Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Брати наші менші » почну перша, вот моя кіця))))


почну перша, вот моя кіця))))

Сообщений 31 страница 45 из 45

31

МітькА  :cool:

0

32

в старих фотах знайшов)
http://img-fotki.yandex.ru/get/38/yura-klochko.0/0_16ac3_5ecbf388_L.jpg
http://img-fotki.yandex.ru/get/41/yura-klochko.0/0_171b8_2a4c4d9_L.jpg

Отредактировано Yurik (2008-08-25 13:17:16)

0

33

моя кошатко росте-) любить поїсти і побалдіти..ну і мене........коли хоче їсти -)

0

34

Yurik написал(а):

в старих фотах знайшов)

по першій фоті видно - песик непогано харчується  :O  :)

0

35

непоганО підтверджую ! )))

0

36

всіх власників собак закликаю мати повагу до інших громадян та їхнього спокою !!!: надівайте собачкам намордники, поводки та ін....це всім піде на користь...бо коли я бачу як по вулиці хтось веде бойового песика без намордника - рука автоматично тягнеться до травматичного пістолета в кишені, і якщо таке чудо не приведи Господи на мене косо гляне - відкрию вогонь без вагань...

Отредактировано Myroslaffcheg (2009-04-14 09:29:04)

0

37

всіх власників собак закликаю мати повагу до інших громадян та їхнього спокою !!!: надівайте собачкам намордники, поводки та ін....це всім піде на користь...бо коли я бачу як по вулиці хтось веде бойового песика без намордника - рука автоматично тягнеться до травматичного пістолета в кишені, і якщо таке чудо не приведи Господи на мене косо гляне - відкрию вогонь без вагань...

0

38

а може не тре так різко... одне діло вести бойового песика на поводку, зовсім інше коли він бігає спущений... якшо песьо на поводку і добре вихований то ніц з тобою не станеться... а погляди бойового песика, як на мене всіма розцінються, як "криві" окрім хазяїв...!)

0

39

a moja soba4ka ne zagruze, a zaluzhe do smetri(((( Kazhy mami postijno vuhovyj, wob ohorona byla, a vona y vidpovid, we ne 4as i kolu narodut, to samostijno stane bilw vubagluva do ljydej-gostej...

0

40

ну песика хоч трохи але дресирувати тре...бо розпуститься наніЦ))

0

41

pislja operaciji rozbewena stala, mu zh za nejy hodulu, bo veterunar dav 1% na te wo vuzhuve, i kolu vona vuzhula-vidijwla, to sam byv v woci, teper pro neji vsim rozkazye. Tak wo ljybit svojih pidopi4nuh, bo sami zahotilu jih, i vu za nuh vidpovidaete
P.S. foto4ki potim pokazhy )))

0

42

ждемс світлин))

0

43

a tobi zavzhdu tilku foto podavaj)))))

0

44

дивись обережніше витягуй травматік, а то той хто гуляє з песиком... засуне  тобі в одне неприємне місце :flag:

0

45

ап :flag:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Брати наші менші » почну перша, вот моя кіця))))