Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Авто-мото » Ви трішки “хильнули” зайвого?


Ви трішки “хильнули” зайвого?

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Ви трішки “хильнули” зайвого. Вас зупиняють. Що робити?Один мій знайомий на всякий випадок тримає в автомобілі 2-3 баночки пива або ще чогось такого. Тоді: Вам вказали зупинитися, Ви демонстративно і швидко виходите з автомобіля, відкриваєте пиво та добряче його випиваєте на очах у “шокованого” ДАІ-шника. Потім Ви зачиняєте автомобіль та лагідно прохаєте нашого правоохоронця придивитися за ним до того часу, як щойно вжитий Вами алкоголь не полишить Ваш організм. Що це Вам дає? Це надзвичайно просто – будь-яка “трубка тверезості” може показати лише наявність чи відсутність певних концентрацій алкоголю у крові, однак жодна з них не може визначити час вживання алкоголю. Тому ДАІ-шнику є майже неможливим довести, що Ви керували автомобілем саме у стані сп’яніння, оскільки Ви “сп’яніли” прямо на його очах, причому зробили це покинувши перед цим автомобіль. Тому в даному випадку Ви лише людина яка зупинилася на узбіччі з метою вгамування своєї “спраги”.

0

2

цікаво поССлухати враження тих хто це випробує ! )))

0

3

Yurik написал(а):

Ви трішки “хильнули” зайвого. Вас зупиняють. Що робити?Один мій знайомий на всякий випадок тримає в автомобілі 2-3 баночки пива або ще чогось такого. Тоді: Вам вказали зупинитися, Ви демонстративно і швидко виходите з автомобіля, відкриваєте пиво та добряче його випиваєте на очах у “шокованого” ДАІ-шника. Потім Ви зачиняєте автомобіль та лагідно прохаєте нашого правоохоронця придивитися за ним до того часу, як щойно вжитий Вами алкоголь не полишить Ваш організм. Що це Вам дає? Це надзвичайно просто – будь-яка “трубка тверезості” може показати лише наявність чи відсутність певних концентрацій алкоголю у крові, однак жодна з них не може визначити час вживання алкоголю. Тому ДАІ-шнику є майже неможливим довести, що Ви керували автомобілем саме у стані сп’яніння, оскільки Ви “сп’яніли” прямо на його очах, причому зробили це покинувши перед цим автомобіль. Тому в даному випадку Ви лише людина яка зупинилася на узбіччі з метою вгамування своєї “спраги”.

класно придумано.., але я більш прихильник функції 50 грн. або дзвінок другу :rofl:

0

4

І за 50грн тебе ДАІшнік відпустить якщот під мухою?!!!!  я думаю що набагато більше, цитую:

"Одним із найдорожчих порушень стане водіння авто у нетверезому стані. Розмір штрафу збільшився з 15 до 100 неоподатковуваних податком мінімумів (з 200 до 2550 грн.)" :flag:

кстаті хто не в курсі  за проїзд на заборонний сигнал світлофора, штраф  170—204 грн :cool:

0

5

незважаючи на такі штрафи всеодно хочу машину)))) :)

0

6

відпускали навіть без прав і без документів на машину... треба мати підвішаний язик і пару гривень і все буде норма...

0

7

незавжди так вигребеш... був випадок разулік коли пропонував уже йому космічну суму лиш аби відпуССтив...але принциповий даішнік попався.. протокол, штраФФ (350 грн вроді тоді ше було)...добре хОч в талон не запиССав )

0

8

згідний на всі 100% що незавжди, але коли уже крайня ситуація тоді можна позвонити, якщо є звязки, і він візьме уже не то що хоче, а скільки даш і скаже дякую і побажає щасливої дороги... :D

0

9

ну да... але одна зовССім незначна умова - якшо є звязки )) :crazyfun:

0

10

ny to vse jak kypljy mawuny ja vam dam znatu.... vujdete poduvutes, bo vsjake byvae vdryg zaberyt[color=fuchsia] :D [/color]

0

11

як на мене то сідати за кермо, випивши хочаби банку пива категорично заборонено, потрібен час для завершення реації а тоді вже можна і за кермо,щей до того в хроніках в ДТП переважно водії в стані алкогольного спяніня, зважайте самі, я на пиво їжджу на таксі))))

0

12

саглаССєн або спиртне або руль... от лише завжди виникають ситуації, коли піССля двох пив тре кудата срочно їХати )) :dontcare:

0

13

ICE написал(а):

от лише завжди виникають ситуації, коли піССля двох пив тре кудата срочно їХати ))

Оце точно...завжди на подвиги тягне)))

0

14

ну я так подвигів наробив..шо за пів року наглуш свій "трактор" вбив :crazyfun:

0

15

від коли ввели нові штрафи бухим за руль сідати страшно...якось раз їхав( та ще й на чужій машині, та ще й без документів і прав )....відчуття не з кращих, а після передачі про тюрму, в котрій сидять пяні водії, що наломали дров, якось взагалі охота під мухою сідати за руль відпала...

0

16

ну і правильно зробили шо  штрафи підняли... менше пяних  дуріків буде на дорогах... раз попадеться..охота на довго пропаде пяним рулювати))

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Авто-мото » Ви трішки “хильнули” зайвого?