Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



літо і відпочинок)))

Сообщений 61 страница 68 из 68

61

..та шо роССказувати...палюче кримССьке сонце, непередбачуване море, багатолюдні пляжі, велика кількіССть пива і "бізнесмени" у вигляді міССцевих жителів створили особливу і незабутню атмосФФеру... ))) Воть так, я уже скучаю за тим всім :surprise:

0

62

шото в гОри мну не тяне )))...не мойо

0

63

кому гори.... а кому на теплому пісочку полежати , поніжити своє чудове тіло під ніжним морським вітерцем....і лагідним сонечком))) :flirt:

0

64

..доречі дикого пляжу я там не бачив..а от деякі особи (жіночого роду) красувалиССь своїми матеріальними принадами ))

0

65

пусяка
Ктож тебе рыбные места скажет)))

0

66

Хоть фізичного відпочинку не було, але морально 8 днів в Микуличині супер. Свіже повітря, все що я хотіла, ні нета, ні компа, ні телевізора, лайф там ловить десь біля дороги (за межами бази), але сил (ну більше навіть бажання)  не було туди виходити. Це літо прекрасне, як і життя. Бажаю всім хорошого настрою на новий робочий рік, і згадувати тільки самі приємні моменти.

0

67

реально неможу ввійти в ритм піССля відпуССтки ...)))
шкодую шо не бував цього літа на риболовлі, але найближчим чаССом то виправлю...) ну і ше невтрачаю надії подиХати гірССьким повітрЯм )

0

68

а вот мій татко скоро приїде, і в 20-х числах я знов в гори  :P , відпочинок не закінчуєтьсяяяя

0