Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Чоловіки та жінки » Оптимальний вік для одруження?


Оптимальний вік для одруження?

Сообщений 1 страница 21 из 21

1

Ваші думки з приводу віку , коли варто все ж таки одружуватись...

0

2

у цьому питанні не можна керуватися суворими чиловими категоріями, тут важливими в першу чергу є готовність та психоморальна зрілість! але все це звичайно бла-бла-бла і за позначку 30 бажано не переступати, бо так можна до кінця життя залишитися незріло-неготовим :glasses:

0

3

дядьО скажет сваЙо слова )) бгг
впершу чергу це питання індивідуальне, тобто для кожної особистості цей момент різний
бути готовим..хммм, незнаю мені здається, що це в своєрідній інтерпритації питання ризику. ))) ІМХО

0

4

да нє...ви не поняли...бути готовим і т.д. це понятно... а вот який вік на вашу думку ідеальний...помрійте трошки)

0

5

ну якшо про реалії то я повторюССь - це індивідуалізм
а якшо помріяти, то в дитинССтві коли грали в якуССь гру і там було питання коли одружишССя то відповідав в 21.! )) А зараз.. з огляду на мій МЕГА життєвий досвід :D  думаю в районі 27 рокіФФ )))

0

6

ну вот...треба просто помряти якби всьо ідеально мало бути) а я б вже женився) иии

0

7

замужество и женитьба это условности!!!оно вам надо? НЕ НАДО ВООБЩЕ!!! можна жить вмести хоть всю жизнь, что изменит какой-то обряд или штамп? это ведь чистой воды психологический капкан! нельзя портить кофе сахаром, а любовь браком :cool:

0

8

alex написал(а):

а я б вже женився) иии

не хАчЮ учіЦЦа, а хАчЮ жЕніЦЦа!! :rofl:

0

9

Nimfa написал(а):

замужество и женитьба это условности!!!оно вам надо? НЕ НАДО ВООБЩЕ!!! можна жить вмести хоть всю жизнь, что изменит какой-то обряд или штамп? это ведь чистой воды психологический капкан! нельзя портить кофе сахаром, а любовь браком

Не всегда условности, очень даже не всегда.
Интересно а ты думала что люди идут на это чтоб всему миру заявить что мы вместе.
Я думаю у тебя тоже наступит момент когда поменяешь свое мнение.
Хотя знаю людей у которых это укоренилось, да и то по причине раннего брака, неосознанного и необдуманного.
Вот у них уже и остается "комплекс" по поводу арканов, капканов и прочей лабуды.....
Может кто мне объяснит, но я не понимаю, если брак такой хреновый, почему его за все время существования не отменили. Я не спорю что много разводов, но иногда головой нужно думать когда делаешь такой шаг, а не причинным местом ( я сердце имел ввиду).
а вообще спорить можно до бесконечности, а чем старше люди тем они все сильней хотят вступить с кем то в брак.

+1

10

SteelDi написал(а):

Интересно а ты думала что люди идут на это чтоб всему миру заявить что мы вместе.

+1

0

11

навіть не читаю пока хто шо там пише...скажу шо оптимальним віком є той, коли ти кохаєш, любиш...хоча тут я себе заперечу, того шо в темі вище написав шо в таку хрєнь перестав вірити...

0

12

Maario написал(а):

в таку хрєнь перестав вірити...

ну й дура)) всьо ішшьо будіт...авєріш ішшьо, ой паверіш)

0

13

то точно... сам таго  нє панімая втрЄскаєшССя па самоє нє гарюй )) вЄра  :rolleyes:

0

14

Я б хотіла вийти заміж десь в 25, але боюсь що в такі роки мене уже ніхто не захоче.... я в свої 21 не можу похвастатись хорошими кандидатами, чи то я просто не можу полюбити..... :dontknow:

0

15

а я ещё не женился:) думаю пару лет "погулять"

OdnaNaMillion написал(а):

я в свої 21 не можу похвастатись хорошими кандидатами, чи то я просто не можу полюбити

По моему рано ещё:-) оно прийдет неждано , негадано. Кстати любить тоже нужно учится, это я по своему опыту могу сказать.
и как было сказано одним умным человеком, я конечно немного перефразирую, что жениться нужно не на той с кем хочешь засыпать, а на той с кем хочешь просыпаться ;-). ИМХО что нужно как минимум в 23-25... есть время набраться уму, чтоб потом не делать ошибки.

0

16

я вот рахую що я не доросла ще... але як було вище сказано"помрійте" то я думаю кращий вік для дєвушкі 22-23, а для парня 25, десь в таких межах...  в такому віці і навчання закінчують і роботу находять, і не рік працюють, і гловне що батьки молоді ще будуть, як приємно дитині коли їй кажуть що мама то її старша сестра)))))
мені доречі було приємно таке чути коли в школу моя мамуся заходила)))
а вибір всеодно залишається за людиною...

0

17

alex написал(а):

SteelDi написал(а):
Интересно а ты думала что люди идут на это чтоб всему миру заявить что мы вместе.

зачем кому-то что-то доказывать или заявлять?это личный выбор и личная позицияи они никого не косаются!

0

18

Nimfa написал(а):

зачем кому-то что-то доказывать или заявлять?это личный выбор и личная позицияи они никого не косаются!

Ладно попробую ещё один вариант дать. В чем сам смысл брака? По мне так прост ов том что люди прелюдно, ого как закрутил, друг другу обещают что будут вместе. Можно назвать это ритуалом, да чем угодно... Да и времена сравнивать бесполезно... сейчас каждый человек живет сам по себе и времена романтики неминуемо уходят. Только что ещё подумал... В свое время высшем проявлением чести была клятва верности, вассалов, наемников и так далее, может и оттуда пошло что мужчина доказывая свою любовь клялся в верности. Кстати в той же африке совсем другие понятия о браке и верности. И ещё Нимфочка, солнце, есть такое слово амбиции, и если тебе никому ничего не хочется доказать, то это только показывает их отсутствие, и я не имел ввиду "показное" доказательство и выпендреж.
С уважением, ваш покорный слуга.

+1

19

А от я чомусь, вже навіть майже не памятаю чому,  не бажаю женитися і в мене це досить гарно виходить))) :D  тАк то всьо про вірність про клятву про самі відносини правда, а я людина вітру, річки і свого бажання, куда подуло туди і мене понесло)))) :D

0

20

Ніколи б не подумала шо довкола такої, до якоїсь міри звичайної (я б навіть сказала збитої теми) можна скільки всякого накрутити))
Заміж виходити треба)) Тут я повністю підтримую SteelDi проблема лише в тому щоб ми не стали заручниками слів "Ми несемо відповідальнісьт за тих кого приручили" бо так можна зневавидіти. А то як на мене найгірше.
Заміж треба виходити - коли здається що тебе, його вже нема є ви - якесь нове створіння поза часом і простором. І здається шо ваша любов - то на все. А розходитись коли чиїсь власні амбіції, бажання, мрії про - вилізли наверх. Взагалі не вихоидити заміж - коли наспавді не любиш, але вже час, тай мама так каже, що гарна людина; коли бажаєш лише плоті; коли любиш не людину а свої фантазії про неї - зрештою у всіх випадках буде боляче. :blush:

0

21

каждий паймьот кади прийде саме той момент ! ))) думаю універсальної формули немає ))

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Чоловіки та жінки » Оптимальний вік для одруження?