Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Брати наші менші » почну перша, вот моя кіця))))


почну перша, вот моя кіця))))

Сообщений 1 страница 30 из 45

1

моїй кіці тут 1 рочок приблизно або 1,5... сука звичайно страшенна, але я її обожнюю

+1

2

Ого...клаСС не думаФФ шо в тя такій бугай... ша сваю пакажу )))

0

3

балін..німа на робоТі фото мого звЄра...сьодня сФФоткаю єсі не забуду  і вилОжу завтра ))

0

4

А вот еТа мой звЄрь )))

0

5

красівий звЄрЬ)))))))))
я вот на днях свою пофоткаю і закіну ще)))

0

6

ой, котики, собачки, такі милі, пухнасті і зубасті...
тре своє пернате чудо сфотать, воно буде саме жовте тут то точно))) :glasses:

0

7

як і обіцяла, мій пір'їстий любимчик))) :love:

0

8

гих.. валнісТий папугайчік якшо непомиляюССь ))) ..в мну тож таке чудо колиССь булО ))

0

9

ICE написал(а):

валнісТий папугайчік якшо непомиляюССь )))

аха, не помиляєшся, щей балакуча малеча))) позитивний криластик))) тішить своєю присутністю вже 8 років)))

ICE написал(а):

в мну тож таке чудо колиССь булО ))

а чо було??? часом не звЄрь причетний до зникнення???

0

10

бо то було давно, коли я ше був маленьким... ))
А от що до балакучоССті то він мабуть був розумововідССталим....лише чірікав... а твій і справді балакати годен?! )

0

11

я тож маФФ хамяка.. але з него прикОлу нема.. ))

0

12

ICE написал(а):

А от що до балакучоССті то він мабуть був розумововідССталим....лише чірікав... а твій і справді балакати годен?! )

:rofl:  ох, отак взяв і образив покійного(((

годен, годен, але не на замовлення а коли йому захочеться, таке розказує тільки встигати слова розбирати))) і імітує звуки дуже, коли була киця то він любив нявкати замість неї)))
а ще страшенно його пре перекривлювати дверний дзвінок)))

пусяка написал(а):

а я ше хом'ячками тішилась, але вони періодично вмирали і я замучилась за кожним плакати  :dontknow:

а я щось ніяк не розуміла як то вдома з хомячком чи крискою вбуватись...

0

13

папугайчік супер... але помню за 7 місяців ми поміняли їх аж 7 чи 8..... всяке з ними ставалось....
а один був самий любимий і мене любив, знав команди навіть, говорив.... але раз прийшла з навчання зла, накричала на нього, і після того я його не бачила(((((
а про хом"ячків навіть і згадувати не хочу... я принесла мама прибирала постійно))) бєшені були хам"які, мамаша всіх 9 дітей своїх перегризла

0

14

Ет не мій, але у мну скоро такий буде!!=)))Бггг

0

15

майо кошаткО) клікайте на фоти для збільшення)

0

16

Йосиииииииииппп старенький....яке чюдо!! :love:

0

17

alex
але ляпа, а скік місяців цёму чуду?

0

18

хіба ми не схожі? :D , (характерамаи то точно(

0

19

Ґалчёноґ написал(а):

але ляпа, а скік місяців цёму чуду?

2 травня народилось..  взяв коли був місяць...вірніше подариили)

0

20

:rofl:

0

21

скоро вивішу фоткі кіці своєї, так як собакі вже немає, а кіцю тік сьодня купили.... така ляпа мала і нагла)

0

22

а де песьо пропаФФ?

0

23

а ця сука вже там де має бути......)))))
почала забагато собі дозволяти, думали, що перейде а так не сталось, головне що жива, що не усипили....

0

24

а то де вона мала бути...дета на село вивезли?! ))

0

25

да яке село, села то в мене немає, ми взагалі думали усипляти, але потім найшовся варіант, і віддали на охорону її, незнаю, що там мужик з нею робить, вона тупо кідається, а він каже нічьо пару днів пройде, розберемся, привикне, вот і всьо, просто маму жалко привикла до здарових тварЄй... а тут кіця масінька, добре що хоть не пищить :)
з такими успЄхами може і нова буде сябака в мене :D , але виховувати вже я буду)))

0

26

вот нова живнасть яка бігає по хаті, і маму нервує :D

0

27

юй...яке воно мале ))

0

28

Доречі..сьогодні в мого зВєря ДН ! ))

0

29

ну і я свого улюбленця закину, правда він тут трохи страшненький......як найду кращу фоту , закину)

http://s57.radikal.ru/i155/0807/a6/120ca6638724.jpg

0

30

не правда він безподобний)) супер. Люблю "вусатеньких"))) мурмрмрмрмр

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Брати наші менші » почну перша, вот моя кіця))))