Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Секс і алкоголь

Сообщений 61 страница 74 из 74

61

пусяка
Хм.... Незнаю незнаю :-) Вроде и идея заманчивая.. и страшно :)

0

62

пусяка
А вы обе "дунете" и будете меня разукрашивать.... мда сестренки...

0

63

пусяка
SteelDi
от вам би лиш справу з тЄламі мати...желатЄльнО голими )) 8-)

0

64

ICE
Ну можно с легка одетыми, а ты что на уроки решил одетым приходить, чтоли? :-)

0

65

..ціную ваші старання...на урокі то вдягненим бду приХодив... а в процесі видно буде..мож і роздягатиССь не прийдетьССя ))

0

66

ICE
У нас стиральной машины нет.... так что ты это...:-)

0

67

пусяка
ты еще скажи в сексшоп сходить, у купить ему нижнее белье на молнии)))

0

68

такс...))оце балаган розвели? а як щодо сексу і алкоголю?)) давайте повернемось до теми...ну скажімо "перший раз" (не важливо мальчик чи дЄвучка) варто бахнути для храбрості перед такою важливою подією? :dontknow:

0

69

випив..і гуляй рука балдЄй піССюн ! )))))) :playful:  :crazyfun:  :rofl:

0

70

ICE
Для этой может и стоит, а вот для нормального секса лишнее. ИМХО опыта нет, когда трезвый аккуратно себя вести будешь, а когда пьяный, можно реально переборщить.

0

71

от давайте мене не бум споювати..а то такООоооого  начудЮ... )))

0

72

Якщо про секс не перший раз то можна вдійсноті випити бакал вина, шампанського нє бо воно вертається)))))) :P

а якщо про перший раз то я шото думаю шо того не треба для ніякої хоробрості, тре просто розслабитися і насолоджуватися тим що діється))))))

0

73

можна так розслабитися, шо за хвилин 10 почнеш розуміти, шо вляпався по самі помідори! краще не пити ніякого алкоголю, бо можна ше не з тим в ліжко потрапити і буде капЄц, а не "перший раз" :confused: :glasses:

0

74

Випити можна але все повинно бути вміру інакше ніякого задоволення ні від сексу ні від алкоголю, а якщо так то тоді нашо ж гроші і час на вітер викидати??? :blush:

0