Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ

Объявление

Цікаві лінки

Правила
Новини форума
Розклад сеансів(Кіно)
Афіши вечірок
Акція "Інтернет на шару"
Зв`язок з адмінстратором


Найближча вечірка
Тут може бути ВАШЕ оголошення | life in music

НОВИНИ

Детальніше...

РЕЄСТРАЦІЯ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Улюблений Франік ;) » Хто з якого університету чи коледжу?


Хто з якого університету чи коледжу?

Сообщений 31 страница 60 из 67

31

також як варіант. Але все олдно я буду водити. і буду водити суперськи. А тепер чудний зразок жіночої логіки -Бо я так хочу!!!! і псьо тут

0

32

..хотіти не означає могти... :tomato:
..от в мене є друзі..мужичини..яким як на мене не дано водити автівку ))

0

33

згідна. Хотіти і могти то різні речі. Але можна просто могти і не хотіти. А от коли хоча б хочеш то може ще щось і вдаш (якщо дуууууже захочеш). а ще як з допомогою... То взагалі. Ну а неа що дарма Віагру придумували?? Щоб хотілось і моглось!!!!

0

34

ну да...думаю шо якшо жінка наХавається віагри то водити буде похлЄщЄ мужика.... :crazyfun:
а якшо серйозно то справді головне бажання...і непроССто бажання а ще зуССилля для його здійснення )

0

35

ну для мене виявилось що головним в житті мінусом є лінь. Вона старша за мене і відповідно хитріша(( а я мануна(( і того безобідно проти неї. Ну і плюс затримка зарплати(( Веее ну що за світ пшов??? Маленьких ображають вовсю

0

36

шота пішло відхилення від основної теми -Хто  з якого універу-... :mad:
такшо ІФНТУНГ зе беССт ін франківськ ! ))

0

37

то всі і так давно знають мона вже спокійно закривати тему

0

38

ага..головне шо всі дізналиССь шо на форумі є жінко-програмери ))) :tomato:

0

39

тааак не знущатися!! Я знаю і вже чула що у жінці програмері скільки жіночності і програмування як у морнській свинці моря і свинини але... ну як не соромно

0

40

давай шота напрограмуй аби наш форум мОдніший стаФФ )))

0

41

я можу поламати краще))) я спеціалізуюся на вірусах, ядро пишу на асмі далі як Бог дасть)) (ява, сі++ сі# і тд)))) А так то скромно пишу на PHP і Java MVC куски сайтів)) і проектів. Хоча зараз зайнята створення харди на асім для бортового компа машин)) Во)))

0

42

явно вирішила відомССтити за приколи про жінку-програмера...
получилоССь, я нІц не поняФФ ))

0

43

=))) лади лади зрозуміла фу мені і яка я кака))) понтуватися більше не буду))) Про форум подумаю))

0

44

ну така вже і кака.. )) але троХа нечемна

0

45

я завжди чемна і завжди кака. Чемна бо живу за своїми правилами і кака бо сраааааать срать я хотела на правила життя інших. Во))

0

46

дРасТЬО всІм..
Коледж електронних приладів від ІФНТУНГу , спЄцІалЬнАсТь - ТєхнЄГ кампУтЄрниХ сІсТєМ.. =)))

0

47

опа опа ще Адин юний програмер)) Вітаю))

0

48

Kely написал(а):

дРасТЬО всІм..

прівєтЄг..ради відЄть в нашем тЄснам кругу ))

0

49

дякІ-дЯкІ.. я тоЖ раДа буТи  з Вами ф тЄснам круГу)

0

50

ВСІМ ПРИВІТ! :flag:
Колись навчався в КЕП група ЕЛ. Зараз Чернівецький національниий університет.

0

51

Kely написал(а):

Коледж електронних приладів від ІФНТУНГу , спЄцІалЬнАсТь - ТєхнЄГ кампУтЄрниХ сІсТєМ.. =)))

Так ти КІ чи КС :question:

0

52

[офтоп]
Antares
о, чюєш, а єслі комусь надо буде сайтік, то мож до тебе посилати?
[/офтоп]

а я сьодня документи в нафту іщьо раз подав.. надіюсь поторчу в ній ще два рочки заочніком :)

0

53

Nemo написал(а):

надіюсь поторчу в ній ще два рочки заочніком

ти на ФПО ??

+1

54

to Nemo без питань можеш посилати. мій номер маєш нехай дзвонять. сайти динамічні статичні, тех. підтримка і тд))) сорі за оффтоп

0

55

ICE
да.. післядипломна.. а куда ж іщьо )

0

56

і не кажи аж сумно стало мені якось(( ех за програмера мене не мають((

0

57

Прикарпатський національний, факультет іноземних мов  :rofl: Леді, разом нас багато :)

0

58

отрута
китайці рулядь? ))

0

59

Nemo :D не пали, я кошу під англійця..гги
+ в мене є надійне маскування - інститут філології, укр.мова та література. там я теж типу вчусь :)

0

60

ТанькО - пОліглОт ))) :cool:

0


Вы здесь » Балачка під Ліхтарем - Івано-Франківськ » Улюблений Франік ;) » Хто з якого університету чи коледжу?