Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Х-tream » Катаємося на великах


Катаємося на великах

Сообщений 31 страница 40 из 40

31

можна рахувати що майже вже напросились))))
треба щоб я з наукої розгреблась)))

0

32

nadubala garnuj velik v neti  :D

0

33

:cool:  :D

0

34

Ґалчёноґ написал(а):

nadubala garnuj velik v neti

хотів би я глянути на того, хто з ним таке зробив :huh:

0

35

Yurik
ja b hotila gljanytu hto na takomy jizdut)))))

0

36

Кажись тема перетворилась у флуд...  :disappointed: :)  А я якраз хотів приєднатися до групи веломаньяків-смерделькоїдів... :)

0

37

Akceptor,
маєш ще єдного однодумця! Але 100 км для першої поїздки забагато...   :confused:  Для початку всім учасникам досить буде зустрітися і подивитися одне на одного, а потім уже будем затарюватися пивом-смердельками :))
Щодо маршруту - єщо нада падумать...

0

38

шото затихли любителі крутити педальки...  :disappointed:
а тут нарисувалась одна дюже серйозна пропозиція  :mybb:
/тіки дуже сумніваюсь, шо тут хтозь найдеться такий, який би захтів піти на цю авантюру :dontknow: /.
...А дело было так...

Команда журналу "КАРПАТИ" збирається у 3-денний веломаршрут. Хто хоче - приєднуйтесь, буде цікаво. Маршрут запланований (за попередніми розрахунками) на четвер-суботу (11.09 - 13.09), він має десь 150 км, а їхати будемо так:

1) з Франківська їдемо берегом Бистриці Надвірнянської в бік Надвірної (не по асфальту, а різними грунтовими дорогами);
2) перед Надвірною звертаємо на Солотвино;
3) з Солотвина їдемо до с.Яблунька Бистрицею Солотвинською;
4) з Яблуньки через невеличку гору (1254 м) їдемо в с.Ангелове дивитися на доменні печі;
5) у сусідньому селі Ясень відвідуємо хрест, зведений на місці корчми, яку спалили жінки села, борючись із чоловічим пияцтвом у селі;
6) потім крутимо берегом Лімниці через Перегінське до с.Рівня;
7) звідти ломимся на Франківськ польовими дорогами.

Ночівлі - приблизно через кожних 50 км, стоятимемо на берегах річок у палатках (сам кайф!!!). Їжу з собою не веземо, будемо закуплятися в селах. Можливі поточні зміни маршруту залежно від обставин.

Нас буде як мінімум четверо, матимемо з собою 1 палатку; якщо назбирається ще хтось, то можемо позичити на похід 3-місну палатку. Спальник кожен бере свій, як і решту особистої снаряги. (Вобшем, не діти, пояснювати не треба).

Якщо дороги після повені лишились на місці, то 50 км за день - зовсім небагато, тому темп їзди буде помірний.

УВАГА!
У розважальну програму велотуру входять:
1) оглядини і візити різних цікавих об'єктів на шляху (напр. пам'ятки архітектури людей велосипедної ери, храми поклоніння божеству циклічного спорту, участь у церковних службах за здравіє Велосипеда);
2) перерви на фотосесії з шансом попасти на сторінки журналу "КАРПАТИ";
3) підчіпляння місцевих дівок і їх перевозка на рамі;
4) вечірні посиденьки на ріці навколо вогню (зі всіма приємними наслідками);
5) і все інше, що придумається в процесі крутіння педальок.

Можна зв'язуватись зі мною через ICQ: З69-6З9-ЗЗ6. А відстежувати останню інформацію можна тут:
http://www.mtbbike.com.ua/forum/viewthr … ead_id=864

Ну хіба не чудова ідея??  :cool:

0

39

ідея бомба ! )) але нажаль не для мене... знаю я одного чоловічка, що міг би зацікавитиССь.... ЮррррррАаааааа ...ау ))

0

40

ICE, тепер давай разом.
ЮюююррррааААА!
:crazyfun:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Х-tream » Катаємося на великах