Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Я - райтер

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

TAGS (теги)- уже згадувані тэги є nickname- ом
райтера, розписом псевдоніма й найпростішою формою графіті. Тэги використовуються
для того, щоб ім'я райтера було "на очах", чому їхньому більше, тим більше
"слава" райтера. Хоча більшість тэгов виглядають схоже, для знаючого
людину, тэг як відбиток пальця - єдина у своєму роді суміш усіх
елементів райтера.

Отож пропоную райтерам викладати тут фото своїх тегів, таким чином заявляючи  і тут про себе.
Думаю буде цікаво оскільки тегів бачу по міССту чимало..але хто є хто нерозберу... ми маєм знати своїїх героїв ! )))

0

2

одним словом я ніц не поняла :D

0

3

Ніц нема в українському словнику як слово .............. пиши на другий раз щось зрозуміле.....(якось мені кажеться що ти із забиченого сила ....а не з коломії)

0

4

шановні не відхиляємоССь від теми топу... тобто не флудимо

0

5

ASYS92
ей чувак ти звичайно вже занадто.... пообережніше зі словами, я дєвушка а не бомж якісь, чи твій друг(подруга), тим більше як хочу так і пишу, я думаю це дуже зрозуміло, і друге, я тебе не заставляю читати те що пишу я.....
я думаю я зрозуміло висловлюсь, і надалі я більше нічьо від тебе чути не буду
і ще одне сонечко, нажаль ти невгадав, я з Франківська....

0

6

куу всім... ми власне кру, окремих тегів не маєм, оскільки коцаєм завжди разом і псувати місто не хочем... менше тегів - чистіше місто...
так вот наш тег: http://cs1577.vkontakte.ru/u18171785/85749934/x_eb346875.jpg

0

7

кльово))вперше бачу таких свідомих райтерів...дуже поважаю і схвалюю ваше мистецтво, але розписані тегами стіни будинків, крамниць, рекламні щити...це просто жахливо неестетично... :sceptic:

0

8

ну взагалі ми по пам*ятках культури і архітектури(чим ми вважаєм всі старі будівлі) взагалі не пишемо/малюємо 8-) ... а от нові будинки трохи від нас страждають :tomato:

0

9

нема де у нас  "набивати руку"  будущім мастєрам балончіка ))) нових будинків тоже шкода... :D

0

10

нє ну всьо залежить від совісті райтера... :))) є купа "хрущовок"... є купа якихось будинків невизначеного віку, некрасивих, плоских... вот на них і мона писати...

0

11

Pack crew написал(а):

всьо залежить від совісті райтера..

цілком згоден... а  ще    від його свідомості...5 балів!):flag:

0