Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Лінощі...

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Хтось каже що лінь двигун прогресу, хтось нею відмахується на прохання ближніх про допомогу, а для когось взагалі такого поняття не існує...

А що для Вас є характеристикою ліні??? І які методи боротьби з нею? тай чи потрібна ця боротьба)))))

0

2

Ось як пояснює це слово Вікіпедія)))

"Лень — отсутствие или недостаток трудолюбия, предпочтение свободного времени трудовой деятельности. Традиционно расценивается как порок, поскольку считается, что ленивый индивидуум является нахлебником общества. В то же время, в условиях интенсивной эксплуатации трудящихся, «лень» часто подразумевает естественную потребность в отдыхе."
"Другое определение лени — «потребность в экономии энергии». Лень — стремление человека отказаться от преодоления трудностей, устойчивое нежелание совершать волевое усилие."

і багато при багато розумних слів по тексту, а яка ВАША думка???

0

3

хз як би то повніССтю оХарактеризувати "Лінь"...але то  шо я дУуууууууже лінивий то фАкТ )))) і нІц уже з цим не зробиш  :glasses:

alfavita написал(а):

устойчивое нежелание совершать волевое усилие

заССтавляє задуматиССь.. )

0

4

коли людині щось потрібно, то і лінь вже не памЄха ....

Отредактировано Ґалчёноґ (2008-06-05 13:29:19)

0

5

шо не скажіть а лінь сильна шТука...вона в рівній мірі може як шкодити людині так і допомагати долати певні перешкоди )) :tomato:

0

6

ICE написал(а):

шо не скажіть а лінь сильна шТука...вона в рівній мірі може як шкодити людині так і допомагати долати певні перешкоди ))

тобто Ти вважаєш що лінь це кльово, є то є...  :flirt:

а от цікаво яким саме чином лінь може допомогти долати перешкоди??? :disappointed:

0

7

alfavita написал(а):

а от цікаво яким саме чином лінь може допомогти долати перешкоди???

підозрював шо виникне таке питання, коли писав той поССт, але   зараз забуФФ уже, шо мав тоді на думці..))
ну та хоча б те шо завдяки лінощам придумали пульт ДУ, який допомагає з легкіССтю долати перешкоду у вигляді   відССтані від ліжка до тЄлЄка ! )):tomato:

0

8

але рух то життя.... і про це не треба забувати... :)

0

9

саглаССєн ! )))

0

10

ICE написал(а):

шо не скажіть а лінь сильна шТука...вона в рівній мірі може як шкодити людині так і допомагати долати певні перешкоди ))

і я так думаю, деколи дійсно допомагає уникнути неприємностей))))

з лінню не має смислу боротись), з нею потрібно дружити. І коли необхідно, то попросити її сховатись в якусь маленьку коробочку =)

0

11

скажіть де найти ту коробку коли діло доХодить до прибирання кімнати )))

0

12

Віть найдеш ту коробку і скажеш мені, бо шось на рахунок цього я вже незнаю що робити :D

0

13

Ґалчёноґ
тут є ше варіант розбагатіти і найняти прибиральницю... от вам до чого лінь доводить -- до желанія разбОгатЄтЬ ))

0

14

крім власного бізнесу як можна ще розбагатіти... кримінал і інтім не прідлагать :D

0

15

Ґалчёноґ написал(а):

кримінал і інтім не прідлагать

а єсі без цього то лінь тре перебароТь ! ))) :crazyfun:

0

16

блін я так і знала....((( :D

0