Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Грошики.. капуССта.. лавандОс )


Грошики.. капуССта.. лавандОс )

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Який вплив на наше життя вони мають?
Чи справді грають якуССь ключову роль?
НаСкільки ми залежні від них у своїх діях?
.. і чи справді в них щаССтя.. чи у їх кількоССті?

0

2

так по першому, вплив мають, бо хочеться жити а не існувати
вони відіграють інколи свою роль в діях, бо якщо не купувати то красти.... а я думаю краще купити... коли на відпочинок треба, тоже роль грають і вибирається по "грошах"... бо не візьмеш відпустку в два рази більше ніж у тебе є...
а на рахунок щастя.... в них щастя але це особисто в мене на 3 ібо аж на 4 місці, бо головне і так здоров"я, кохана людина, сім"я....
а в нашому житті, ой такс... в мому вони грають "роль" НАЖАЛЬ, бо без них нікуди... але якщо навчитись з ними жити і не жаліти їх втратити, тратити на що хочеш тоді вони і буду появлятись.... бо чим більше жалієш тим більше тяжко їх втримати...
вот що я по цёму поводу думаю

0

3

Хм... в наш век, как то глупо вообще о деньгах заикаться... потому что все на них основано :-)
Для меня деньги это прежде всего признак состоятельности, не более. Когда их нет для меня особо не критично, я найду где заработать :)
Просто может я ещё помню другие моральные ценности, на которых был воспитан - дружба, любовь, взаимовыручка...

0

4

баблО пабєждаєт злО ))

0

5

от цікаво хто б як ропорядився яшо б йому наприклад у спадок дісталоССя 300 000 баксюлікіФФ ))

0

6

ICE
Открыл бы свое дело... бо протрынкать их можно лехххко.

0

7

своє... яке наприклад ? ))

0

8

ой 300 тис баксів то шось дуже мало.... но я б точно купила зразу машину яку хочу.... а дальше і незнаю....мабуть домік масінькій, ремонт там би зробила... бо то нєдвіжимасть.... завжди пригодиться

0

9

деньги в современном мире-это страшная сила и даже у многих - смысл жизни!
но у меня жизненный принцип- уметь быть счастливой и без них :crazy:

0

10

ICE
Ну думаю открыть магазин, или вложить в деньги в какой нить проект.
Но пока их нет то особо и не задумываюсь :-)

0

11

так питання в тому куда б вклав якшо б вони були...
...тай не це є суттю питання..якшо розумієш!!
...а вашє.. бабки...життя...са всємі витєкающємі )_)

0

12

ICE написал(а):

баблО пабєждаєт злО ))

а копірайти де? :glasses:

гроші?хм...ну тут заперечувати, що вони відіграють вагому роль у житті будь-якої сучасної людини було б лицемірством, але й стверджувати, що на них все "стоїть" вже аж надто цинічно! гроші - це кльово, гроші - потрібні! без грошей далеко не зайдеш!...АЛЕ (!) є в житті маса речей, які можна робити і від яких можна кайфувати, якщо тимчасово (підкреслюю ТИМЧАСОВО) перебуваєш у фінансовій скруті, зациклюватись на грошах неварто, зрештою це всього лише папірці або шматки металу...обожнюю цитату Джека Лондона "Я люблю не деньги, а то что за них можна купить!" от у цьому вся суть, як ти ставишся до грошей, так вони у твоєму житті і є...або нема)))багато тексту, а мораль така - не будеш жлобом - отримаєш втричі більше, але будеш вітряним марнотратом - втратиш все! я так думаю :glasses:

0

13

а я взагалі йду на роботу з вересня місяця, і буду як багато хто з форумчан чекати літа, щоб поїхати у відпустку... і віддихнути так як треба))))))))

0

14

офф топ Галчьонаг, але тим не менше - В  І Т А Ю !!!:surprise:

0

15

ну нарешТі дОця бде мну пивОм пригОщаТи ))

0

16

подаріть мені $500, можна і у вересні десь :'(  :)

0

17

мені можна і всьо 5 баксюліків пОдаруваТи...ляльО скрОмний )) :blush:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Грошики.. капуССта.. лавандОс )