Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » Всі мають знати правду!


Всі мають знати правду!

Сообщений 1 страница 25 из 25

1

як дізнатись тебе обманюють чи нє?

Отредактировано MC_saNta (2008-05-18 18:12:15)

0

2

хі, то напевно залежить від поведінки досліджуємого. По очам видно. люди частенько відводять їх, ще страшно брехливі люди в яких очі "бігають"(не в обіду, може мені так попадалось)

Отредактировано Yurik (2008-05-18 18:49:25)

0

3

я такіх пятой тоЧкой чуССтвую ))) 8-)

0

4

Yurik написал(а):

По очам видно. люди частенько відводять їх, ще страшно брехливі люди в яких очі "бігають"(не в обіду, може мені так попадалось)

очі то да-а, правда правда, там все написано, намальовано...

Юр, а якщо людина в затемнених очкулярах???

0

5

паХоду якшо твій співрозмовник балакаючи з тобою натянув затемнені акуляРрри... то з ним уже нема зміССту говорити про шоССь серйозне і сприймати його... ібо етікЄт ! ))

0

6

ICE написал(а):

паХоду якшо твій співрозмовник балакаючи з тобою натянув затемнені акуляРрри... то з ним уже нема зміССту говорити про шоССь серйозне і сприймати його... ібо етікЄт ! ))

От що означає чоловіча дружба... Айс-ику ти щойно Юріка від відповіді відмазав :crazyfun:

0

7

alfavita написал(а):

ойно Юріка від відповіді відмазав

ми з сєдьмова (якшо не помиляюССь)  класа вмЄстЄ ! )))

0

8

да-да, з сьомого), не помилився ти :writing:
а ICEу за відповдь про окуляри---зачот. дійсно коли людина з тобою спілкується в темних окулярах, знач йому є що приховувати і не виховано це)    З таким в картішки на гроші в прікол грати :flag:

0

9

Yurik написал(а):

З таким в картішки на гроші в прікол грати

а Юра - азарТна лічнаССть паХоду... шулЄр йо ма йо ))

+1

10

Вичитав про погляд:

Когда речь идет о чувстве уверенности в себе, важную роль играет взгляд. «Глаза имеют важнейшее значение». Вот как психолог советует обрести уверенный взгляд:
Устанавливайте зрительный контакт, особенно когда кого-то встречаете впервые. Уклончивый взгляд будет знаком того, что Вы пытаетесь что-то скрыть.
Не носите в помещении темные очки, тогда появляется ощущение, что Вы что-то скрываете, ваши глаза и сквозь очки должны быть хорошо видны.
Не смотрите слишком пристально: продолжительный зрительный контакт означает, что вам хочется усыпить или умертвить партнера. Моргайте или часто кивайте чтобы высказать свою заинтересованность и внимание. Ваш взгляд должен практически следовать в такт речи.

0

11

Давайте проведем эксперимент, 1 человек будет по очереди троим людям будет задавать вопросы, а они попытаются на пару вопросов солгать:)

0

12

я знаю такую игру на проверку "вшивости",но ее надо играть среди тех людей,которых хорошо знаешь- она называться "правда или желание".прикол в том,что человек,если и не скажет правду,чтоб не выполнять желания,то его друг обязательно его выдаст,либо поймет что тот врет,либо начнет опровергать его слова.

0

13

Я можу брехати дуууже правдиво.
І часто так роблю, але не для збагачення чи чогось такого - просто по-приколу

0

14

неужели ложь тебе приносит счастье?

0

15

Akceptor написал(а):

І часто так роблю, але не для збагачення чи чогось такого - просто по-приколу

Мало імовірно шо якшо таке робиш, і впевнений шо без паліва...то не викориССтовуєш це з кориССтю ! ))

MC_saNta написал(а):

я знаю такую игру на проверку "вшивости"

хммм...цікаво...але вона актуальна в реалі...інтернет дуж оманливий ! ))
2 Юрік - поради по ділу..того псиХолога якого ти цитував... тішуССь з того шо кориСтуюССь ними уже довший час ))

0

16

v dejakuh sutyacijah prosto ne mozhluvo bez brehni..... dejaki brewyt wob zahustutu, dejaki prosto ho4etsja a e taki ljydu, jaki bez brehni zhutu ne mozhyt.. brewyt vsjydu de mozhna i nemozhna, vseodno komy.... ny taki paljatsja....
ale jakwo tobi zbrehalu ce ne ozna4ae wo z poganuh namiriv, ho4a ja sama za pravdy.... ale i ja brewy vsi ne bez griha...

0

17

думаю, що все ж таки краще іноді недоговорити правду до кінця, про щось змовчати...але не збрехати, бо якщо з"ясується що все не так - буде гірше...а так, ти не обманюєш, просто не вважаєш доречною ту інфу про яку мовчиш і все))я так роблю...брехня робить боляче, а так можна ще почекати слушного моменту і сказати все, а як збрешеш, то вже не перебрешеш :insane:

0

18

недоговорювати за певних обставин - означає збреХати! )) ІМХО :glasses:

0

19

Lady написал(а):

думаю, що все ж таки краще іноді недоговорити правду до кінця, про щось змовчати...

тобто керуватись правилом, змовчати не значить збрехати???

я в такі моменти просто ставлю на мить себе на місце тієї людини, імхо мені б хотілось знати правду... хоча... та да, бувають моменти в житті... %-)

0

20

бувають момети в житті, коли менше знаєш - краще спиш!дуже часто те, що тобою сприймається абсолютно адекватно може викликати різко негативну реакцію в іншої людини! в таких випадках обом було би краще якщо хтось один би недорозказав, а другий так і не дізнався...моя суб"єктивна, базована на досвіді думка :dontknow:

0

21

якшо недоговорення, з часом вспливе для того, кому недоговорили.... це буде гірше бреХні ! )) :canthearyou:

0

22

а я брехати, не відчуваючи дискомфорту, можу хіба що по телефону :)

0

23

2 ІСЕ

як може всплисти недоговорення? брехня зрозуміло - ти кажеш людині одне, а виявляється, що все зовсім не так...а недоговорення?ти просто не кажеш людині! воно не вспливає, якщо людина з"ясує інфу про яку не казав - то це просто черговий з"ясований факт, але ти ж людину не звинуватиш, шо вона тобі збрехала!))

0

24

Lady
:crazyfun: по моєму це і є брехня :glasses:

0

25

v dejakuh sutyacijah  ja ZA pravdy ale prosto ne do kincja...!!!!!

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Місце під сонцем » Всі мають знати правду!