Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Онлайн Допомога


Онлайн Допомога

Сообщений 61 страница 70 из 70

61

Andy_aka_Andy
Вообщето я имел ввиду что кулер не вращается :) а не про термо пасту, хотя в ней тоже вариант проскакивать может.
И кстати вполне перегрев, особенно если куллер сразу не заводится, потому что пылью забитый) а проц начинает нагреваться :) а когда после 3го раза куллер прокрутится тогда и не висит.
А блок питания поменять, всегда приятно))))

0

62

до речі, я раз змащував кулер, коли він почав шуршати при роботі. і йому від того ліпше не стало, навпаки...
якшо кулер на підшипниках, краще до нього не лізти - то доста точний механізм, і маленьке порушення або пилючка псує підшипники.
а от почистити лопасті від пилюки точно вартує  :)

0

63

угу на днях також зробила фатальну помилку погодилась колежанці "подивись до компа" бо шота з ним було не так. Такої запущеності я ще не бачила! Страх-жах-чтири цвьоки!!! Той бідака не був "купаний" 2 роки з дня купівлі. Що тіко я звідки не витягнула і котячу шерсть з кулера і ще купа цікавого. Пилюка аж перетворилась у таку собі самоклеючу байду. Тому  :offtop: поради:
1. Не погоджуйтесь чистити компи не відомого строку давності - ваша психіка може того не витримати)))
2. Чистіть свої компи. Бо як людина ставить до машини (я вважаю шо то не важно до якої авто- чи компо-) так вона ставиться і до інших))). Воть

0

64

ага, а ше пилюка з компа дуже зла на дихальні шляхи, можна моцно закашлятись як вдихнеш :)

0

65

завтра гляну ва внутирь свລгго блачькА )

0

66

краще віддай спецу)) а мене вже колись був такий знайомий який колупався у компі перший раз. то був страх-жях якщо чесно((

Andy_aka_Andy написал(а):

ага, а ше пилюка з компа дуже зла на дихальні шляхи, можна моцно закашлятись як вдихнеш

Угу ти цілком правий на собі перевірила((

0

67

спЄцам давав уже..заплатиФФ 50 грн.. і проблема зникла рівно на тиждень.. :mad:

0

68

...зНяв бокову кришечьггУ блочька і все запрацювалО ) :cool:

0

69

Мо-ло-дець)) ЛяльО великий майстер і устрашеніе компутерів))

0

70

Да да да...я тАкой..карочє якшо шоССь рішаю лЮбе )) :blush:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Онлайн Допомога