Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » ГраФФіті » Ставлення до графіті


Ставлення до графіті

Сообщений 1 страница 18 из 18

Опрос

Як ви відноситесь то графіті ?
Нормально, нічого немаю проти

80% - 8
Негативно, це вандалізм

10% - 1
Мені байдуже

10% - 1
Голосов: 10

1

Я особиССто нІц немаю проти, але якшо це не портить фасад будинку, чи мій гараж... тобто не має приносити нічому і нікому шкоди, а ще це має бути красиво і професійно! ))

0

2

ну звичайно якщо це просто дитячі надпісі то навіть і графіті не назвеш, а те що дійсно вимальовують і на відведених на те місцях, то супер....  або на місцях де це гарно :)

0

3

Графіті бомба (коли класно на рісовано, а не по рагульські)......

Ґалчёноґ............Мацьопа тобі графіті далеко....і  тикни нормально в цю фішку(це не означає якщо на відведених місцях класно бомблять графіті...... в мене на районі на гаражах деякі малюнки кращі ніж на на відведених стінах) хоч КЛАСНО  рісувати звертайся .......ЧЕРНІВЦІ...СІРЬОГА СЛАБИЙ.....мій колега........бери фотік ходи по місту і шукай класні графіті в перевулках....а не НА ВІДВЕДЕНИХ МІСЦЯХ :crazyfun:

0

4

повісь пару фоток!)) заціним..ібо до Чернівців далЄкОваТо ))

0

5

2 ASYS92
я непоняла що це за наєзди????????
тим більше там написано, можна ще раз прочитати, у відвединих на те місцях, АБО! де це гарно!!!!!
треба уважніше читати, і не обіжати мене.... я ранімий нєрвний чєловЄк :D

0

6

Ґалчёноґ

Мацьопа ти не хотіла би зустрітися в Чернівцях коли будеш (тут у нас).....поговоримо (я постарався б звести тебе з райтером який зайняв 2-ге, чи 3 - те місце по Чернівецькій області)........можна було б чашечку кофєєєє.....

Отредактировано ASYS92 (2008-07-11 07:31:34)

0

7

мені подобається графіті, але норм зроблене графіті, а не каракулі на стінах по Франіку)))...якось дивився фільм про історію хіп-хоп культури, там показували кадри початку 80-тих, присвячені темі графіті....ото дійсно люди вміли малювати))..

0

8

ASYS92
заманчіве запрошення, я думаю що  від нього не відкажусь)))))
а коли можна в гості?

0

9

Ґалчёноґ

Мацьопа тільки по вихідних......у мене робота до пізна, якщо хочеш то через 2,5 тижня (там дннюха і весілля (не в мене)).....скинь мені свій номер асі і спишимось

0

10

це наші райтери =)

Отредактировано рАйтЕр(гЫ) (2008-07-23 11:31:58)

0

11

більшість цього в одному районі ....

0

12

опа па..нарешТі шОта моня зацінити ))

0

13

...нормально толерую графіті, якщо виконано красиво (бо це по суті вид мистецтва), і якщо несе в собі ідею. Хто пригадує, як майстерно була обмальована довжелезна стіна на теперішній вулиці А.Мельника (навпроти квіткових кіосків)?.. Оце було дійсно красиво, а ще ідея патріотична була (хоч і надто політична).

А найбільше не люблю так званих "тегів", яких по місту більше, ніж купок собачого гівна перепрошую.
Їх ні нормально прочитати не можна, ні естетики немає... Просто пацанва всяка "мітить територію", наче пси бездомні.
Отаке трохи зле ІМХО :)

0

14

от от..з тегами підтримую..шо за багато то нездорово... якоССь сам споССтерігав картину як хлопчик (максимум 3ій клас) фломаССтером вимальовував фінтіклюшки ))) 
..нема ше відоФФ у нас дійССно проФФесіоналів цеї справи :tomato:

0

15

2andy aka andy:перепрошую,а ви не додумувались,що це ,так зване,"собаче лайно",малюють ті самы райтери,якыі малюють те ,що вам подобається...я думаю там більша половина тегів поставлена якраз ними

0

16

і ще...поясніть мені ,будь ласка, різницю між "Нормально, нічого немаю проти" і "Мені байдуже"...

0

17

хах... вот наші роботи.... але ми тільки почали коцати... це наші перші роботи викладаю послідовно по часу їх створення...:
http://cs1577.vkontakte.ru/u18171785/85749934/x_1a4f1e8a.jpg
http://cs1577.vkontakte.ru/u18171785/85749934/x_baaca893.jpg
http://cs1577.vkontakte.ru/u18171785/85749934/x_febefa46.jpg

П.С. Знаємо що нам ше багато чому треба вчитись, але думаю що з часом і практикою руки випрямляться...

0

18

На правах почесного флудера можу заявити: шото топік давно не обновлявся  :tomato:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » ГраФФіті » Ставлення до графіті