Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Зуб мудрості....


Зуб мудрості....

Сообщений 1 страница 30 из 46

1

:'(  скік він має там вилазити, і як боротись якщо він болить? в мене вот 1,5 року тому він поліз, і сьогодні зранку встала і він болить... навіть половини не вилізло того гада.... поможітьььь будь ласка :'(  :'(

0

2

...як побачиФФ назву теми то думаФФ шо ти з мене прикалуєшССя ! )) :canthearyou:
а кілько він має лізти то питання фізіології окремо взятої людини в мене вже деССь 2.5 роки лізе і ше навіть на половину не виліз..((
А виХідні от вмирав від болю бо відітЄлі 8ий зуб вот вот має прорізатиССь.... карочь бардак якіССь в мому пиССку і шо найбільше злить я до тепер по людССьки не годен їССти..
А порада тут одна... якшо біль нестерпний то закидуйССя знеболюючим..а єсі мож терпіти то луЧЧє без кальоСС ))

П.С.: Мама купила якіта парашок, спЄцом від зубної болі, після якого мене попуССтило !)) Єсі буде не втірпьож то прийду додому і скажу як сі називає )))

0

3

да прям таки прікалуюсь, встала і чую що там чюток напухло.... трогаю болить..... :'(  і таке враження ніби дальше набухає((((((
може німєсіл?тоже чула проо такій порошок?

0

4

чЄССна ні помню як називаєсі... )) у мну так напухло шо я челюССть стулити безболіССно не міг ))

0

5

усё приходиш і пишеш назву..... бо чуствую мене це чекає :(

0

6

ой ніфіга собі.... кетаноф пити, такі болі були сильні?

0

7

:rofl:  тройка патєрпєвших ат зубной бОлі )))

0

8

Ґалчёноґ написал(а):

усё приходиш і пишеш назву....

нєвапрос !)))

0

9

а тут в нас появився майбутній стаматолог!!!!

ЮльчЄг  може щось підкажеш, як з зубним болем боротись?

Отредактировано Yurik (2008-05-26 19:34:55)

0

10

а ромашковим відваром не пробувала???
мені моя лікар в такий момент радила купити стерильний шприцик і голочкою пробити той мішечок що утворюється над зубіком і промити ромашковим чайком... (хоча не впевнена що це всім допоможе) імхо ліками завжди встигнеться напічкатись...
але одному з тих "мудрагеликів" прийшлось допомогти маленькою хірург. операцією... чік, пік і все ок)))

0

11

alfavita дякую)))
в мене там все напухло, і відчуваю дискомфорт, біль є..... але е настільки щоб аж до хірурга або колоти , тобто промивати...
хоча з моїм щастям і таке може бути :D , але не буде)))

Отредактировано Ґалчёноґ (2008-05-27 04:37:39)

0

12

да я трошкі в медицині розбераюсь, і сестра вчиться оже,з цим проблем не буде... просто те що ліарі рекомендують не завжди підходить((

0

13

мені лікар казала соляним розчином полоССкати зуб.... але шОт не вкурю який еФФект від того і нашо це!? ))) :idea:

0

14

там сіль якісь ефект має.... а шо за порошок ти так і не написав, якій тобі мама купила

0

15

пошесть якась шолі... в мене сьодня верхня ліва вісьмьорка почала вовтузитись, і пів верхньої щелепи ниє :)

0

16

мож то від пори року залежить?? якіта магніТні бурі чи ше шоССьь)))

0

17

шось трошкі на розум Віть впливає))))
в мене вже верхня починає боліти.... таке враження ніби там щось поставила і міша, буду полоскати сьогодні

0

18

Назва порошку - "Німесил".. o.O  дочьҐггА ти шо тєлєпат?! )))

0

19

ти ап чём, про те що  я назву знаю))))

0

20

ага..про назву )

0

21

рідні своєї мислі читаю..... мля моя чєлюсть зараз незнаю.... половина вже болить..... мнЄ ета нЄ нравіцА((((((( :'(

0

22

йди купи того порошку )

0

23

обов"язково і потім заколю ще себе анальгінами і дімідролами, голова болить все болить....
мля а мені ще в неділю на свадьбу в Городенку ту їхати... хз що буде

0

24

Ґалчёноґ написал(а):

потім заколю ще себе анальгінами і дімідролами

мая дОчь мазаХІсТка.... :canthearyou:

0

25

ja mala na yvazi v sidnu4nuj mjaz))) :D
i vzagali mene mozhna pozdorovutu.... perestav bolitu

0

26

Ґалчёноґ написал(а):

perestav bolitu

тішуССь за тебе :cool:  ... а я ше страдаю через так звану мудріССть :mad:

0

27

Ото темку надибала) і тут) Ну шо вам скажу... Всі так звані "дирки" в зубах можна полікувати, і тим самим ліквідувати біль, який вони викликають....а вот з прорізуванням тут гріше... Нічьо не поробиш...Треба терптіи) До 25-30 років можуть різатися..з перервами) Для зменення болі можна попити "Німесил",як ви уже визначили або Німулід" в смоктальних цукерках,дія його така сама, а от вода не завжди під руками...Полокання содою вам мало чим поможе...так як сода витягує гній...а гною у вас при прорізування немає ніякого) Є така одна корисна штучка як "Бейбі-гель"(маленьким діткам при прорізуванні зубів втирають в ясна) Дія не дуже сильна,але принаймні хоть трошки заніміють ясна, і притупиться біль... І взагалі пийте таблетки з кальцієм-стимулює прорізування зубів, відповідно і швидкість самого процесу) Чим змогла - помогла)

Отредактировано ЮльчЄг (2008-05-30 21:07:00)

0

28

Ого...звідки такі глибокі знання стоматології?! )))

0

29

2 ICE
tak stomatolog naW pora znatu vzhe)))

0

30

а відкіля я 쳥гг а таком знать... добре хОть тепер проССвітили ) :glasses:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Зуб мудрості....