Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Спорт » Спорт в нашому житті)


Спорт в нашому житті)

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Хочеться почути, на якому місці знаходиться спорт в вашому житті?)

....займаєтесь, займались, чим, скільки часу, враження.....   кароч народ поїхали :flag:

почну з себе

спортом особо не увлЕкаЮсь), но щоб більш меньш підтримувати себе в тонусі, кожен ранок бігаю на стадіоні, декілька кружків.... турнічки і в душик)))

+1

2

спорт я НЕНАВИЖУ!!!!!!!
віддала я себе баскетболу кращі шкільні роки, а також і студентські(добре що знов поступила)
10 років я цим займалась і ось вот на тобі, вдячність від трєнєрів, да пішли вони... і так толку мало....
але насправді... дійсно є що згадати, і всетаки класно було.... особливо коли з водним по однуму з районів Києва бігали(але це таке) :D

0

3

Ґалчёноґ  рЄспЄкт, ми тут з тобою одні спортсмєни))) :D

0

4

ляльО і спорТ несуміССні речі )

0

5

sportsmenu jaki na pensii vzhe)))))))) :D

0

6

ICE
ny da vsi znajyt ljajo i puvo to odne cile)))))))) :P

0

7

Ґалчёноґ написал(а):

ny da vsi znajyt ljajo i puvo to odne cile))))

ну вот...  :blush:

0

8

sorry ale tema pro puvo ny ne vtrumalas...
p.s. i puvnuj sport e)) :)

0

9

картінкі бомба... але от тєма про спОрТ ))) :crazyfun:

0

10

:)

0

11

в школі трохи займалася баскетом, навіть за шкільну команду їздила по області, а в молодших класах бігала з пацанами і копала м"ячик)) зараз ходжу час від часу в спортзал, щоб форму підтримувати ну і для різноманітності врємяпрєпровождєнія :glasses:

+1

12

mozhe zgadaem molodi roku i zrobum zmagannja po pjatuborjy :D
ja pawytila)))
sportsmeniv ljybljy

0

13

мой спорт літрбол..і етім всьо сказана

0

14

+1...півобол ! )))

0

15

Як думаєте варто вертатись в спорт, чи забити вже до кінця? :question:

0

16

Думаю мабуть краще вже забити на спорт рофесійний. А суто так шота для душі ну там побігати, пляжний волейбол поганяти а тако))

0

17

зі спортом все життя потрібно дружити, класна штука) , а от повертатись в професійний....хм, напевно неварто, хто там був  наврядчи вернеться)

0

18

да я вот і думаю....впринципі мені то все подобалось колись, і зараз тоже майже нічьо незмінилось... одним словом треба думати дуже добре, і всі плюси з мінусами обдумувати...

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Спорт » Спорт в нашому житті)