Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Мене дратує...

Сообщений 1 страница 30 из 50

1

Що та поперли з мене теми як гриби під дощем але і... пофіг
Так от мене дратує, коли дощ і хтось на машині і летить і після того польоту ти весь брудний і мокрий!!!! Гади... а ще мене дратує коли у мене болить голова. ніочго не можу робити

0

2

мене бісить коли з бадуна невиспаним тре йти на робоТу ))) :rofl:

0

3

ще мене дратує то що коли я дуже допізна(ну тобто до ранку майже) посиджу я вже не можу встати(( коли треба

0

4

нервує весняна погода...коли сніг починає топитиССь і кругом сплошне бОлОтО ))) ..а патом ше біССить шо тільки випрані чиССтенькі штанцята стали до колін чорними ))

0

5

нервує коли мені видихають сигаретним димом прямо в обличчя і ще коли курила нервувало коли вітер у писєтко і дим туди ж і стоїш як дура сльози втираєш))

0

6

мене нервують люди, ті шо думають мало (с)

0

7

а мене те що може нервувати зараз, може піднімати настрій завтра, або наоборот....
але завжди нервують люди, які зверхньо ставляться до інших, ці малалєткі тупі які по вулицях ходять, нічьо не бачили і "міряють", так і хочеться очі вицарапати, нервує коли я спілкуюсь з людиною, а таке враження що на допросі, це моє життя і нікому я нічё не винна,  а так треба ще подумати, надумаю ще напишу

0

8

...бісить коли люди говорять одне а думають інше.. і це яВнО!!!

0

9

явний шоубіз мене нервує....

0

10

мене нервує коли машина обляпує мене з голови до ніг((

0

11

я також себе дуже доволі часто дратую. Короче майже весь час))

0

12

мене страшно дратують флегматично-меланхолічні люди, шось мямлять нічого толком не можуть висловити...гррррррр! :mad:

0

13

НЕНАВИДЖУУ небритих!!!!! ааааааа. ну шо то так складно??? не вірю!!! АА

0

14

от якби тобі довелоССь щодня ноги брити ..тим зрозуміла наССкільки то складнО! ))

..ненавиджу йти на роботу з будуна..))

0

15

коли люди кажуть не правду тупо не правду. Їм то все одно але вони брешуть бо інакше вони нууу не вміють і все

0

16

в мене є пару знайомих які постійно брешуть..... і одну історію можуть розказати в 10-ти варіантах.... я привикла, і тільки позитивне з того брала, коли спілкувалась з ними.....
ну коли мене стосується брехня, то досить таки неприємно

0

17

терпіти не можу, коли люди нав"язують себе! я їх не потребую у своєму житті, а їх стає багато, вони лізуть куди їх не просять, вони ....грррр))капЄц просто...згадала одну чЄлавЄку

0

18

Ненавиджу. Сьогодні мені дуже болить! Але я витримаю і перебуду. Мушу. Не звертатиму уваги на всіх зовсім на всіх. Все не важливо. Я маю свою дорогу. Вибачайте.

0

19

коли настрій поганий то харить майже все, а коли класний ... "пусть весь мір падаждьот" (с)

0

20

:mad: мене мама дратує :suspicious:

0

21

мама-то святе! Людина що дала життя)

0

22

Mentally_ill написал(а):

мене мама дратує

ну ти придумала!!!  мама це найрідніше що в нас є, а ти? дратує :canthearyou:

0

23

а я батьків своїх просто ОБОЖНЮЮ :love:

0

24

батьки це все що у нас є)) ми можемо бути коханимим і з коханимим можемо бути друзями або з ними. Але батьки  завжди були і є поруч.

0

25

[size=14]не забываем что Тема- не про маму,а про то,что нервирует- вот это мне и не нравиться!!А вообще,как и уже было сказано,не выспавшись идти на работу,ну а больше всего в жизни,так и на сцене,ненавижу когда люди ТОРМОЗЯТ и медлят,а также когда морочат голову,не понятно с какой целью,еще разговоры про то,что являться ненужной информацией!Не люблю ждать,чувство голода,сонливость,перепой,передоз- шутка :crazyfun:
А еще когда я иду по городу и все смотрят на меня,еще НЕГАТИВ ,создаваемый людьми,а также раздражительных людей!\А на самаом деле я очень позитивный человек и стараюсь не раздражаться! :love:

0

26

все те що мене дратує я зразу висловлюю, і через пару секунд, іноді буває хвилин я заспокоююсь, і все знов стає прекрасним. Адже воно не варте жодної секунди, життя не для дратувань дане, тому воно і життя, щоб жити, а не існувати!!!
те що дратувало колись, зараз мене не цікавить, і я особисто постараюсь так жити як і зараз.
а вам успіхів :)))

0

27

на даний момент мене дратує наявніССть бадунА ))

0

28

ICE
а коли він тя не дратує))) :D
:love: цямкі

0

29

:love:  ну думаю шо не тільки мене...а вот сьодня роздратував якій то аборігЄн дзвінкОм в 10 ранку... а ляльО ж у виХідні раніше 13ої не всТає ))

0

30

так цЁґо можна запо᳥ти, щоб не дратував зранку мобільний телефон просто виключаєш нах звук  :) , самоҐо двінка, і так щоб будильник почути

0