Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » ГраФФіті » Граффити нашего города и Украины


Граффити нашего города и Украины

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

вот прикольненько,да?http://cs1508.vkontakte.ru/u10806155/24204410/x_b7fa2ba3.jpg

Отредактировано MC_saNta (2008-12-02 21:28:19)

0

2

[mod]назву теми заміССть - я помню и знаю первых графитчиков!(была тоже в команде). можна було дати наприклад "Ів-Фр першопрохідці ГраФФіті". Ну проССто назви тем узагальнюй... а деталі уже описуй в середині теми ))[/mod]

0

3

моя кімната... виконано не дуже вдало, адже малювалось після пива...)))
з остнанньої фотки не дивуйтесь: моє робоче місце, вгорі павутинка висить, там мій кімнатний павук живе, а на столі моя роками розробленна система безладу

Отредактировано S3D3RIC (2008-05-22 21:06:35)

0

4

ОригінальнО..))  :cool:  вперше бачу заграфічену кімнатУ ))

0

5

кому шкідливо, а кому приємно)))

0

6

я б від цього тупого як ви кажете в кімнаті безшабашне графіті даже не хотів би спати (це тупо і гнило) якщо вже на то пішло візьми нормального ломера і забомбіть піз__те графіті..........(а ці каляки я б нехотів шоб у мене в параші були!!!!!!)!!!!!!!!!!!!!!той хто це малював хай ще вчиться  бомбити графіті( P.S. ГАМНО а не графіті).........http://seymon.at.ua/_ph/1/2/606397855.jpg

Отредактировано ASYS92 (2008-07-09 09:11:29)

0

7

пацики старайтесь бобити хочаби так.............а так як ви царапаєте то вам має бути встидно перед райтерами......НЕ ПОЗОРТЕ ІСКУСТВО

0

8

те що вспіла сфоткати... просто бистро їхали в бусіку, а там на метрів 20 було графіті

0

9

це уже трохи краще не тощо скинув      S3D3RIC       під_____еское ГРАФІТІОС.......

Отредактировано ASYS92 (2008-07-17 06:51:05)

0

10

[ex]попрошу культурно висловлюватись!!![/ex]

0

11

:D краще..... якби це було сфоткано також вечером, і коли я на вулиці, а не в бусі їду, то можна б було краще роздивитись, наступного року привезу ціле, а не уривочок.
критика критикою, але думати треба головою як ти це робиш

0

12

2:ASYS92 ...якщо те фото,яке була додано в твоє повідомлення -твоє граффіті,то ти не сильно відрізняєшся від того що намальоване S3D3RIC-ом

0

13

mr.superman
емм..перепрошую... а ти маєш якесь відношення до графіті? можливо сам бомбиш? :glasses:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » ГраФФіті » Граффити нашего города и Украины