

:'( я мабуть не втраплю

0

8

Mentally_ill написал(а):

я мабуть не втраплю

ну і чому ми так песимістично настроєнні? подумай, мож якось вийде в тебе попасти на вечірку, чекаєм з нетерпінням :flag:

0

9

ну так що там з моєю пропозицією?хоча б в половину..... серпень взагалі ппц в мене виходить, а ще плюс ДН в мене......(((( я ж ще не працюю

0

10

:flag:  :flag :flag: Ура!Ура!Ура!празднуем День Рождения Форума!

0

11

еххххх.......
а я 08.08.08 буду далеко в горах  :(  так шо потусю на Ліхтар-паті чисто подумки... геть зле.

0

12

вже чекаю не дочекаюсь......і хз що буде  :) , головне кажу зразу пити багато не буду

0

13

та блін...роССкажіть враження...!!! а то ляльО немОг пріССутССтвавать..((

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Нічні клуби » Lihtar.if.ua forum's party (EOL) - Kamil Polner |08.08.08| NC Relax