Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Дружба

Сообщений 1 страница 30 из 61

1

чи існує справжня дружба між чоловіком і жінкою?

0

2

важко сказати... все залежить від характеру, ментальноССті, різних психологічних штучок, 2ох окремо взятих чоловіка і жінки )) :glasses:
ТроХа накрутив, але шоССь тіп того )

0

3

вот з моєї сторони часто я готова віддати частку себе для дружби.... але шот в пратівапаложного пола ет нє палучається...(((( :'(

0

4

[color=blue]на мою думку дружби між чоловіком і жінкою неіснує, навіть якщо така уже є, то всеодно я вважаю що буде такій момент що ця дружба переросте в щось більше...
пи.си. "проверено на себе"[/
color]     :writing:

0

5

завжди в когось зі сторін виникають почуття, я з цим згідна....
коли вони взнаємні прекрасно, коли ні, то дружба пропадає.. і тоді важко, бо привикаєш до людини, знаєш вже як з нею говорити, знаєш що вона тебе зрозуміє... і не тільки коли хороший настрій,а й зрозуміє коли поганий ннастрійф чи навіть ПМС....
Але мабуть бувають вийнятки, що дружба всетаки існує... я б не відказалась...

0

6

в тому то і прикол шо, дружба триває до виникнення якихось більших почуттів (незавжди звичайно, як я уже казав все залежить від двох конкретно взятих людей)...і тоді тре робити вибір або продовжувати дружити і тоді ці стосунки будуть навіть міцніші за чоловічу дружбу, або йти на ризик, втрачати дружбу і пробувати будувати стосунки.

0

7

а коли ти знаєш що втратиш дружбу....?
стараєшся ніц не робити, поводитись дальше як було... а воно не виходить.... і знов ж таки і друг втрачається, і все що пов"язано з тією людиною.... обідно(((

0

8

да есть,если он гей или трансуха

0

9

:cool:

0

10

бҐгг... та в тому то і прєлЄсті жизні... життя непердбачувана шТука.. знав би де впадеш, підстелив би собі ))

0

11

вот в цёму і біда... воно вже є.... і почуття не як до друга... як кажуть "що в тверезого в голові, то в п"яного на язиці"(((((((((((

0

12

пусяка
якщо тільки з однієї сторони і воно не взаємне... сама розумієш, а друзів саме гріше втрачати....

0

13

Думаю дружба можлива,  але у випадку, якшо у двох є кохані люди, і ви десь час від часу збираєтесь для того шоб поговорити, випита того самого пива.... і явно без напряжонки) Якшо вони двоє одинаки, бачаться кожен день, звонять один одному по ночам...ооойй.. то явно буде мати продовження)

0

14

Ґалчёноґ написал(а):

якщо тільки з однієї сторони і воно не взаємне... сама розумієш, а друзів саме гріше втрачати....

це все перевіряється часом... на цю тему стільки різних сперечань і суперечностей, хтось сидить і складає ребуси, є/нема... я за те щоб жити, просто жити і робити те що хочеться... навіть якщо на мить ця дружба переступить межу а потім зрозуміється що відносини немає на чому будувати а є тільки дружба, тоді вітання, рібятка це сама та не рушійна і справжня дружба...
підтримую що це залежить від двох і того на скільки вони відверті в своїй дружбі... тобто якщо хтось один тихенько вздихатиме у слід, а в очі заперечуватиме навіть факт симпатії, ну то як це назвати???

0

15

alfavita написал(а):

навіть якщо на мить ця дружба переступить межу а потім зрозуміється що відносини немає на чому будувати а є тільки дружба, тоді вітання, рібятка це сама та не рушійна і справжня дружба...

саме в цёму і буває проблема в більшості.....
одна сторона розуміє, а друга добивається ще білього і тоді все втрачається.....

0

16

нинаю, стосовно себе я б парочку прикладів такої дружби відшукав :)

0

17

2 Немо
яких саме?після яких переступив межу і потім всеодно дальше нічого не було, а залишилась та сама яка і була дружба?

0

18

ну нє, щоб межу переступати то не було, але просто дуж люблю тих людей, люблю як друзів :)

0

19

Ґалчёноґ написал(а):

саме в цёму і буває проблема в більшості.....
одна сторона розуміє

отій "розуміючій стороні" побажаю менше думати і розуміти, рослабитись і жити, життя все поставить на свої місця, не сьогодні так завтра, терпіння це велика штука, а в будь-яких відносинах той поготів... адже дружба це теж відносини:-))) :glasses:
звісно розслаблятись теж потрібно з головою... ніхто за нас не проживе наше життя...
якщо Ти дійсно щось відчуваєш до людини яка поруч Тебе, до людину яку Ти називаєш другом то чому б просто не сісти і не сказати все прямо, не вияснити сьогодні і на майбутнє... хто зна як вплине на Тебе його (друга) відповідь)))

Ґалчёноґ написал(а):

а друга добивається ще білього і тоді все втрачається.....

тоді грош ціна цій дружбі... випробування для того щоб їх долати :flag:

0

20

ну як тобі сказати, непам"ятаю хто сказав,
"Чоловік ніколи не буде спілкуватись з жінкою, якщо вона не цікава йому в сексуальному плані"
головне правильно зрозуміти цей вираз...

0

21

я шот його розумію лише так як написано ))

0

22

Ґалчёноґ написал(а):

"Чоловік ніколи не буде спілкуватись з жінкою, якщо вона не цікава йому в сексуальному плані"
головне правильно зрозуміти цей вираз...

а про жінок ніхто нічого такого розумного не казав??? ну тобто, при яких обставинах не буде спілкуватись жінка??? %-)

0

23

жінка спокійніша в цьому плані, по природі і проССто тому шо прийнято так.. тому,  як правило чоловік буде робити перший крок, а жінці уже вирішувати як на це реагувати))
і знову ж таки ітог залежить від обох, в рівній мірі ))

0

24

alfavita
nazhal ni.... ale treba byde powykatu... ja dymajy dijsno mu prosto vzhe vuburaem.
2 ICE
oj zhinki ni4um ne vidstajyt v plani seksy vid 4yvakiv... prosto menwe govorjat pro ce... ho4a i ne tak menwe)))

0

25

Ґалчёноґ написал(а):

prosto menwe govorjat pro ce...

ну і я про то ж... і менше виявляють своє бажання... але це уже відхилення від теми..))
карочь варіант дружби між чоловіком і жінкою на досить довготривалий термін імовірний, як при випаденні монетки "на ребро"  :rain:

0

26

40хв. кидав монетку, і уже на вулицю виходив і там кидав, на ребро не падає... значіть не судьба...  :sceptic:

0

27

ICE
значить він все-таки імовірний.. а може навіть і частіше ніж монетка на ребро :)

GipnozI
теорія ймовірностей - вперта штука ))

0

28

jakwo zhutu po pruncupy monetki to nah vzagali na vylucjy vuhodutu....
treba zhutu i robutu, a ne suditu i gadatu jak to vse byde....

0

29

Ґалчёноґ
ога... принцип "а вдруг.." один із самих позітівних ))

0

30

ce mozhna raz 4u dva zrobutu... ale ne zavzhdu i to dlja prikola wob "posmijatus"....
i tum bilwe kolu ce "a vdryg" ne na vlasny polzy... to jakij tam pazitiv....
kozhen zhuve po svoim pruncupam,

0