Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



літо і відпочинок)))

Сообщений 1 страница 30 из 68

1

А ось і літо, сонечко, травичка, квіточки, бретельки і максимум мінералки... але мова не по це...
З літом приходить пора відпусток, мандрівок, вилазок і просто шашликів і  т.д. і т.п.))

Отож, де, хто зазвичай відпочиває влітку (можливо щось порадите?)? і Які найяскравіші літні спогади))))

0

2

Ааааааааааа.....хочу у відпуССтку.. сонце, дЄвкі, морЄ, пляЖжж ! )))))  піддашне аж зриває..  :crazyfun:

0

3

я як завжди....
універ(екзамени)
лікарня на 3 тижні(повезе то 2)
думаю всетаки цёго року на Звиґоду вже попаду...
і потім сонце море пляж, мальчікі....
і очікуваний кожного року день народження....
але попри це все і канЄха ґориииии, вечіркі і всяке таке

0

4

одним словом плани помінялись :D
2 двіжа пропускаю, но нічьо замість Анькі і Звигоди буду під турецьку музику двіжувати :D
але ЛІТО ПРИЙШЛОООООО

0

5

по доброму завидую ГальчєҐгггу, тож би погоцав під турецьке музлО )))

0

6

поїду типу як на розвідку, але не думаю що на наступний рік поїду до того ж готелю... треба перепробувати все по мірі можливості))) вот сказали що там кальяни не ахті, в Єгипті кращі.... татка треба готувати до осені, щоб готував доці подарочок
а взагалі можна і в місті віддихнути... чи то в області.. головне компанія і все

0

7

надоїло міССто...випуССтіть мене за межі України...зробіть закордонний пашЬпорТ! ))

0

8

да то нема що ёґо робити, сфоткайся., піди здай, і віддадуть тобі ёґо без срочності за нормальну суму

0

9

так і забадяжу... наразі ніяк проССто часу немаю...робота непозволяє попаССти в їх робочий час (

0

10

а що обіду немає?О_о так і відпроситись можна на пару хвилин.... карочь роби одним словом)

0

11

...та бду сі якоССь сТарав.. больно аттдаХнуть хоЦЦа літОм ))

0

12

вот навіть літом можна щось і тут придумати... а осінью або зимою в теплі края поїхати взагалі супер.... нада стараЦЦа шось придумати)

0

13

парЄшаєм.. глаФФне шо є бажаня і баєвОй наССтрОй ))

0

14

до твоїх слів ще хочеться написати, і трошкі матеріальних можливостей. то можна рахувати що вже там))):)

0

15

Ґалчёноґ написал(а):

і трошкі матеріальних можливостей

як в воду дивишССя... без того нікуда ))))

0

16

з татком сьогодні говорила.... коли буду наступну путьовку просити в нього головне щоб такій був настрій як сьогодні))))

0

17

ICE написал(а):

зробіть закордонний пашЬпорТ! ))

Фотографироваться на загранпаспорт нужно пьяным. Чтобы в аэропортах
узнавали! (100% правды, проверено) :D

0

18

оце завернула... :crazyfun:

0

19

зато правда)))) частково :D

0

20

в мене питання кому ще так везе як мені?завтра на виліт, а я з температурою....і горло болить, хіба може так вести???

0

21

то не є аж така велика проблема. політ вилікує))

0

22

саглаССєн... а як вздрієш усі прєлєССті курорта пра балєзнь ващє забудеш ))

0

23

угу мо ще й "Лікаря" якого знайдеш то ще й рада буш що захворіла так вчасно))

0

24

Antares написал(а):

угу мо ще й "Лікаря" якого знайдеш

вєрняк....без того не буває...карочь приїде раССкаже про свОї "подвиги" ))

0

25

To Ice Ти на інших не спирай розповіді про подвиги сам го на кудась і потім збудеться мрія мене у ролі ідіотки - щоб такого зробити щоб мені було добре а всім зле. Тобі супер -  ти загоріли й і взагалі нямка. а всім зле бо вони злі не загорілі і взагалі ніякі)) та ще й ти про то розказуєш. АААААААААА. псьо мовчу бо у мну істерика -хо на кудась!!!!

0

26

та я непроти...але незавжди можливоССті і обставини сприяють бажанням...)))

0

27

Відмазки.... Хоча я все знаю  і розумію сама така. Кажу життя кака а я... а я ляля. то всі просто проти мене))) І море бо воно є... але поїхати тра. Зібратися з друзями і гайнути. У мене ото мрія є на байках до моря... на дикий пляж до скелі Парус.АААААААА треба треба вибратися. Але спочатку треба байк привести в порядок)

0

28

ну да..тре треба треба...вже другий рік так кажу.. але находяться причини які недають то зробити..)) але думаю цього разу я їх подолаю )
Байк?! ух ти..ану фото його закинь в автомобільному тОпі ! )))

0

29

у мене не має взагалі фоток ні моїх ні моїх байків (їх у мене було кілька по мірі мого виростання))) я просто не то шо не любюл а просто ненавиджу камеру і фотік і вони мене взаємно))Так шо сорь

0

30

панімаю.. в мене такі самі відносини з фото..
але на гарному відпочинку не звертаю уваги на то...проССто патом переглятаюЧи їх на якуССь мить занурюєшССя в минуле і переживаєш ті миттєвоССті )

0