Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » как поднять настроение,если тебе его испортили?


как поднять настроение,если тебе его испортили?

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

иногда ты можешь увидеть неприятную рожу или тебе может позвонить какая-то "подруга" и разозлить тебя- что делать чтобы вернуться к приятным эмоциям?

0

2

хз.. кожному своє... краще не зверТати увагу на мЄлочі.. але таке в мене не виХодить (

0

3

спосіб якій трошкі тоже помагає...
піднімаєш любу руку в верх, і різко опусти в нис зі словами пішли вони всі на х..й))))деколи помагає)))

0

4

а у мну відов всьо дуж запущено...шОт такий варіант не катить )))

0

5

2 ІСЕ
вот коли прийдеш з бутилочкою чогось там, до мене на крабові палочкі з свякими фігнями, то я тебе навчу))))

0

6

Завжди знайдуться люди, котрі зроблять тобі боляче. Потрібно продовжувати вірити людям, проте бути більш обережнішими.
2 Санта
а взагалі багато людей не вартує твоєї уваги, і через дрібниці не варто розтроюватись...
їм забагато уваги пріділяється тоді, коли ти негативно думаєш про них, краще байдужість....
але я "за" інколи "вдарити" у відповідь)))):)

0

7

MC_saNta написал(а):

иногда ты можешь увидеть неприятную рожу или тебе может позвонить какая-то "подруга" и разозлить тебя- что делать чтобы вернуться к приятным эмоциям?

медитації, медитації і ще раз медитації...

а якщо майже серйозно, то чому якісь там "рожі" і "какая-то "подруга" мають впливати на настрій, на наше життя, вони прийшли і пішли, потрібно вміти відгороджуватись від такого, а ось як, то вже зовсім інша історія)))))

0

8

Якшо я дома, і хтось мені спортив настрій, то я лягаю на диван, задираю ноги догори, і починаю перебирати великим пальцем ноги (ну зва відсутності на ній шкарпетки) під музику... Причому музика має бути позитивна, а не меланхолічна)Спостереження за пальцем не проходить без либи на мому обличчі)  Бггг) Мені помагає)

+1

9

[mod]MC_saNta
а  тема про настрій вже була), автор Nemo[/mod]

0

10

ЮльчЄг
оце супер ідєя ))

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » как поднять настроение,если тебе его испортили?