Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Чоловіки та жінки » Депресія...як з нею боротись...


Депресія...як з нею боротись...

Сообщений 1 страница 30 из 35

1

У кожного бувають різні моменти в житті... залишили(ла) дівчина/хлопець .... пошуки другої половинки закінчуються тільки невдачами... все це як правило супроводжується депресією...ділимся досвідом як з цим боротись...

0

2

ни в коем случае нельзя оставаться в одиночестве! только не замыкаться!!!самый лутший способ - SEX)) :glasses: но если нет подходящих вариантов - то дружная попойка в веселой компании друзей самое оно ;)

0

3

Тут тоже каждому свое... Интересно позаниматься во время депрессии сексом:) обычно ничерта ВООБЩЕ не хочется.
Я просто живу, немного замыкаюсь в себе, а потом меняю обстановку:) тогда само собой все проходит. Депрессия тоже полезна, к примеру я задаю вопрос почему так случилось, иногда можно найти логические ответы, а вот упиваться алкоголем, это просто загонять её вглубь.

0

4

alex написал(а):

ділимся досвідом як з цим боротись...

як боротись... хм... коли депресія (така справжнісінька, сіро-чорна, не вигадана) тоді всі поради до бані, про них не пам'ятається тай не хочеться пам'ятати в ту мить ніпрощо...
як варіант йдеться на ріку і жбурляється камінчики так щоб вони стрибали жабками... протягом пів години, потім виникає питання "якого милого?!!" за ним слідує відповідь "все буде ХОРОШО" і ляпота, депресії немає...
можна зайти далеко далеко в гори ііііііііі щодуху надривати горлянку всякими лайливими або навпаки пестливими (потрібне підкреслити) словечками, закінчення див. вище:-)))
а можна зібрати консиліум подружок/друзів довгооооооо жалітись їм на паскудство що спричинило депресію, а потім ще довшееееее слухати дифірамби в свою адресу ну а далі по тексту... виникає все те ж питання і все та ж відповідь...

0

5

вЄрняг!!!погоджуюсь на всі сто з попереднім постом :writing:

0

6

Nimfa

Nimfa написал(а):

если нет подходящих вариантов - то дружная попойка в веселой компании друзей самое оно

а мені здається це ше більше грузу дасть...

ІМХО...мені здається з депресії помогти вилізти можуть тільки друзі ... ненаю ...всьо вище перечислене врятлі мені б помогло) да хочеться напитись...але в мому випадку напитись тільки для того шоб заснути нормально... бо думки будуть різні в голову лізти)

0

7

alex написал(а):

ІМХО...мені здається з депресії помогти вилізти можуть тільки друзі

Пока ты внутри себя чтото не поменяешь, то и друзья не помогут, они помогут только не обращать внимания на причину депрессии.

0

8

останнім часом в мене часто буває депріс, але зараз не про це ..

є купа варіантів його позбутись, можна поїхати до друзів, можна напитись, нанюхатись, хто що любить....

я завжди замикаюсь в собі, і їду або йду в те місце де меньше людей, деколи беру випити. сижу і думаю чому завжди так а не інакше...

і взагалі якщо дєпріс через дівчину або хлопця не мучте себе, значіть вони вас не достойні... і хай вони мучать себе за те що так вийшло.

і взагалі треба жити далі і не дивитись назад. вопщім пишу якісь бред. йду нап*юсь. щастя вам :(

0

9

GipnozI написал(а):

і взагалі якщо дєпріс через дівчину або хлопця не мучте себе, значіть вони вас не достойні... і хай вони мучать себе за те що так вийшло.

Можливо, Бог хоче, щоб ми зустрічали не тих людей до того часу, як зустрінему ту єдину людину тому, щоб, коли це станеттся, ми були вдячні йому.

0

10

Оригінальна думка.. мож так і є ?!)

0

11

особисто я її перевірю, коли вийду заміж, і проведу з ним ціле життя, а на старості при смерті скажу, так це дійсно так....

0

12

Ґалчёноґ написал(а):

Бог хоче

может быть, но люди сволочи поступают по своему.

0

13

Ґалчёноґ написал(а):

особисто я її перевірю

ты настолько в себе не уверенна, что тебе нужно проверять?

0

14

А чи багато з наСС може сказати шо я впевнений на всі 100% !?

0

15

SteelDi написал(а):

ты настолько в себе не уверенна, что тебе нужно проверять?

ти знаєш зайкО, в почуттях впевненості немає ніколи.... хоть як би ти не старався і як би ти цёго не хотів.. таке наше життя....
якщо в тебе не так і все це взаїмно і ти в цёму впевнений... то я за тебе від щирого серця рада...

0

16

Ґалчёноґ
Если человек любит то он отдается полностью, и живут люди ради друг друга. А жениться когда ты не совсем уверен...
Если я стараюсь, то добиваюсь многого, но односторонне никогда нельзя построить хороших отношений. И где то я писал что все таки нужно думать головой чтоб делать такой серьезный шаг. До всего этого доходишь лет так в 25 и тогда начинаешь думать серьезней, мне как ччеловеку эмоциональному сложнее, но все же прогресс на лицо.

0

17

ICE написал(а):

А чи багато з наСС може сказати шо я впевнений на всі 100%

Научись сначала верить себе ;-) потом и другим сможешь верить, и другие будут тебе отвечать взаимностью :-)

0

18

2 СтілДі
Ну тут уже філософією попахує.. а я звик дивитиССь на світ без "рожевих" окулярів. :tomato:

0

19

спорити можна довго і нудно, в кожної людини є своя думка, ти рахуєш (2 Стіл Ді) а інші по іншому... і не треба говорити що хтось невпевнений в собі і тому подібне...
бо на всі 100 % ніхто не може бути впевненим в чомусь..

0

20

гм.. а от в мну, мабуть, імунітет до депресій, не знаю як це.. можливо краще якось їх попереджувати, ніж позбуватись?

0

21

ICE
Ґалчёноґ
Может и философия, но когда не единожды строишь отношения, и когда они рушатся, при анализе начинаешь понимать некоторые вещи, и вести себя по другому, а вот розовые очки я уже снял, поэтому и подхожу к такому решению серьезно.
Я не спорю что у каждого человека индивидуально, и что каждый человек набивает сам себе синяки на коленках, я только высказываю свое мнение.

0

22

SteelDi написал(а):

я только высказываю свое мнение.

ми всі тут так робимо, і було б абсурдним заперечувати чиюССь думку в таких багатогранних речах )

0

23

[b]SteelDi
vot tu bydew dlja neji robutu staratus tuh pomulok ne robutu wo i raniwe.... ale zh cja devywka ne byde sebe vestu jak poperedja..... i tomy ja napusala wo vpevnenosti 100 % nemae!...[/b]

0

24

Ґалчёноґ
А голова мне на плечах зачем ? :-)
Опыт штука хорошая :-)

0

25

vsi rizni.... kozhem mozhe sebe povestu ne tak jak zadymav tu...

0

26

Поэтому мы на форуме это и обсуждаем, может ктото увидет зерно истины в наших рассуждениях и филосовствованиях.

0

27

ny todi bydy osobusto  rada za tuh ljydej))

0

28

походу з депресією не тре боротиССь... тому, шо якшо думаєш, шо ти на депреССняку і як з того вийти, ше більше себе заганяєш в той же депреССняк  :glasses:

0

29

svizhe povitrja, pruroda, pary ljydej najbluwuh.... spokijna obstanovka i vse prosto syper

0

30

а ще гарна погодка - сонечко, легенький вітерець))бо як падає дощ, то рахуй шо депресняк вже по самі вуха :'(

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Чоловіки та жінки » Депресія...як з нею боротись...