Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Онлайн Допомога


Онлайн Допомога

Сообщений 1 страница 30 из 70

1

Тут можна обговорити всі аспекти даного заголовку..!
Мене цікавить такій вапроСС: ненаю як, змінив відправку повідомлень в квіпі з Контрл + ентр  на Альт + ентр  і альт + S....
хОчу повернути все на свої міССця.. не виХодить..ковиряв настройкі..не помогло....  рятуйТе...бо реФФлекСссс важко забути((

0

2

Айсик а ты ничего не попутал ????
alt+s отправляет всегда, а вот только у тебя кнопочка внизу, в окне общения, нажата, и называется она "отправка текста по нажатию enter" нажми её ещё раз :) особенно если у тебя по ctrl+enter идет переход на следующую строку :-)

0

3

спасибі дядьку.... а то я почаФФ соБі лікті кусати...
доречі можем в цьому тОпі маленькій хелп замутити...а Стіла експертом в цих вапросах сдЄлаєм ))

0

4

ICE
Онлайн помощь? В принципе можно :)

0

5

ну вОть... тим більше ти мене уже декілька раз виручив ))

0

6

гг.. а зараз думаю можна поговорити про 12111 :)))

0

7

точно..а шо то за фігня така...віруССнячок..я його видаляю..а він зявляється

0

8

ICE
Аааа... ну народ какой это вам вирус, а?

Цитирую с сайта icq.com

Latest Announcements
A Message for ICQ Users
a new user from ICQ on your contact list.
As part of the process of upgrading ICQ users to our newest, most advanced version, ICQ6, we have added a new user name to your contact list ''ICQ System''. The newly added user is intended to improve ICQ's line of communication with our users and assure you continue to enjoy talking to everybody, everywhere.

Вкратце - Этот пользователь, был добавлен для удобства связи с нашими пользователями ... бла бла бла....

В догонку:

в эту же тем про 12111

Это вирус! У моего знакомого он украл пароль, отформатировал диск и дал по морде! Если у вас появился этот контакт - немедленно его удалите, и смените пароль на свой номер!

ЗЫ. Не верьте в такую чушь, в интернете  не "все возможно".

0

9

от я того і подумав шо то вірус бо мені така месага прийшла ! ))) добре шо просвітив ))

0

10

ну для заспокоєння можна просканувати антівірусом комп коли запущена аська з даним контактом, якшо найде троянчік, знач є доля правди, ненайде, напишіть на цей номер, всьо шо думаєте :) лічно я ставлюсь обережно до таких речей, так як аська 6 значна і давно, не хотілось б її втрачати)

0

11

лічно я даж після цих спамів про те що то троян забив пароль міняти :)

0

12

alex
Тебе не стыдно?
Ты то с компами на Ты должен быть....
Как по протоколу передачи текстовых сообщений, передастся тебе файл и сам запустится?
Эххх....

0

13

SteelDi
нє мені не стидно... робив, получалось, знаю...   і нінада ляля-)

0

14

RE: 12111

Де тут логіка, самі посудіть:
> As part of the process of upgrading ICQ users to our newest, most advanced version, ICQ6, we have added a new user name to your contact list ''ICQ System''. The newly added user is intended to improve ICQ's line of communication with our users and assure you continue to enjoy talking to everybody, everywhere.
= В рамках апгрейду користувачів ICQ до нашої найновішої, більш досконалої версії, ICQ6, ми додали нового користувача у Ваш контакт-ліст - "ICQ System". Цей юзер призначений для того, щоб покращити зв'язок ICQ з нашими користувачами і щоб Ви продовжували насолоджуватися спілкуванням з усіма, всюди.

Маячня, як на мене...  :no:

І є певні прогалини:

1) В офіційному поясненні йдеться про нову програму-клієнт ICQ6, а 12111 додається в контакт-лісти юзерів всіх інших ICQ-клієнтів (Міранди, КВіПа і т.д.).
    Насправді немає звязку між твоїм контакт-лістом (який зберігається на сервері ICQ) і програмою-клієнтом, яку ти юзаєш. Абсолютно ніякого звязку. 12111 додається прямо на сервері.
2) шо значить "...to improve ICQ's line of communication with our users and assure you continue to enjoy talking to everybody, everywhere" ????? Яким чином цей галімий контакт може покращити комунікацію з користувачами?? шо за маячня, ніхто не задумувався??
3) маю підозру, шо це офіційне повідомлення на їхньому сайті - просто відмазка, бо вочевидь цілу систему ICQ хтось на днях конкретно бомбанув, а вони не мають як це спростувати, і пробують відмазатись цим брєдовим поясненням...

це всьо ІМХО, звичайно, і "знающіє" мене тут же опустять      :rofl:

0

15

Andy_aka_Andy
Скажу так, я думаю что они так будут Рекламу показывать :)
Много людей пересело на другие клиенты, (кстати кто не знает в клиент ICQ встроены баннеры, которые меняются, и за которые аське отваливают немаленькие суммы) :)
Ну бомбанули их, и они не могут найти у себя в базе кусок который вычеркивает этого пользователя? бред. Или ктото думает что они сервак аськи не потушили бы и если их ломанули?
И кстати ещё вариант, для меня тоже очень похож на правду, будут отсеивать номера аськи которыми не пользуются, потому что уже есть проблема нехватки адресов.
alex
Аську вообщето угоняют брутфорсом или хаком сервака аськи, так что если при первом случае просто нужно поставить нормальный пароль, а если второй то что ты не делай не поможет. Кстати 2й случай был ОООчень давно.
Делал???? ты через аську трояна подкидывл??? Научи.
Ты мог передать файл, с трояном и человек должен был его принять и запустить.
а от незнакомого контакта принимать файлы... ну это гониво.
Извини если слишком резко и эмоционально.  :tomato:

0

16

SteelDi

можливо, я й перегнув (таки перегнув:)), але ситуація залишається незрозумілою - чому ICQ не розрулює її, не пояснює дохідливо, що й до чого?.. Нащо їм такої неоднозначної шуміхі довкола себе?..

SteelDi написал(а):

Или ктото думает что они сервак аськи не потушили бы и если их ломанули?

А були прецеденти шатдауна сервака? Уяви - всіх раптом на пару днів відрубає від мережі - світ зійшов би з розуму, а який удар по іміджу!   o.O
Та й насправді сервер у них не один...

0

17

Andy_aka_Andy
Вообще то на той недели около часа не работали серваки, кстати после чего у всех и появился новый контакт.
Аська через день отреагировала, я копипастил с офф сайта.
И она вобщем то не обязана кому либо объяснять,она проинформировала на сайте о внедрении стандартной службы, и кстати ктото читал соглашение на пользование аськой? я тоже пролистывал а там может много чего описывать( понятное дело что ни в Квипе ни в Миранде и иже с ним, нету этого соглашения, как и рекламы, так как это неофициальные клиенты). А насчет Маил.Ру агента, они у кого то спрашивали насчет внедрения службы поддержки???? А есть такой неудаляемый контакт. только вот сервис русскоязычный и им удобно пользоваться.
Интернет, по крайней мере меня, научил, что не надо верить тому, что написано на заборе :-)
ЗЫ. Народ, никто вам ничего не должен, пока вы за это не заплатили :-)

0

18

SteelDi написал(а):

Аську вообщето угоняют брутфорсом или хаком сервака аськи, так что если при первом случае просто нужно поставить нормальный пароль, а если второй то что ты не делай не поможет. Кстати 2й случай был ОООчень давно.

це тут до чого? я знаю шо як  робиться і не треба мен зара тут росказувати ази угона номерів асьок!

SteelDi написал(а):

Делал???? ты через аську трояна подкидывл??? Научи.

я цього не говорив..а казав коли появляється цей контакт в асьці, проскануйте через антівірус діск ц  і будете знати чи є троян! уважно читай пости!

П.С. Не треба робити з людей дурних і показувати який ти "тіпа" розумник .. ІМХО!

0

19

alex
Я не делаю из себя умного, и никогда не делал.
А пытался обьяснить что все что говорится по поводу 12111 в инете чушь. Да мои посты эмоциональны, с этим я не спорю, но найди мне хоть кусок текста где я лгал, или давал неверную информацию? Там были факты и мое личное мнение.

alex написал(а):

нє мені не стидно... робив, получалось, знаю...

Тогда объясни мне к чему было это?
И кстати я постами выше извинился за эмоциональность.

0

20

а ще харять всякі повідомлення типу, не добавляй чувака з таким то ніком, бо це вірус і в тебе форматнеться вінт, обнулиться біос, пропаде потенція і ваащє чуть не апокаліпсіс настане, бо він всім твоїм контактам тоже розішлеться :)

0

21

спам в принципі хАрить..найбільше нервують повідомлення типу - перешли його 10м друзям і через день станеш мільйонером :rofl:

0

22

ICE
А самые злосные спамеры это бухгалтеры :-)
Они больше всего мне спама кидают :-)
Кстати за что и люблю QIP Infium, так это за антиспам бота :-) Теперь спамеров практически не вижу.

0

23

Шо за трабли з Квіпом... нехоче запуССкатиССь, каже шо треба обновити версію...паХоду таке не в мене одного ))

0

24

ICE,
в мене на роботі такий самий трабл у всіх юзерів Квіпа — треба обновляти до версії 8070, інакше відмовляється працювати, паскуда.
я юзаю бетовий Квіп версії 9000 (він же Infium), він поки шо не офіційний, зате обновлення не вимагає, і глюків у ньому на разі не помічав. рекомендую  :cool:

Отредактировано Andy_aka_Andy (2008-07-04 18:48:33)

0

25

пасіб..але я уже обновився... тож вродь намана працює ))

0

26

ICE
Я читал что аська чтото опять с протоколом делала.... хотя 100%но не гарантирую.
Кстати пару лет назад одно время тоже никто не мог зайти с неофициальных клиентов, так за пару дней все сделали или новые версии прог или подправили DLLки.

0

27

так як Я далекий від від цих всіх розумних термінів....мені головне шОп  працювало те шо мені необхідно.. наразі працює...не без твоєї допомоги.. за шо і спасибі :cool:

0

28

Маю дома "Мак"...допоможіть з азами роботи на цій машині  :writing:

0

29

ICE
Аську ты мою знаешь и писал))))
Для начала пару основных элементов, нажимая на красный крестик в углу, приложение не закрывается полностью как мы привыкли в виндоус, а закрывает только то с чем ты работал, но так же в "сонном" режиме висит в памяти, а двойной щелчек скидывает приложение в док. Забудь о том что нужно переустанавливать систему. Забудь про реестр. Зеленый плюсик открывает приложение на весь экран (хотя Finder игнорит, аналог Эксплорера). Меню пуск отсутствует за ненадобностью. Все программы находятся в папке программы(Applications) Которую ты видишь в Файндере. Переключение языков cmd+space.
Каждая программа представляет собой 1 файлик-папку(клацнув на неё она запуститься, но всегда можно посмотреть содержимое).
Ну и список программ:
Skype - Skype
Icq - Adium
Iexplorer - Safari
Outlook - Mail
Winamp - Itunes
WMplayer - Quick time

От себя добавлю, что тут же сразу себе я ставлю для видео Movist, Так же ставлю себе ОгнеЛиса, и ГромПтицу. Для Оффиса ставлю бесплатное приложение NeoOffice.
ЗЫ. У тебя есть папка с твоим именем, там все и храни, тем более что тебе система просто так не позволит раскидывать папки вне предела твоей домашней директории. Вся остальная файловая система от тебя скрыта, по умолчанию.

0

30

наразі спасибі... йду шаСС загружу то "яблуко" і буду його колупати.. думаю питаннячка ше виникнуть ))

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Онлайн Допомога