Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Чоловіки та жінки » Коли варто почати займатись сексом (дівчатам)?


Коли варто почати займатись сексом (дівчатам)?

Сообщений 1 страница 7 из 7

Опрос

Коли варто почати займатись сексом (дівчатам)?
12-15

7% - 1
15-17

7% - 1
17-19

69% - 9
20 і більше...

7% - 1
свій варіант :)

7% - 1
Голосов: 13

1

Ваша думка, щодо такої ситуації... голосуєм і коментуєм свою думку)

0

2

піССля шлюбу ! )))

0

3

щітайте мене старим якімто з застарілими поглядами, но при одній думці про то шо моя діффка комусь колись давала мене просто теліпає як хз шо....патаму саглассєн з Айсєгом..правда звучить то як чиссте самолюбство:)

0

4

ах ти сімона)) ну я вас рібята панімаю... но так нізя...ви ж то собі развлєкались до цього__ а так то ваажаю 17-19 років,када сформувався мозг, тада і можна...просто маю багато знайомих які почали раніше, ну зразу замітно...стервозність така...курви кароче) хотя в кожного по різному)

0

5

Тут по моему не устарелые взгляды, а эгоизм.
То есть значит мне можно было со всем спать, а ей нет?
Тогда и ты ни с кем не спи до свадьбы, и получишь девочку которая не умеет делать минет, боится слов кунилингус и секс, не знает слова контрацепция... а потом тебе воспитывать .. если хватит терпения.

0

6

ну ви не припухли часом шановні?)) якшо всі будуть чекати до весілля, тоді з ким будете спати ви "как только солдат встал"?)) не логічно! мозок має бути на місці! ось і все)) 2 SteelDi ріспект повний!!! десь так 19 рочків якраз саме воно, ніби вже й не малолЄтка і готова до нових учЄній і познаній, ну і звичайно ж не пізно і не рано))

0

7

интересно интересно   :glasses:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Чоловіки та жінки » Коли варто почати займатись сексом (дівчатам)?