Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Спортивний костюм - модно?


Спортивний костюм - модно?

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

Пригадуєте пару років тому, досить значна частина молоді розгулювала по міССту в спортивних костюмах. Зараз ця тенденція троХи спала. Я і сам час від часу так прогулювався. В чому був прикол? Чому таке викривлене почуття моди? Шо повпливало на це зараз? І чим керуються ті шо сміло виХодять на соТку в спорт. косТТюмі і туХляХ?! ))

0

2

вот я наприклад майже 10 років ходила в спорт костюмі, в юбках майже не ходила, а каблукі для мене було щось страшне з макіяжом....
і я не гоп, я просто проф займалась спортом... а таких людей в нас немало які свій час віддають тільки спорту....
а те що зараз в спортивному і туфлях ходять то бичкі які думають що то модно, і просто напросто люди не мають смаку....
хоча в кожного своя думка)))

0

3

Я практично в спортивному не ходив по вулиці. Хоча і довший час спортом займався. Джинси, футболока, кросівки, а спорт одяг акуратнінько в рюкзачок і на тренування)))
хотя каюсь, декілька раз вибігав в спортивних штанах і туХХлях на вулицю, як  терміново тре було щОто взяти і я напялював те що перед носом валялось :'(
Гопи ща культурніше вдіватись стали, но пріорітет бейсболки і тупої морди залишився)

0

4

ну джинси да я тоже впринципі тільки в них ходила... костюми спортивні... але я це переросла.... і забила на спорт що обідно трошкі... не всі трєнєра тримають гравців..
вот в мому районі дєвачька живе яка постійно ходить в спортивному, це її стиль, але на  щастя в туфлях її ще не бачила під спортивні штани)))
про це можна розказувати і розказувати "спортивні штани і туфлі", були і в школі такі унікали))хоть весело згадати

0

5

хто сфоткає мене в центрі в спортивному костюмі, з мене ящик пива ;)

0

6

ти взагалі хоть деколи в нёму ходиш? :question:  :)

0

7

Ґалчёноґ написал(а):

в мому районі дєвачька живе яка постійно ходить в спортивному,

дЄвачька у "грамотному" спортивному це зовССім інша розмова )))

0

8

Айсєґ там не грамотне, там завжди одинакове)))) шо літом ті шорти, що в холодні часи ті штани, і літом постійно в красовках... ну це так бул того року....

0

9

Аааа...ну єсі так то не то ...але якшо деССь колиССь у файному спортивному дівчина то навіть прикольненько як на мене ))

0

10

таке враження що немає в неї більше нічого, аааа ще барсєтка, це стабільно....
а саме гірше що дєвачька симпатична.....

0

11

... ну якшо нема нІц іншого то таке.. нажаль не всі ми в доССтатку живем )) а якшо нема смаку то його і за гроші не купиш ))

0

12

я б не сказала що грошей немає... а може то вона простто колись коли я там жила пропри мої вікна ходила в спортивному. а так на каблуках.. хто знає... але завжди і зараз все і в тому самому..... не виглядає по крайній мірі що немає за що...

0

13

Ґалчёноґ написал(а):

ти взагалі хоть деколи в нёму ходиш?

канєха.... на фізкультуру в нафту... в магазин за півом... ну або якшо десь на районі пройтись на пол часіка)

0

14

максимум куди ти в нёму ходиш, хіба тебе врасти з раёна твого відвезти в центр сфоткати, і відвезти обратно :D

0

15

ииии ну пробуй))

0

16

вот яя це запам"яаю коли буду мати машину або когось з нею найду, тоді попробуєм)))) ;)

0

17

мене нервує коли хлопець в дорогому спортивному костюмі  і кородко стрижений то зразу гоп  :sceptic: ...
скажу так я люблю хороший спортивний одяг, а чи модно це чи ні головне щоб мені було комфортно в ньому і зручно, а на чиюсь думку мені просто ...... з великого моста  :D 

0

18

GipnozI
еееейй, звідки стільки негативу?
в кожного є своя думка....тобі ж ніхто не забороняє ходити в спорт одязі..))) а думка має право на існування, хоть якою б вона не була)

0

19

GipnozI написал(а):

спортивному костюмі  і кородко стрижений то зразу гоп

GipnozI написал(а):

скажу так я люблю хороший спортивний одяг

чьОт ти сам собі суперечиш, або ти з довгим волоССям або гОп...  :tomato:
Скажу так.. будь який одяг, спортивний, класичний і т.д. має право на життя і виглядає гарно, потрібен лише правильний підХід, вибір і вдале поєднання ! )))

0

20

а можна і поєднювати... тобто міняти час від часу, і незавжди в одному стилі ходити)

0

21

шо я з успіХом і роблю ! ))) підТримую ! ))) :cool:

0

22

то все гени))) :cool:

0

23

не думаю шо доречно називати першу зуССтрічну людину в спорт коССтюмі гОпОм ! ))

0

24

da nihto tak ne nazuvae)) hiba ne vseodno jak po puvo pitu... tobto v 4omy)))))

0

25

ну деякі навіть шОп вийти запивом можуть годину дома наряжатиССь )))

0

26

а я в спортивному костюмі ні разу за 2 роки не ходив... вчителі з фізри вже привикли... я кажу шо мну ідеологія не дозволяє...  ^^

0

27

толерантні викладачі.. ))

0

28

ну це вже трохи перебор...незручно ж на фізрі в джинсах бігати, стрибати і все таке...тут без трЄніків, кросівок (кедів) і футболки нікуди :tomato:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Балачка » Спортивний костюм - модно?