Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



"КНИГОМАНІЯ"

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

гілка для любителів  книг і читання.

0

2

Люблю читати..але шОт часу малувато останнім часом на це... останнє шо читав (приблизно рік назад) Ірену Карпу, але як сі називає уже непамятаю.. )

0

3

а я лю стівена кінга
отпадно пише
особливо зачепили "Кукурудзяні діти" "Зона покриття" "Я- двері"

0

4

здолав уже половину домашньої колекції писаки Станіслава Лєма (в оригіналі польською).
найбільше проперли "Астронавти" і, канешна, "Соляріс"   :cool:
задумав собі за якийся час то всьо прочитати, а потім не знаю шо робитиму :)
пробував на днях книгу Т.Прохаська "Непрості"... шо тут скажеш, - на любителя. мені не полюбилось. незрозуміло, шо він взагалі хотів написати. шифровано дуже, а мене парить розшифровувати чийсь химерний внутрішній світ, о.

0

5

Ем,  ну останнє з того від чого я заторчала як мала то Олді "Ноперапон", "Месія очищає диск"; Пехох "Джанга с тенями"; Стругацкие "Гадкие лебеди" від фільму торчу не менше. ну най най останніше з прочитаного це - історія про Хуліана Каракаса "Син вітру".

0

6

і де ви лише  такі пиССульки наХодите... :tomato:

0

7

я чула про Стругацких, і чула досить гарні відгуки, може в когось є вдома в колекції і дасте почитати))) :)

0

8

To ICE
Переважно всі книги я купляю. Все що  мені цікаве. Тому гроші доволі швидко і розходяться))

0

9

в часи легкодоступного інтернету грошики на макулатуру моня і не витрачати :glasses:

0

10

ненавиджу книги не професійного спрямування скачані. Як мона читати книгу в електрономму варіянті?? А у чому я засну писком донизу?? а шо буде так пахнути цинком?? НЕА інет то фано але не для книг

0

11

согласєн..я тож надаю перевагу книзі друкованій у друкарні... але єсі туго з фінансами і є фиССт тяга до читання то нет луЧЧий тваріщЬ ))

0

12

=))) все одно ні. Ну не можу івсе тут тобі)

0

13

відповіді так і не дочекалась... і не сумнівалась в цьому....
а на рах електронного варіанту, підтримую що книжка має бути книжкою, і сторінки перегортати пальцями а не мишкою...

0

14

Ґалчёноґ написал(а):

відповіді так і не дочекалась...

ти про шо? яке питання булО? )

0

15

прохання в мене було, якщо в когось вдома Стругацькі є, щоб дали почитати,

0

16

Ааа...нє..то не до мене ))

0

17

У мене вони були. Проте я подарували всі їх книги коліжанці на дН. можу дати фільм за мотивами Стругацьких. Точ в точ по книжці. Гадкие лебеди. Якшо є бажання

0