Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Дружба

Сообщений 31 страница 60 из 61

31

та ну звичайно, шо якеССь серйозне рішення за принципом монетки немоня приймати ні в якому разі...
Я коли писав про монетку то мав на увазі шо дружба жінка-чоловік настільки імовірна наскільки випадання монетки на ребро  :glasses:

0

32

da ja zrozymila jak tu napusav)))
ale dryzhba byvae vse taku.... ale mozhluvo ce pruhodut z rokamu i ne v molodi roku...

0

33

Ґалчёноґ написал(а):

ale mozhluvo ce pruhodut z rokamu i ne v molodi roku...

ну от...така дружба має перевіритиССь досить немалим відрізкОм часу ))

0

34

ale i znahodutsja ne zavzhdu v nawi roku....(((

0

35

на всьо свій час ))

0

36

a nah vzagali to vse..... kolu ljyduny vazhaew za dryga, a vona take vutvorjae, wo ppc.....
karo4 ce take

0

37

дружба між чоловіком і жінкою АБСОЛЮТНО реальна і нормальна!!!я авторитетно заявляю :glasses: свого часу посперечалася з мальчиком про це і виграла ящик шампуню, от він і є моїм найбестовішим другом, ми вже 6 років "вмЄстє"))і скажу чесно - за такого друга всіх порву, заздріть  :playful:

0

38

i tilku bilojy zazdristjy jakwo vona e, ho4a ni ja rada wo v tebe e takuj dryg)))) :)

0

39

Lady написал(а):

дружба між чоловіком і жінкою АБСОЛЮТНО реальна і нормальна!!!я авторитетно заявляю :glasses:

підписуюсь))))

Ґалчёноґ написал(а):

a nah vzagali to vse..... kolu ljyduny vazhaew za dryga, a vona take vutvorjae, wo ppc.....
karo4 ce take

інша людина робитиме те що Ти їй дозволятимеш... довіра довірою але дружби це теж стосується))))

0

40

я вроді найшла мальчіка друга.... чому зараз дуже і дуже рада...

0

41

то лише вроді..не забігай наперед... хОча поТішуССь за тебе якшо то так як кажеш ))

0

42

усЁ буде видно..... хто Ёґо знає що життя приґотувало.....

0

43

ну вОпщЄм раССкажеш як склалоССь ))

0

44

ой якщо не забуду про те що маю і тут розказати))))

0

45

нє баіССь.... я тє напомню.. па дружеССкі )

0

46

существует ли настоящая дружба вообще?

0

47

вообщє іСнує..вЄрняк... питання в тому наСскільки довго вона триває ))

0

48

з Вітьою сагласна... бо деякі просто потім починають забувати про друзів.... а є такі що ціле життя йдуть разом.... і їм не мішають ні дєвушкі спочатку ібо парні, потім жінки чи чоловіки і т. д.
але вона існує

0

49

повторюССь...все залежить від 2ох окремо взятих людей, їхніх характерів, світогляду і т.д. ))

0

50

все залежить від 2ох окремо взятих людей, їхніх характерів, світогляду і т.д. ))

Згодна !!
але вважаю що дружба можлива..
не спорю буває коли переходить межа.. але це всьо нюнси.. Дружба ж була=))

0

51

дружба не можу бути (в минулому часі) вона або є або її немає. Так дружба є, але от між чоловіком і жінкою ІМХО щоб вийшла дружба вони хоть трошки а мають подобатися одне одному))

0

52

ненаю..кому як а мені так... для мене можливо дружба в минулому.. пояснити трошки вашко..але я і не маю бажання чєсно кажучі.. тут мабуть для кожного своє..

0

53

якщо друг був не справжім то він і є минулим

0

54

незавжди...деколи людина залишається в теперішньому часі але уже не в якості друга

0

55

я рахую якщо його не стало, то це друг в минулому був....
а так я підтримую Вітю, не те що друг, а навіть знайомим хорошим назвати складно.
Саме гірше може бути, коли довіряєш "другу" а потім все або частина використовується проти тебе.... Сама такого незнаю (тьху-тьху) і нікому не бажаю

0

56

ммдє...гіршого за розчарування в людині якій довіряєш нІма

0

57

життя є життям і від нього нікуди не дінешся і не втечеш. Маємо те що маємо і все. А була дружба чи ні - вони ж (життя і час) покажуть десь потім)))

0

58

багато говорять "маємо те що маємо", а зробити так щоб було і те що маємо і щось нове? Хіба так не цікавіше?
а на рах дружби, то і не десь колись взнаємо.... з дитинства це все пізнаємо... Хіба нівкого не було кращих друзів в садіку ще десь, а зараз ви спілкуєтесь, з більшістю тих людей?
Хоча не спорю, в кожного свої думки на рахунок цього

Отредактировано Ґалчёноґ (2008-07-21 10:24:33)

0

59

скажу так - Сурова, проте справедлива штука - жиТТя,  розССтавляє все по своїх міССцях!))
деколи зводить, декОли навпаки... але в більшоССті випадків усЬо від нас залежить )

0

60

життя і справді дуже часто розлучає друзів, змінюються обставини, коло інтересів, коло спілкування...та купа всього!але якшо ви починаєте розуміти, що втрачаєте дорогу вам людину, а вона вам справді потрібна, я думаю варто поборотися за вашу дружбу!

0