Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А де КНИГИ???

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Привіт! Чудовий форум, гарний дизайн, можна з таким в люди.
Хотів нову тему створи. Вже навіть почав заповняти назву... і передумав. Тема: "КНИГОМАНІЯ" . Але мені здається, що це повинен бути окремий розділ форуму. Всі, хто читають, думаю мене підтримають. Тому велике прохання до адмінів і модераторів - створіть окремий розділ для книг і читання (не реп). Буду вдячний. Бажаю успіху! Коли зявиться розділ - буду писати, а поки-що - зась!

0

2

можеш на разі створити таку тему у розділі "Місце під сонцем"... глянем чи вона набуде популярноССті... а то якоССь з опалу одразу розділ присвящати... я навіть неуявляю його концепції, які теми там мають бути і т.д... ізлагай ! )) за умовами конкурсу можеш і модером стати ! ))

0

3

я тоже за такого розділу.... я думаю багато є людей які люблять читати, можна обмінюватись враженнями, або пропонувати щось почитати

0

4

Таваріщі...ізлагайте концепцію, викладайте подробиці.. хоч приблизно накидайте як то має виглядати...!))
А то давайте сТворим...я не проти..але так як сам мало читаю (останнім часом) то навіть неуявляю як то зробити ))
Спільними зусиллями щоССь тай придумаєм ))

0

5

ок, вговорив, сяду сьогдні вєчєрком і подумаю....

0

6

[mod] Побажання виконав правда неповноцінно.  Наразі покішо лише гілка, оскільки чітких пропозицій по цілому розділу немає...!)) отже любителям почитати СЮДА[/mod]

0