Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Літній дощ

Сообщений 1 страница 30 из 73

1

Що ви відчуваєте, які емоції, настрій у вас викликає літній дощ?

0

2

я ващє ні від літнього  ні від якого доща вопщЄм не тарчу )))

0

3

Ну коли цей неймовірно красивий, теплий літній дощик, неочікуванно починається...... а ти якраз в такому місці де не можна від нього сховатись, то виникають таки "позитивні"

емоції, що йдучи під ним, згадуєш всі наймилозвучніші слова зі свого лексикону))))))))

0

4

только печаль ,но иногда дождь-это очень романтично :'(

0

5

мої грязні штани і болото на спині футболки не викликають жОдної романтики  ))) ф топку дощ... засипте все снігОм ))

0

6

ну в кого яке бачення, гарно потім після дощу прийти... сходити в душик, і на масаж до коханої людини))))ех...... але головне не захворіти((((
да і багато чого можна придумати, а коли літній теплий дощ то взагалі класно погуляти, попригати, згадати дитинство....

0

7

дождь - это как- будто слезы...

0

8

MC_saNta написал(а):

дождь - это как- будто слезы...

сльози... але сльози бувають і щастя)))

мова ж іде про "Літній дощ" а це асоціації з теплим дощем, сліпим дощем, грозовим дощем і тим після якого усміхається веселка... з дощем що булькає на калюжках і пророкує затяжні поседеньки в кафетерії, але ж в будь-якому випадку це дуж кльовсько...
Просто мабуть через оці зміщення в наших порах року і зимову заміну снігу дощем у нас всіх уже така апатія і тиха "ненависть" до тої ляпанини з неба...

ICE написал(а):

мої грязні штани і болото на спині футболки не викликають жОдної романтики  )))

а якщо підключити чуть уяви і спогадів і звісно відкинути чістюльність??? Романтики не прибавиться ніскілечки? :mybb:

0

9

alfavita
хммм... якшо чеССно шОт ніяких спогадів романтичних не спадає на думку зараз...
проССто я, як бачу дОщ у мене уже одразу якіто наССтрій не позитивний... а ше дОщ не люблю бо коли він паде зранку в робочий день.. то доводиться їХати на робоТу на таксі,  от тільки за то шо він (дОщ) бє по моєму гаманцю його варто нелюбити, а ще нелюблю його за те шо тре тягати за собою зонтік, а я фиССт як непереварюю носіння лишніх предметів в руках )
Воть Так ))

а ще там згадували про зиму.. я ше от капЄц як ненавиджу танення снігу..і оту "ляпанину" на асФФальті...

0

10

блін якщо бачити у всёму неґатив, то як бути.... я тоже не завжди люблю дощ, але коли він тепленькій, і нікого на вулиці не має, роби що хочеш.... місто пусте....
а ще я страшенно люблю в ночі їхати на задньому сидіні, коли злива, і ґрає спокійна музика або класика.... ех...

0

11

а веселку люблю.. ну якщо дощ літній, теплий і короткочаССний то ше може бути )))

0

12

бачу майже вже переубідили)))))

0

13

неа..я лише чЮтОК поССтупився )

0

14

я переконувати аж ніяк не збираюсь, просто згадай своє дитинство... чи ти чістюльою був завжди??))

0

15

навпаки я бруднуля завжди був є і буду.. а рукі в калабані літнього дощу помити шо 2 пальця обпіССяти ))

0

16

ну вот бачиш :) , а я ще колись в дитинстві після дощу лазила і хробачків доставала і гралася ними :D

0

17

ICE написал(а):

хммм... якшо чеССно шОт ніяких спогадів романтичних не спадає на думку зараз...

ну да, якщо зібрати оті всі капості і поєднання, а ще відчуття що останні пів року це суцільна дощова злива, з сірим небом і холодіною то романтиці просто немає місця, але ж...
іноді... бодай на мить, пишучи отут, хочеться хочаб побавитись в теплі спогади з прогулянками по веселці)))
згадати великі, ні гіганські краплинки в яких можна побачити світ догори ногами)))

а завтра будуть зонтики, таксі і болото на плечах, але ж то буде завтра-а-а :rain:

Ґалчёноґ написал(а):

а я ще колись в дитинстві після дощу лазила і хробачків доставала і гралася ними

а я любила босоніж бігати по теплих калюжах і смачно їх розхлюпувати)))

0

18

... ну і як тут попреш проти жіночої логіки?! )))
хочу ліТнього дОщу ! ))

0

19

ICE написал(а):

хочу ліТнього дОщу ! ))

:flirt:  :flirt:  :flirt:  ааа.... красота)))

завтра кудись за місто, там де тихо, зелено і затишно і замовляй маленький "літній дощ")))))

0

20

пусяка
:cool: супер)))

головне в чомусь і негативному треба позитив маленькій шукати)

0

21

нє, дощ це кайф.. романтика стопроцентна. я навіть похмурий осінній дощ люблю, а літній то взагалі.
особливий кайф ловлю від водіння в дощ.. ммм...

парасольки, холод, мокра одежа, болото на ній - то все мєлочі життя.

єдине що перебиває мені романтику, так це нав"язлива думка про те, що екосистема у нас напрочь угроблена, тому коли змокну, перше що роблю прийшовши додому - мию голову або в душ...

0

22

Nemo написал(а):

перше що роблю прийшовши додому - мию голову або в душ...

а шо може статиССЬ?

0

23

якщо за всё переживати, то взагалі неможна дихати навіть.... краще померти і всё....

0

24

Я також люблю дощі не важливо які чи довгі і болючі сірі і злі чи просто зливу. бо злива - прилетіла і псьо пізно рятуватись а сірий дощ  - прийшов помучив і також пішов. найкращий час коли після дощу розсіюється туман, хмари і починають "сваритись" горобці. то це просто мумрмрмрмррмрм

0

25

ICE
ггг, радіація :)

а єслі серйозно то імхо дощова вода зараз не дуж корисна :)

0

26

МММмм...дощик!-)Можливо, комусь це покажеться дико, но я люблю запах пилу після дощу-))А особливо обожнюю, коли дощ падає, такий рясний, отак сісти собі на підвіконник і читати дещо лібо обдумувати усі трабли буття-)Вот такь!-)

0

27

сьодня так класно змок був... кайф просто.. аж мусів додому перевдягатись їхати :)

0

28

а у мене під дощем буває так шо я точно можу сказати під яку мелодію він паде. Ну просто от така от музика. Красиивоооооооооо

0

29

...симфОнія дОщу.. )) унікальний слух ))

0

30

ага а нюх как у собаааки а глаз как у орлаа))) Бу гага. Неа не слух гарний уява буйна)))) Далі нікуди. можу картинки собі уявити і наватіь так чітко побачити. Або почувши клаптик розмови роздути з того цілу історія життя)) От так воть))

0