Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Злачні місця

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

в Долині є суперова піцерія "Пріма Піца", точно не знаю як називається вулиця, але недалеко від роздоріжжя, де дорога назад - то до Франика, наліво - до Вигоди і Мізуні, а вперед - через місто. Там готують суперовий борщ і подають його у видовбаній буханці хліба, а ще роблять смачнючу піцу на дровах, моя улюблена - домашня, з купою сиру, домашньою ковбасою, яйцями, помідорами і соленими огірочками))

місце, де можна зупинитися найти доволі складно))хіба шпіонажем і випитуванням у місцевих :D ну кілька контактів є :writing: записуйте

"Князь Олег" - адміністрація - (03477)2-77-22 менеджер з туризму - (066)2047484
"Мотель" - вул. Хмельницького 67А - (03477)2-50-71
ну є ще "Нафтовик", але контактів нема... :(
зате у Вигоді також 2 готелі є, навіть номерок одного знайшовся 80347761384, тільки от не знаю як називається %-)

нажаль, більше не знаю, де в Долині можна відпочити, чула про кафешки "Князь Олег" і "Нафтовик" (він ше рестораном колись був), але навіть гадки не маю, що вони собою являють...хтось уже тусив десь по Долині? якісь вечірки/дискотеки там є?

0

2

Вечірки були колись Галатика для "після 15" і всередині "РБК" для "до 15" Як одна так і інша наскільки я знаю закриті. Тепер є лише тим часові не постійні мегап"янки в честь випускних)) Бугага до сліз(( На рахунок їжі точно знаю о поруч з "Князем Олегом" відкрилася нова класна ресторація. там смачно і в порівнянні з "Князем" не так дорого. Але там немає більярду і ВІП залу

0

3

вапрос коли ми їдем на розвідку в Долину?треба мати більше інфо)))) :)

0

4

на розвідку можна їхати коли загодно)))

0

5

НУ ВСЕ ДІВЧАТА)))ПАКУЄМО МАНАТКИ І ЧУХАЄМ В дОЛИНУ НА ДВІЖ, А аНТАРЕС ЗАБЕЗПЕЧИТЬ НАС ВІДПОВІДНИМ КОНТИНГЕНТОМ, УГУ? :playful:
мля...капс))соррі

0

6

та нема питань))) мені шо хіба жаль))

0

7

ну все , фотік в мене на зарядці))) на яких вихідних ми їдем))) :)

0

8

маємо кілька нових фото з Долини з її красотами - дивіться, насолоджуйтеся, оцінюйте:) :tomato:
--
--
--
--

0