Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Зуб мудрості....


Зуб мудрості....

Сообщений 31 страница 46 из 46

31

treba postu 4utatu))))
ja sama pro4utala;)

0

32

упс...ізвінтіляюССь ))

0

33

vsjake byvae, a tvij jak zyb? dalwe bolut?

0

34

мій зуб уже пачті не турбує...час від часу лише л奴гонькій дискомфорт, але то дрібниці порівняно з тим шо бло ))

0

35

я СЕБЕ поздоровляю, витримала.... пару днів помучилась і все, готують до майбутнього, і вже знаю як з цим боротись :rofl:

0

36

я ужО тОж про то забуФФ... з чим наСС дваіХ і паздравляю ))))
а шо за мЄтаД ? ))

0

37

От читаю цей пост, і стало цікаво, в кого прорізались зуби мудрості, якщо так, то в якому віці ?))))))

в мене вже давненько всі прорізались))))

0

38

в мене тільки прорізався перший, і ше не виліз повністю... вот чекаю недочекаюсь)))

0

39

у дяді ше два в процесі роССту.. і то уже деССь годіка два падлюки негодні вироССти ))

0

40

не про мудрості зуб, але про зуби, в мене два зубчіка почали боліти, але вони здорові..... :'( , я їх недавно провіряла

0

41

а я вже міССяць до стаматОлага не гОден сі зібраТи )))

0

42

сходи бо ну його, я вот тоже скоро зберусь, думаю на наступному тижні і тоже ще раз піду, і поговорю про чутливість своїх зубків((

0

43

та я вот тоЖ на наступнОму тижні планую )

0

44

розкажу таку історію...... аж сльози на очах коли згадую....
може хтось незнає 19.08 була в мене днюха, 18.08 так получилось що я поїхала на спортивні збори в гори на 8 днів......
19 серпня я приїжаю в Франківсь назад і одразу ж  до стоматолога...... і мені так говорять у вас супер зубкі, корінчики тоже супер..... а питання все ж залишається, "ЯКОГО ЧОРТА В МЕНЕ ПІВ ЧЄЛЮСТІ БОЛИТЬ І НЕ ДАЄ ЖИТИ". Сказали, через всіма любимий "зуб мудрості", і з ужаснішим болем я прожила дня 4, їсти не могла, спати тоже, лежати, сидіти, тренуватися тим більше, бо думала що впаду від тієї болі, таблЄткі не допомагали, окрім анальгіну (глотала його як картошку), самому гіршому ворогу я такого не побажаю.....
Ось така маленька історія, про моє життя з "зубом мудрості"..... 

0

45

то мабуть ніХто неуникнуФФ напрягів з тим зубОм...

0

46

у моєї мами все добре було, і в татка не дуж сильно.....

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Зуб мудрості....