Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Х-tream » Катаємося на великах


Катаємося на великах

Сообщений 1 страница 30 из 40

1

Ми тут з друзями вподобали собі їздити на невеличкі велосипедні прогулянки (кілометрів до сотні, пиво-смердельки по бажанню).
Короче, шукаємо однодумців.
Заодно пеарю сайт (Не сочтіть за спам) - для піару сайтів, і не тільки є спец. розділ!, там пару сяких-таких звітів про цьогорічні поїздки. Потім буде ще, але погода нельотна  чогось :(

0

2

100 км.. на ровері... )) ніФФіга собі прогулка.. і зовССім невеличка ! ))) :glasses:

0

3

Akceptor написал(а):

Ми тут з друзями вподобали собі їздити на невеличкі велосипедні прогулянки (кілометрів до сотні, пиво-смердельки по бажанню).
Короче, шукаємо однодумців.

ну однодумця ви найшли)))  а скільки вас там їде? беріть мене з собою!!!!! :flag:
ICE, я в цю суботу 65км рубанув, вродь живий)

+1

4

Akceptor написал(а):

Ми тут з друзями вподобали собі їздити на невеличкі велосипедні прогулянки (кілометрів до сотні, пиво-смердельки по бажанню).
Короче, шукаємо однодумців.

яка чудова традиція...

ледь стримуюсь щоб не побігти ровера собі купити)))
а заодно от думаю куди то свої ролики приписати :writing:  хоч їх давно треба списувати...
нє-є-є всьо, купую велосипед, на що мені те море :rain: не пустять в рай ну і лад... %-)

0

5

alfavita написал(а):

alfavita

та чо будеш ровер купляти? я тебе на буксір візьму :D ....... 
все ідеш з нами)

0

6

Yurik написал(а):

та чо будеш ровер купляти? я тебе на буксір візьму :D .......
все ідеш з нами)

ідеш??? Юр, Ти сказав ідеш... ну я ще при розумі щоб бігти за зграєю велосипедистів... :mybb:

чи Ти розраховуєш мене десь посередині загубити і щоб я смердельки смажила поки Ви вигулюватиметесь??? :suspicious:

0

7

Посередині? це приблизно 40км ти маєш пробігти, чує мАє серце що вже не буде кому сердельки смажити :D

Давай тоді купляй якись недорогий велосипед пристойної фірми, і на вихідних будем вилазки робити)))

А дійсно в кого з форумчан є велосипедна техніка?  може самі б  організували культ-похід на природу?

Отредактировано Yurik (2008-05-23 12:07:30)

0

8

Yurik написал(а):

Посередині? це приблизно 40км ти маєш пробігти, чує мАє серце що вже не буде кому сердельки смажити :D

Yurik написал(а):

я тебе на буксір візьму :D .......

от тут і стане в пригоді бук, сір, ой сорі - буксир :rofl:

Yurik написал(а):

Давай тоді купляй якись недорогий велосипед пристойної фірми, і на вихідних будем вилазки робити)))

а як жеж рай??? нє, на море треба, точно треба ^^  а тоді і думки про велосипед)))

0

9

Велик не конче дорогий, от у мене бадильний Ardis і непогано котиться, хоч заважив всього 75 баксів того року :)
Флуд флудом, та якщо хто надумає - можете стукати в 27279шість156, раптом що вийде.

Як випогодиться, то маємо намір рулити на Бурштин і на Галич-Крилос. Ще є варіанти в Калуш по трасі, 2 забиті військові бази, можемо і ваші варіанти розглянути :)
Юрік, нас поки-що троє, минулого сезону було четверо.
Ще один-двоє може приєднаються, але поки-що не мають коліс :(

0

10

:rolleyes: а й не вмію

0

11

Mentally_ill написал(а):

а й не вмію

думаю в обіді не залишать, навчать...
або ж приєднуйся, будемо разом сардельки смажити:-))))

0

12

alfavita написал(а):

думаю в обіді не залишать, навчать...
або ж приєднуйся, будемо разом сардельки смажити:-))))

і самі ж їх гамати..з файним пивом...а вони най собі катаються  :P

0

13

Mentally_ill написал(а):

і самі ж їх гамати..з файним пивом...а вони най собі катаються  :P

о.. який цікавий поворотик обставин... тепер хай думають що краще))))))))))))

0

14

я за пиФФкО )) :flag:

0

15

я тоже б не відказалась від прогулянок на байку, але  немає з ким і колесо заднє треба поміняти((((

0

16

Пиво байкам не мішає. Ми з собою завжди беремо пиво і смердельки якісь. На природі і одне і друге йде набагато краще :)
Ґалчёноґ,
ну то звертайся.
Колесо поміняємо і компанію складемо :)

0

17

Akceptor написал(а):

Колесо поміняємо і компанію складемо

буду рада))) скоро все має бути готове, мамі вже сказала):)

0

18

alfavita написал(а):

о.. який цікавий поворотик обставин... тепер хай думають що краще))))))))))))

можна впустити їх в дорогу без хавки  :rofl: хто перший вернеться назад, тому і смердельки, які ми насмажимо...такий собі турнір :D

0

19

аФФтАр паслЄднЄго паССтА  жжОооооооТ ))

0

20

Аффтара цього поста ми з собою не візьмемо - здається мені що всі смердельки він схаває сам.
А навіть як ні, то він так жжот, що може смердельки поспалювати  :rofl:

0

21

:rofl:

0

22

так спакуха, а то ви тут вже розійшлись не на шутку.....

все рЄшЄно, робим вело команду з наших форумчан))) будем пропогандувати здоровий спосіб життя.....   

лозунг якись придумати нада))) :flag:

0

23

так спакуха, а то ви тут вже розійшлись не на шутку.....

все рЄшЄно, робим вело команду з наших форумчан))) будем пропогандувати здоровий спосіб життя.....   

лозунг якись придумати нада))) :flag:

0

24

ICE написал(а):

аФФтАр паслЄднЄго паССтА  жжОооооооТ ))

:blush:

Akceptor написал(а):

Аффтара цього поста ми з собою не візьмемо - здається мені що всі смердельки він схаває сам.
А навіть як ні, то він так жжот, що може смердельки поспалювати

а вот не бзди як не знаєш  :playful:

0

25

Юра легко сказати.... треба робити)))
то коли на виїзд? коли мені хто колесо купить)))) :blush:

0

26

Ґалчёноґ  так що там з твоїм колесом, подробнее можна?

тре нове купляти?

нада оголосити тендер на купівлю нового колеса чарівній дівчині)))))  :flag:     

джентельмени відгукніться!!!!

Отредактировано Yurik (2008-05-26 17:56:05)

0

27

воно  мене там десь спущене, пробите)))... треба нове))))літо наближається треба щось робити))

0

28

тю, так пробите, спущене, не є проблем, клич нас з айсіком в гості.......   заклЄЄм)))))
я вже тут маршрутіки вичисляю. куда б то чухнути краще)

0

29

Mentally_ill написал(а):

можна впустити їх в дорогу без хавки  :rofl: хто перший вернеться назад, тому і смердельки, які ми насмажимо...такий собі турнір

о да))) це Ти кльово придумала, Тим паче де це видно щоб крутити педалі, рулювати та ще й смердельки з пивом поїдати... вони їм точно будуть зайві, а от нам пригодяться))))
Я щось так підозрюю що Айс-ик з нами на причалі:-)))

Akceptor написал(а):

Аффтара цього поста ми з собою не візьмемо - здається мені що всі смердельки він схаває сам.
А навіть як ні, то він так жжот, що може смердельки поспалювати

хм... а ми ж на буксирі, того і питати не станемо... потихеньку собі в догонку... не пожалкуєте)))))))))))))

0

30

Yurik написал(а):

джентельмени відгукніться!!!!

Один з них написав цей пост))) (я хочу в це вірити))))

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Х-tream » Катаємося на великах