Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » Що такого зробити щоб стало гарно?


Що такого зробити щоб стало гарно?

Сообщений 31 страница 60 из 63

31

чьо ет подобієм я неказав шо непроходив Риму, криму і труб ))...повноЦЦіний хірО )))

0

32

бу гага ти красивий багатий опупенний а головне мля скрооооомний. Одні достоїнства

0

33

Antares
це сприймати як образу?

0

34

неа нашо просто як рекомендацію))Герой - той веде за собою, а не говорить та пішли та пішли

0

35

Antares написал(а):

Герой - той веде за собою

ну то вже троХа харизматична справа..а герой може діяти і в одІночЬку ))) :mybb:
...і шО б тО такогО  геройськогО  вчудиТи ))

0

36

витягнути з пожежі когось... переборити себе (кинути палити)... ітд.. ітд

0

37

Antares написал(а):

переборити себе (кинути палити).

оце актуально.. !))) але таке зробити одному герою не під силу...тре помащь ))

0

38

цікаво яку тримати за руки чи (перепрошую за слова) бити по писочку??

0

39

пуФіг яку...головне еФФективну )))

0

40

якщо погано якось на душі, можна просто підійти до зеркала і усміхнутись, або взяти гроші і пройтись по магазинам і скупитись трошкі, шопінг-терапія помагає (провірено) :)

0

41

мені взагалі не помагає(( та й магазини я не люблю я все купую так-забігла сподобалось купила вибігла і все...

0

42

для терапії, мені саме гловне щоб побільше було грошей, і тих речей які мені подобаються, а так не завжди буває(, але декілька раз ставало краще

0

43

Мені ще ні разу не стало(( жаль

0

44

наявніССть фафуССти мені завжди наССтрій піднІмає...)))))))

0

45

Все я знаю методу підйому настрою. Кава і сигарета і ванна пінна і класна і фсьо тоді стає якшо не повністю по барабану то трошки глитбше ніж все))

0

46

Однозначно- общение с позитивными людьми!

0

47

багато грОшей...мені мабуть зробило б дОбре... хАтя сматря в якій сиТуації ))

0

48

ICE написал(а):

наявніССть фафуССти мені завжди наССтрій піднІмає...)))))))

ICE написал(а):

багато грОшей...мені мабуть зробило б дОбре... хАтя сматря в якій сиТуації ))

дублюєш?наголошуєш?акцентуєш увагу?..
настрій підіймають хороші люди))а ше можна зробити шось кльове - наприклад попити шампанського на даху і поспостерігати як заходить сонце, подивитись ТВ, валяючись на дивані з коханою людиною, побитися подушками з друзями, вимастити весь писок, коли їж морозиво...ну і ше купу-купу всього)) :crazyfun:

0

49

а ще піти зробити добрий вчинок, когось підтримати..... теж краще стає)

0

50

..подивитись Футураму... базарю стає л奥ггше..  :glasses:

0

51

незнаю чи хтось писав, але щоб стало гарно, виключіть телефон, візьміть маленьку компанію, і хоча б на 2 дня в гори, там де ніякого зв"язку немає з цим світом.

0

52

ну від такого варі  анту одне міССце може злипнутиССь від передОза пазіТівА ))
:tomato:

0

53

в мене нічЁ не злиплось :)

0

54

ну ти ж закальОнна )))

0

55

просто саме гловне компанія.... правда я хоть і знала дєвчьонок, але ж рік як мене не було з ними, але все пройшло успішно, навіть краще))))
так що і до сезону ми готові як команда, і на трєніровках будем удосконалювати ще краще гру  :P

0

56

канЄха шо на відпочинку головне взаєморозуміння між людьми в компаніїї... а то відпочинОк може залишити не ті враження, яких би  хОтілоССь)))

0

57

я думала це тупо крім трьох трєніровок нічё більше не буде... а моральноооооо, навіть з деякимми здружилась, що тоҐо року просто спілкувалась, життя моє в спорті продовжується
ото виҐляд з Поляни КоханнЯ

0

58

у мене тепер новий метод заспокоїтись)) Джаз, дощ і грог

0

59

шоб стало гарно... хм... мну стає гарно як вилазяю десь на природу, на сонечко, або спілкуюсь з пазітіффними людьми...  :flirt:

0

60

Antares написал(а):

грог

це шо такоє?! ) :dontknow:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » Що такого зробити щоб стало гарно?