Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » Що такого зробити щоб стало гарно?


Що такого зробити щоб стало гарно?

Сообщений 1 страница 30 из 63

1

От не краще а просто гарно і можна не так щоб всім іншим було зле)) Я наприклад коли мені зле записує свої крякозябри настрою на папір у вигляд розповідей, малюнки ну все що завгодно. Чи гуляю під дощем, чи їм морозиво, чи кидаю пакети з водою вниз.. простір для фантазій безмежний))

0

2

калі ляльОві пльОха.. шукає ситуацій де б його такі думки не відвідували ! ))

П.С.: вийшло з першого разу !)  :cool:

0

3

мда а ти філософ)) А де такі ситуації?? а шо таке ситуації?? Веее вродь я і не блонда але щось то я тупувата :blush:

0

4

то проССто я з висаТи сваєво філасоФФськава ума ізлОгаю )
ситуації...ну напрІклад потрапити у  веселе (наголошую на слові веселе) товариССтво людей, яких неперший днь знаєш.. ну тобто шоп не було можливоССті думати над поганим!)))
а от шо зробити шОп гарно стало кєжко сказати..ібо гарно одному не означає шо гарно буде іншОму )

0

5

угу що для русского хорошо то для немца смерть!!))) у мене аналогічно шо для мене гарно то мля для інших... ну лади мовчу

0

6

неа брешу не мовчу злюсь. От вам роздуми про злість...
Якщо б можна було розмалювати світ кольорами? Якою б була злість? Як би вона пахла?
Блискавкою! Озон! Спалахом злісним і вбиваючим Щоб ніхто не вижив навіть я. мерла у вогні і переродилась.
Зірки також значить злі. Сліпуче злі, дикі. Кошлаті і не задоволені життям. Такі ж як люди зранку, взимку, не важлво коли і як. Наіть з поспіху чи з голодухи. Важливо те, що ми малі і не розумні світимось н лише зі щастя (не вір нікому), а від злості, тимчасової переважно. Бо складно утримувати це відчуття чистою квінтенсецією в душі. Ми звикли все змішувати, отримувати "аромати". Нечистоти душі, сморід неправди і тугомотіна образи, жалості до себе... Це не "запахи". Природа - чиста. Секунда, мікроподих. Вибух свіжості, від нього задихаєшся, вмираєш від асфкції. Бо не можеш вдихнути блискавку. І не можливо згоріти зсередини.
Між небом і землею струм...
І запах...
В руці лезо... Сумнів (малий але ще живий).
Новий спалах... Грім... Небесна війна наближається до душі.
Вікно нарозтвір... Душа уривками, без ком.
Останній відгук грому...
Безликий дощ, сумний і сірий...
І кров з руки...

0

7

самопальна проза? )

0

8

угу. Я зла дууууже і того треба було десь то згонити.... а шо зле?? звучить)) у мене нині день по типу шо такое мля не везет и как нафиг с ним боротся ????????

0

9

Antares написал(а):

шо такое мля не везет и как нафиг с ним боротся ????

в мене вже пару днів таких...
а писульки зачьОд... відно шо невперше )

0

10

знаєш шо я думаю? просто треба дійсно забити на все і піти розвіятися. Взяти когось під паху з гарних і рідних. Нема таких - ну і їхні проблеми і кудась повіятись. мультики дивитися на качелях кататися і тд.. ну вагон всього. Забити на одне може і друге пройде??)) хОтя хз, хз

0

11

от шо мене цікавить. Шо робити коли тебе хтось дістав а ображати не хо ту людину.Як так акуратно пояснити шо нині я не в настрої і завтра теже не може бути і взагалі ... Бо відкритим текстом послати в ... (_*_) якось нон комільфо. І що б то такого випити чи з"їсти щоб таки здали нерви? Є таке? а то мені не вистачає притоку адреналіну в кров

0

12

ан неа і ще мене цікавить чого всі так люблять займатися сексом з моїм мозком??? Мля там шо такі великі дири??

0

13

Antares написал(а):

Бо відкритим текстом послати в ... (_*_)

не варто згоряча приймати необдумані рішення... мені особиССто потрібен якийССь час, для реальної оцінки обССтанівки

Antares написал(а):

удась повіятись. мультики дивитися на качелях кататися і тд..

це пральне рішення..нажаль воно суті проблеми не вирішує... проте розвіятиССь помагає, а це справді необхідно

Antares написал(а):

чого всі так люблять займатися сексом з моїм мозком??? Мля там шо такі великі дири??

моССк відоФФ сОкССуальний ))

А от і справді шо зробити аби всі трабли щезли зараз і всьо стало хоча б так як було до певного моменту... карочь срочняк тре винайти машину часу ))

0

14

та ніфіга вона тобі не поможе. Вернути все деколи (правда поки не пізно) доволі просто. Кажеш сорі і якщо це правда насамперед для тебе то псьо буде пучком. Перевірено часом і Зануссі ой тобто антаруссі))) :crazyfun:

0

15

соррі ... тут тре матом самого себе крити але ж ано не памОжет )
реально бачиш де час від часу проїзжаєш в житті  але в 100ий раз наступаєш на ті самі грабляТа ))
і нІц вдіяти з тим негОден ))

0

16

знаю таку фігнюале для мене то трошки простіше. Наприклад як я кидала курити - тупо одного ранку і встала і більше не взяла жодної сигарети. Головне не хотіти виправити помилки в минулому а не робити їх більше ніколи в майбутньому. Ти ж сильний. Значить можеш! Але тебе ж на аватарі Алукард мля. Значить шось від нього у тобі є і він шось мля значить.

0

17

от курити вдалий приклад.. я вот кожного вечора думаю кинути..кожного ранку прикурюю ..і так уже довгий час... ніфіга не сильний )) і жодної серії Хельсінга я не бачив ))

0

18

значить в терміновому порядку го дивитися)) І ще одне як тільки людина перестає себе жаліти стає дуууже боляче бо сипляться в (_*_) всі надії але ти стаєш набагато сильнішим. моя позиція ніколи не жалітися і не здаватися. Ну не вмію я плакати у чиїсь плечі. не жінка я якась видать))

0

19

Antares написал(а):

значить в терміновому порядку го дивитися))

я кшо маєш сцилочку де качнути  буду вдячний..а то шОт з цими анімешками оССтаннім часом шуму багато..

Antares написал(а):

моя позиція ніколи не жалітися і не здаватися.

вєрняк кажеш.... у ляльО тОж усьо луччє всєх!))

0

20

http://uaget.com/page/1510- там є весь Хелсінг(вірніше вся сер Інтегра ван Хельсінг)

0

21

уже качаю )...пасібачькі ))

0

22

ну воть і відповідь перша є)) Шо такого зробити щоб стало гарно? Дати ссилочку)) Еххх я все знала шо без мене нікуди))

0

23

уті путі...)) ти врятуєш цей занепадаючий світ ! ))) звичайно з моєю допомогою...от і зробимо шоССь добре )))

0

24

я я натюрліх) бат є Адна праблема)) Я світ і рятувати??? :D  Шо ти))) Kill the world save youself)))

0

25

:rofl:  :D ..тепер уже мені доведеться усе робити самому... дас іс фантастіш ))

0

26

бу га га юний герой-самітник)) (не путати з раком самітником)))) тобі там всяких Джолі і тд треба до пари)) І буш кросавчеГ))

0

27

Antares написал(а):

бу га га юний герой-самітник)

давно уже не юний..)) і шо думаєш не тяну на героя?! )))

0

28

не знаю а ти як??7 Крим-Рим-мідні труби і вогонь вже пройщов???))

0

29

думаю поняТТя риму, криму і мідних труб у кожного різне )) :glasses:

0

30

йо)) але ну шо ж раз у тебе висить така гарна мемдалька. То будеш подобієм героя))

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » Що такого зробити щоб стало гарно?